Serwis iPhone Warszawa

Naprawa iPhone Warszawa

Mamy przyjemność zaprosić państwa do naszego serwis u w Warszawie, na ulicy Krasiczyńskiej 5, gdzie kompleksowo zajmiemy się państwa urządzeniem. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju usterkami, od tych bardziej błachych do najbardziej skomplikowanych. Serwis iPhone Warszawa.
Serwis sprzętu Apple nie jest łatwy i wymaga specjalistycznego sprzętu. Każda czynność wymaga zdjęcia ekranu, który jest bardzo delikatny i wymaga szczególnej ostrożności, my to ryzyko bierzemy na siebie.

Naprawa iPhona jest w naszym serwisie realizowana błyskawicznie i trwa w zależności od usterki, nawet 20 minut.

Jest wiele rodzajów usterek w iPhone, najczęściej jest to bateria do wymiany, wymiana ekranu/wyświetlacza, naprawa przycisku home w iPhone, naprawa po zalaniu, a nawet po przejechaniu samochodem. Czasami głośnik słabo działa i źle słychać- to też jest do naprawy od ręki. Naprawa głośnika w iPhone jest do zrobienia nawet w 20 minut, w zależności od tego, jak został uszkodzone głośnik w iPhone.

iPhone po upadku może również mieć uszkodzenia na płycie głównej. Kiedy telefon upadł, mogła naruszyć się bardzo delikatna struktura płyty głównej. Z takimi naprawami też sobie radzimy. Naprawa płyty głównej zajmuje nam w zależności od modelu i usterki- od 1 dnia. Czasami wystarczy wymienić układ na płycie głównej, który został uszkodzony, innym razem trzeba przelutowywać część płyty. Nasz serwisant widział i naprawiał już niejedno uszkodzenie, z którym inni sobie nie radzili.

Podobne uszkodzenia, wymagające naprawy płyty głównej w iPhone, dzieją się także po zalaniu telefonu. Kiedy w środku urządzenia jest jeszcze woda, a bateria daje prąd, wytwarza się elektrokorozja, która “zjada” poszczególne części płyty głównej. Z reguły ścieżki są do odtworzenia, a naprawa płyty głównej możliwa. Lepiej jednak nie podłączać zalanego sprzętu do prądu, bo zwiększa to uszkodzenia. Diagnoza w naszym serwisie jest bezpłatna.

Wymiana szyby w iPhone

Serwis Apple iPhone Warszawa

Jedną z najczęściej występujących usterek jest zbita szyba w iPhonie.
Naprawa zbitej szybki może trwać około 30 minut – jest to usługa wykonywana od ręki.
Wymieniamy wtedy całą szybę razem z wyświetlaczem.
Jeżeli w państwa telefonie wyświetlacz ocalał po upadku, możemy wymienić samą szybkę w iPhonie. I tu procedura jest inna, ponieważ aby zachować oryginalny wyświetlacz iPhone, musimy dokonać rozdzielenia szybki z wyświetlaczem. Taka naprawa wymaga odklejenia wyświetlacza od starej szybki i sklejenia wraz z nową, taka procedura jest wykonywana z dnia na dzień.

Jak rozróżnić, czy do wymiany jest sama szyba, czy trzeba naprawić ekran w iPhone?

Jeżeli na telefonie jest tylko zbita szyba, a ekran pod spodem wyświetla treść, w miejscu zbicia jest tzw. pajączek, ale nie ma plam na ekranie, wtedy wymienić można samą szybę.

Podejmujemy się wymiana szybki w iPhone 12 PRO, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12, iPhone 11, iPhone 11 PRO, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone SE 2020, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone 7 plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5G.

Wymiana Wyświetlacza w iPhone

Jeśli na skutek upadku lub inych czynników w twoim telefonie lub tablecie Apple, potrzebna jest wymiana wyświetlacza, takich napraw także dokonujemy od ręki. Ekran nic nie wyświetla, na ekranie nic nie widać, ekran się rozlał, na ekranie widać paski, ekran jest czarny, na ekranie nic nie widać?
Taka usterka wymaga wymiany wyświetlacza.
Bogaty zasób części do telefonów i tabletów apple, pozwala nam na dokonanie takiej naprawy w czasie około 45 minut. W naszym serwisie dostaną państwo wybór czy chcą dokonać naprawy na częściach oryginalnych Apple czy na wysokiej jakości zamiennikach. Jeśli chcą Państwo poznać nasz cennik, prosimy o kontakt pod nr. telefonu: 787 208 601, lub zapraszamy do serwisu w Warszawa na ulicy Krasiczyńska 5.

Jak rozpoznać, czy do wymiany jest cały ekran?

Jeżeli po upadku telefon wydaje dźwięki, lub wibruje, ale ekran nie działa i nie pokazuje obrazu, lub kiedy są pasy na ekranie telefonu, wtedy trzeba wymienić cały wyświetlacz.

