Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis telefonów Motorola Warszawa

Serwis Motorola Warszawa – Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Naprawa telefonów Motorola

Phonetube.pl to warszawski serwis naprawy telefonów Motorola. Wieloletnie doświadczenie w branży GSM, pozwala nam podjęcia się naprawy telefonów, przy których inne serwisy rozkładają bezradnie ręce. Mamy szeroki zapas części za równo oryginalnych Motorola, jak i najwyższej klasy zamienników, który sprawi iż naprawa zostanie wykonana najszybciej jak to możliwe. Serwis telefonów Motorola wymaga doświadczenia i szerokiej wiedzy z dziedziny naprawa telefonów. Nasz zespół doświadczonych serwisantów jest w stanie przeprowadzić każdą z poniższych napraw:
– Wymiana ekranu Motorola
– Naprawa zbitej szybki Motorola
– Naprawa telefonu Motorola po zalaniu
– Wymiana baterii w telefonie Motorola
– Problem z mikrofonem Motorola
– Problem z głośnikiem Motorola
– Wymiana tylnej klapki
– Wymiana portu USB
– Naprawa problemów z ładowaniem Motorola
– Wymiana kamery
– Naprawa przedniego aparatu
– Naprawiamy problem z przyciskiem power Motorola
– Naprawa płyty głównej Motorola
i wiele innych.
Każdy telefon Motorola wymaga aby naprawiał go wyspecjalizowany fachowiec, właśnie na taką naprawa Motorola Warszawa możecie liczyć w naszym pogwarancyjny serwis Motorola.
Naprawa telefonów Motorola nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wystarczy się z nami skontaktować, najłatwiej pod numerem telefonu naszego serwis realme: 787 208 601 lub mailem: serwis@phonetube.pl

Serwis telefonów Motorola

Szybki, dobry i tani serwis Motorola-i, czy to możliwe? Owszem mozliwe, a precyzując odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: Phonetube.pl. Wiele lat doświadczenia w branży, wyspecjalizowani w marce Motorola fachowcy i bardzo szeroki wachlarz części zamiennych pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Już nie raz zdarzało nam się ratować, telefony które inne serwisy uznały za “nienaprawialne”. Pasja do tego co robimy, sprawia że każdy telefon Motorola – nie ważne ile mający lat, traktujemy jak własny i przy każdej naprawie staramy się dać smartphoneowi nowe życie. Bardzo dużo napraw jesteśmy w stanie wykonać w przedziale 15-30 minut. U nas twój telefon nie będzie leżał i czekał na części, albo za nim technik się za niego zabierze. W 2022 roku, bardzo ważne jest aby pozostawać w ciągłym kontakcie, czy to z pracą czy twoimi bliskimi. Dlatego staramy się większość napraw wykonać na poczekaniu. Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 787 208 601, to pozwoli ustalić pasujący dla Państwa termin wizyty w serwisie i sprawi, że technik wraz z potrzebnymi częściami będzie już na Państwa czekał.
Nasz serwis to proste reguły – tutaj możecie Państwo się zapoznać z regulaminem.
W naszej pracy przyświeca nam pro ekologiczne przesłanie, dlatego zawsze działamy z zachowaniem najwyższych norm i standardów. Całość procesu naprawy jest pomyślana w ten sposób aby działać zgodnie z wytycznymi ideologii zero waste a zużyte części z Państwa telefonu nie trafią do śmieci, tylko zostaną poddane recyklingowi albo w przypadku ogniw baterii, odpowiednio zabezpieczone, aby mieć pewność że szkodliwe pierwiastki nie dostaną się do środowiska.