Posiadamy na stanie wyświetlacz do wszystkich poniższych modeli:
iPhone 12 PRO, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12, iPhone 11, iPhone 11 PRO, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone SE 2020, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone 7 plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5G, iPhone 4s, iPhone 4g, iPhone 3gs, iPhone 3.


Wymiana baterii iPhone trwa 20-30 minut.

wymiana baterii Warszawa

Słabo działa bateria w iPhone? Szybko schodzi bateria w iPhonie? Telefon się nie ładuje lub przegrzewa? Przyczyną może być słaba kondycja baterii. To normalne, że baterie zużywają się po jakimś czasie użytkowania. Aby zachować komfort pracy, taką baterię należy ją wymienić. Tutaj przeczytacie państwo o usłudze: wymiana baterii iPhone. Jeżeli na telefonie pojawiło się wybrzuszenie, lub dotyk nagle zaczął szwankować, może to być objaw spuchniętej baterii. Taką baterię należy jak najszybciej wymienić, ponieważ może ona uszkodzić inne części telefonu, jak również może się z niej wydzielać trujący gaz. Dlaczego bateria spuchła? Otóż baterie mają swoją żywotność i po jakimś czasie użytkowania należy je zmienić.

Jak korzystać z baterii? Najlepiej nie rozładowywać baterii poniżej 20%, jak również nie zostawiać telefonu pod ładowarką na noc, czyli nie zostawiać go naładowanego na ładowarce. Optymalny poziom użytkowania baterii jest w granicach 20%- 80%.

W naszej ofercie mamy również baterie o zwiększonej pojemności do iPhone. Są to baterie, które pozwalają na dłuższe korzystanie z telefonu. Rekomendujemy ich wybór, ponieważ są również niezawodne. We wszystkich przypadkach wymian, nie mieliśmy ani jednej reklamacji, a wręcz klienci przysyłają swoich znajomych, polecając naszą pracę i jakość użytych części. Warto zatem zadbać o komfort pracy i dłuższy czas użytkowania telefonu, montując w nim pewne, sprawdzone baterie.

Wymiana baterii w iPhone 12 PRO, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12, iPhone 11, iPhone 11 PRO, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone SE 2020, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone 7 plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5G, iPhone 4s, iPhone 4g, iPhone 3gs, iPhone 3.

Naprawa ładowania w iPhonie:

jest konieczna wtedy, gdy zepsuje się układ ładowania na płycie głównej, lub kiedy został uszkodzony port gniazdo ładowania. iPhone nie ładuje się?

Jeżeli nie działa gniazdo ładowania, istnieje możliwość jego wymiany. Gniazdo ładowania odpowiada za kilka funkcji telefonu- mikrofon dolny, gniazdo słuchawek, wejście ładowania lighting, siateczki głośnika, antenę, dlatego należy wymieniać je na oryginalnych częściach z demontażu. Wymiana gniazda ładowania w wyższych modelach iPhone zajmuje około godziny, ponieważ aby się do niego dostać, trzeba rozebrać niemal cały telefon. W modelach iPhone od 5 do iPhone 6S plus wymienia się gniazdo w około 40 minut. Bywa, że do naprawy jest nie tylko gniazdo ładowania, ale też układ zasilania na płycie głównej. W niższych modelach są to układy U2, od 7 w górę jest to tristar. Naprawa układu zasilania w iPhone to czasochłonny proces, wymagający specjalistycznej wiedzy i praktyki. Zwykle zajmuje nam to jeden dzień, ale każdy przypadek jest najpierw do sprawdzenia i oceny, ponieważ mogą być one uszkodzone w różnych miejscach i w różnym stopniu. Układy zasilania jak i gniazda ładowania uszkadzają się od nieoryginalnych, tanich ładowarek, lub uszkodzonych kabli, baterii. Często też nieczyszczone gniazda sprawiają, że kabel żle wchodzi w port, przez co użytkownik musi używać siły, aby kabel tam umieścić. Wtedy często piny odrywają się i zachodzi konieczność wymiany gniazda na nowe.

Naprawa gniazda ładowania w iPhone 12 PRO, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12, iPhone 11, iPhone 11 PRO, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone SE 2020, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone 7 plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5G, iPhone 4s, iPhone 4g, iPhone 3gs, iPhone 3.

Zwiększanie pojemności iPhone

Wybrałeś model iPhone-a czy iPad-a z małą pamięcią? Brak miejsca na zainstalowanie kolejnej aplikacji? A może zdjęcia już sie nie mieszczą w wewnętrznej pamięci? Niestety Apple nie pozwala na używanie kart pamięci, ale dla nas to żaden problem.
Wymienimy kość pamięci na większą, żebyś mógł się cieszyć pełnią możliwości swojego iPhone-a.

iPhone 32GB, lub iPhone 64GB bez problemu możemy zmienić w sprzęt o większej pojemności. Dodawanie pamięci do iPhone’a lub iPada wykonujemy w ciągu około 2-3 dni. Koszty dodania pamięci do iPhone lub iPad zależne są od wielkości GB w nowej kości. Im większa, tym staje się to bardziej opłacalne. Jeżeli jest za mało miejsca w iPhonie lub iPadzie, warto rozważyć wymianę kości pamięci na większą. Tak samo jak w przypadku zwiększenia pojemności dysków w macbookach, wszystko jest możliwe do zrobienia.