Wymiana wyświetlacza Motorola

wymiana ekranu serwis motorola warszawa

Wyświetlacz w telefonie Motorola przestał działać? Na ekranie nic nie widać? A może w miescu obrazu widzisz tylko kolorowe pasy? To oznaki tego, że wyświetlacz w twoim telefonie Motorola wymaga wymiany. W naszym serwisie taka naprawa to chleb powszedni. Jesteśmy w stanie dokonać wymiany wyświetlacza w 30 minut. Szeroki zakres części zamiennych, zarówno oryginalnych jak i zamienników, sprawia iż możemy Państwu zaoferować naprawę zgodną z waszymi oczekiwaniami, zarówno jakościowymi jak i finansowymi. Wymiana wyświetlacza w telefonie Motorola to nie jest prosta naprawa, wymaga wiedzy i fachowych narzędzi, dlatego zalecamy aby zostawić to doświadczonym serwisom, mającym wprawę i na codzień obcującym z tymi telefonami. Aby dokonać wymiany wyświetlacza w twoim telefonie Motorola, skontaktuj się z serwis telefonów Motorola Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl.

Wymiana baterii Motorola

Bateria w realmie nie działa? Twój telefon Motorola sie nie ładuje? A może bateria nie wytrzymuje tyle co kiedyś? Są to oznaki kwalfikujące twój telefon do Motorola wymiana baterii. Bateria zwana też akumulatorem, jak każdy zbiór ogniw, z czasem się zużywa i traci pojemność, w zależności od intensywności użytkowania telefonu zalecamy wymianę co około 2-3 lata, aby móc się cieszyć w pełni funkcjonalnym urządzeniem. Nasz serwis Motorola warszawa dzięki szerokiemu zakresowi posiadanych części zamiennych, poradzi sobie z taką naprawą Motorola błyskawicznie. Możemy Państwu zaoferować wymianę baterii na poczekaniu, w Phonetube.pl taka usługa trwa między 15 a 30 minut w zależności od modelu urządzenia Motorola. Aby umówić się na wymianę baterii w twoim telefonie Motorola, skontaktuj się z serwis Motorola Warszawa Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl.

Naprawa zbitej szybki Motorola

Wiele osób pyta, czym jest wymiana szybki w telefonie Motorola i czym się różni od wymiany wyświetlacza? Już spieszymy z odpowiedzią, zakładając, że Państwa telefon już upadł: jeśli na ekranie jest pajączek, ale zarówno wyświetlanie obrazu jak i sam dotyk działają prawidłowo, to możliwa jest tzw regeneracja wyświetlacza czyli wymiana samej zbitej szybki, zabieg ten jest tańszy od wymiany całego modułu wyświetlacza (ekranu). Aby umówić się na wymianę zbitej szybki w twoim telefonie Motorola, skontaktuj się z serwis telefonów Motorola Warszawa Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl.

Motorola naprawa po zalaniu

Twój telefon Motorola wpadł do wody? A może coś się na niego wylało? Taki telefon wymaga wyczyszczenia po zalaniu, nawet fakt że chwilę po zamoczeniu w wodzie, telefon działa, nie oznacza to, że na jego podzespołach nie wytworzyła się korozja. Taka korozja jest bardzo szkodliwa dla elektroniki i wymaga jak najszybszego i profesjonalnego usunięcia. Nasi doświadzczeniu technicy, mają wprawę, sprzęt i wiedzę niezbędną aby dokonać takiej naprawy. Aby umówić się na naprawę po zalaniu telefonu Motorola, skontaktuj się z serwis Motorola Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl.

Motorola problemy z ładowaniem

Twój telefon Motorola się nie ładuje? Gniazdo USB nie styka? Występują problemy z ładowaniem Motorola? Po całej nocy ładowania telefon nie ma pełnej baterii? Problemem może być gniazdo ładowania lub układ ładowania na płycie główej, aby naprawić takie usterki, trzeba wiedzy, doświadczenia i fachowego sprzętu, nasi serwisanci mają wszystkie te cechy i sprzęt 😉 . Aby umówić się na naprawę problemów z ładowaniem w telefonie Motorola, skontaktuj się z serwis naprawa Motorola Warszawa: Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl.

Motorola niedziałający głośnik

Do naszego serwis telefonów Motorola, często zgłaszają się klienci mający problem z za cichym działaniem głośnika, lub tym, że w głośniku nic nie słychać. Są to dość częste usterki telefonów Motorola. Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra, pomoże państwu z uporaniem się z tym częstym problemem. Aby umówić się na naprawa Motorola problem z głośnikiem, skontaktuj się z naszym punkem naprawa Motorola Warszawa: Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl.

Obsługiwane Modele telefonów Motrola:

W naszym serwisie naprawicie Państwo między innymi te modele telefonów Motorola:

Motorola Edge (2022)
Motorola Edge 30
Motorola Edge 30 Fusion
Motorola Edge 30 Neo
Motorola Edge 30 Pro
Motorola Edge 30 Ultra
Motorola Frontier
Motorola Frontier 22
Motorola Moto E22
Motorola Moto E22i
Motorola Moto E22s
Motorola Moto E32
Motorola Moto E32s
Motorola Moto G (2022)
Motorola Moto G Stylus (2022)
Motorola Moto G Stylus 5G (2022
Motorola Moto G200 5G
Motorola Moto G22
Motorola Moto G32
Motorola Moto G41
Motorola Moto G42
Motorola Moto G52
Motorola Moto G62
Motorola Moto G62 5G
Motorola Moto G71 5G
Motorola Moto G71s
Motorola Moto G72
Motorola Moto G82
Motorola Moto Razr 2022
Motorola Moto S30 Pro

Motorola Moto X30 Pro
Motorola Defy (2021)
Motorola Edge (2021)
Motorola Edge 20
Motorola Edge 20 Fusion
Motorola Edge 20 Lite
Motorola Edge 20 Pro
Motorola Edge 2021
Motorola Edge S
Motorola Edge S Pro
Motorola Edge S30
Motorola Edge X30
Motorola G Pure
Motorola Moto E20
Motorola Moto E30
Motorola Moto E40
Motorola Moto E6i
Motorola Moto E7 Power
Motorola Moto E7i Power
Motorola Moto Edge S30
Motorola Moto G Play (2021)
Motorola Moto G Power (2021)
Motorola Moto G Power (2022)
Motorola Moto G Stylus (2021)
Motorola Moto G Stylus 5G
Motorola Moto G10
Motorola Moto G10 Power
Motorola Moto G100
Motorola Moto G20
Motorola Moto G30

Motorola Moto G31
Motorola Moto G40 Fusion
Motorola Moto G50
Motorola Moto G50 5G
Motorola Moto G51
Motorola Moto G51 5G
Motorola Moto G60
Motorola Moto G60S
Motorola One 5G Ace
Motorola Edge
Motorola Edge+
Motorola Moto E (2020)
Motorola Moto E6s (2020)
Motorola Moto E7
Motorola Moto E7 Plus
Motorola Moto G 5G
Motorola Moto G 5G Plus
Motorola Moto G Fast
Motorola Moto G Power
Motorola Moto G Pro
Motorola Moto G Stylus
Motorola Moto G8
Motorola Moto G8 Power
Motorola Moto G8 Power Lite
Motorola Moto G9 Play
Motorola Moto G9 Plus
Motorola Moto G9 Power
Motorola One 5G
Motorola One Fusion
Motorola One Fusion+
Motorola One Vision Plus
Motorola Razr 2020 5G

Historia marki Motorola:

Motorola to jedna z najważniejszych firm w historii światowej telekomunikacji znana nie tylko z telefonów ale także rozwiązań radiowych. Firma powstała w USA, w Stanie Illinois, w mieście Chicago w 1928 roku i do 1947 roku znana była jako Galvin Manufacturing. Na początku swojej działalności firma skupiała się na produkcji radioodbiorników samochodowych, zarówno cywilnych, jak i policyjnych, w czasie trwania II wojny światowej firma dostarczała wojskowy sprzęt łącznościowy. Od 1958r. z produktów Motoroli zaczęła korzystać NASA – co ciekawe w 1969 sprzęt tej firmy wylądował na księżycu razem z Neilem Armstrongiem. To właśnie za pośrednictwem transpondera Motoroli astronauta przekazał pamiętne zdanie: „To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”. 