Naprawa iPad Warszawa

Zbity iPad, słaba bateria, nie działa gniazdo port usb w ipadzie, zbita szybka iPad, niedziałające przyciski, zalany iPad, za mała pojemność iPada, naprawimy lub wymienimy. Serwisujemy wszystkie modele.

W różnych modelach iPad często są do wymiany baterie, lub gniazdo ładowania. Jeżeli iPad spadł i wygięła się jego obudowa, mamy specjalne narzędzia do prostowania. W modelach iPadów często tłuką się same szyby. Wtedy jesteśmy w stanie oddzielić szybę o wyświetlacza i wstawić nową, dzięki czemu iPad zachowuje oryginalny wyświetlacz, jakości retina. Zdarza się jednak, że do wymiany jest też cały wyświetlacz z szybą w iPad. Wtedy zamawiamy oryginalny wyświetlacz do iPada, które w nowszych modelach są już zintegrowane z dotykiem. Od iPada 4 w górę, wyświetlacze są połączone z dotykiem. Pomijając A1822 i iPada 5, iPad 6. Te nie są fabrycznie sparowane z wyświetlaczem. W każdym jednak przypadku, jesteśmy w stanie je naprawić. Wyceniamy takie naprawy indywidualnie, w zależności od usterki, jakkolwiek wycena jest bezpłatna. Każdy iPad może być uszkodzony w inny sposób. Dość często zdarzają się iPady ze zbitą szybą, jak też zalane, czy przejechane autem. W przypadku bardzo dużych uszkodzeń, jak np. zrzucenie z kilku pięter, lub doszczętne uszkodzenia, możemy odzyskać utracone dane z iPada, lub zaproponować wymianę na nowe urządzenie w przystępnej cenie. W iPadach można zwiększyć pamięć i ilość GB, tak samo jak w iPhone. Kiedy pamięć w iPhone lub iPad jest przepełniona, staje się to problemem dla działania, także warto rozważyć powiększenie ilości giga, jeżeli mamy dużo danych. Zalany iPad, podobnie jak każdy sprzęt elektroniczny, nie powinien być podłączany do prądu, a jak najszybciej przyniesiony do serwisu w celu wyczyszczenia płyty głównej, jak i reszty zaatakowanych przez korozję podzespołów.

Od iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad 5, iPad 6, iPad pro, iPad 12,9 I generacji, II generacji, III i IV generacji, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Mini 5, iPad Mini 6.

Serwis AppleWatch Warszawa

Twój zegarek Apple ma jakaś usterkę? Wymiana baterii applewatch Warszawa? Zepsuty Apple watch? Zbita szyba w applewatch? Wymienimy samą szybę, lub całe urządzenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mamy możliwość dostosowania się do potrzeb klienta. Możemy zaproponować albo wymianę szyby w apple watch, albo wymianę na nowe urządzenie.

Zbita szyba w Apple Watch 5, lub innym modelu? Wymieniamy same szyby w Apple Watch series 5 i inne- starsze i nowsze bezproblemowo. Kiedy po upadku lub zalaniu nie działa wyświetlacz w Apple Watch, te też wymieniamy. Oczywiście wyłącznie na oryginalne. Zdarza się też, że nie działa pokrętło koperty w Apple Watch. Najczęściej dzieje się to od uszkodzeń mechanicznych, typu uderzenie czy po zalaniu. Mamy pełny zakres części do Apple Watchy.


Masz pytania? Zadzwoń – 787-208-601.

Serwis iPhone Warszawa

apple serwis logo iphone

Tutaj znajdziesz dokumentacje naszych napraw urządzeń apple.
Zapraszamy też do naszego działu poświęconego: serwis komputerów macbook Warszawa
Jeśli nie znaleźliście Państwo w tym tekście, odpowiedzi na nurtujące was pytania, to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 787-208-601 albo zapoznania się z naszym działem FAQ dla produktów Apple.

O marce Apple i iPhone -ach

Apple Inc. (dawniej Apple Computer Inc.) – amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Cupertino w Kalifornii.

Zajmuje się projektowaniem i produkcją komputerów osobistych (Macbook Air, MacbookPro i iMac) i urządzeń mobilnych (iPhone, iPad, iPod)  oraz oprogramowania (iOS i MacOS)i serwisów internetowych. Założona 1 kwietnia 1976 przez Steve’a Wozniaka – projektanta, Steve’a Jobsa i przedsiębiorcę Ronalda Wayne’a, aby projektować i sprzedawać kompletne, zmontowane zestawy komputerów osobistych. Od stycznia 1977 działała formalnie jako spółka Apple Computer Inc., a od stycznia 2007 nazwę zmieniono na Apple Inc.