90 lat innowacji czyli przełomowe urządzenia Motorola 2

Aby nie zagłębiać się w prehistorię, skupimy się na XXI wieku i osiągnieć Motoroli od początków tego milenium, a dokładniej od roku 2002. Rok ten Motorola rozpoczęła telefonem z wizją – Modelem: v70.
Jego szczególną cechą było to, że pokazywał całkowicie nowe podejście do pomysłu otwieranego telefonu klapką do góry. Zamiast unosić i opuszczać klapkę jak to znaliśmy z rozwiązań konkurencji – w Motoroli V70 przekręcaliśmy ją. Całość prezentowała się naprawdę oryginalnie. Telefon był wyposażony w monochromatyczny wyświetlacz LCD o rozdzielczości 96 x 64 pikseli i ważył niewiele ponad 83 g.

W 2004 roku swojego rynkowego debiutu doczekała się Motorola Razr V3, czyli jeden z najbardziej popularnych telefonów z klapką na świecie. Pobiła ona wszelkie uwczesne rekordy sprzedaży – doszła do 130 mln sprzedanych globalnie sztuk.
Cechy charakterystyczne tego modelu? W momencie debiutu Razr V3 była najcieńszym na rynku telefonem z klapką i ważyła niespełna 95 gramów. Podświetlana klawiatura, do tego najnowszy w tamtym czasie port mini USB.
Dotego nowoczesny design, dużo zastosowanego metalu i dwa kolorowe wyświetlacze – w tamtych czasach to był hit i musthave dla każdego fana nowych technologii.

Jak nie otwierany, to przynajmniej przekręcany telefon – Motorola szukała coraz to ciekawszych i bardziej nowatorskich rozwiązań. Niektórzy widzieli w tym futuryzm, inni uważali że to próba wymyślenia koła od nowa. W Roku 2007 pojawiła się na pólkach sklepowych Motorola ROKR Z6 – rozsuwany telefon, z fizyczną klawiaturą i ekranem o rozdzielczości 240 x 320 pikseli.
ROKR Z6 pracowała w oparciu o systemy operacyjne Linux i Java. Telefon był dedykowany miłośnikom muzyki. Wyposażony w pełną funkcjonalność nowoczesnego odtwarzacza muzycznego, bez problemu łączył się z komputerem z oprogramowaniem Windows Media Player 10 lub 11. Dzięki zastosowaniu złącza USB 2.0 możliwa była bardzo szybka wymiana muzyki. Co prawda model ten dawał użytkownikom do dyspozycji tylko 64 MB wbudowanej pamięci, ale można ją było zwiększyć przy użyciu kart microSD do 2 GB (w dzisiejszych czsach to wydaje się mało, ale wtedy 500 utworów, to było na prawdę sporo)

W Roku 2007 światło dziennie ujrzał multimedialny kombajn pod nazwą Motorola U9. Błyskawiczne przełączanie między telefonem a odtwarzaczem multimediów i z powrotem. Owalny szktałt, obsłuda wielu formatów muzycznych, współpraca z 200 sklepami z utworami audio. 25MB pamięci (sic!) z mozliwością rozszerzenia do 4GB. Obsługa Bluetooh i aparat o oszałamiającej matrycy: 2 Megapixeli. Do tego autorskie rozwiązanie Motoroli: CrystalTalk.

90 lat innowacji czyli przełomowe urządzenia Motorola 4

W roku 2014 swój rynkowy debiut zaliczył model Moto G2, następca świetnie przyjętego przez rynek modelu Motorola Moto G. Smartfon posiadał 5 calowy ekran wykonany w technologii IPS cechujący się świetnym odwzorowaniem kolorów. Dzięki baterii o pojemności 2070 mAh, telefon radził sobie cały dzień bez ładowarki. Dodatkowo Moto G2 posiadała 2 wbudowane głośniki (działały w systemie Stereo) o bardzo wysokiej jakości dzwięku. Szybkie działanie zapewniał procesor Qualcomm Snapdragon 400. Dodatkową zaletą była obsługa 2 kart sim, która w tamtych czasach była rzadkością.

Motorola a architektura modułowa.

Era architektury modułowej w przypadku Motoroli, zaczęła się wraz z rokiem 2016 i modelem Moto Z. Dzięki niemu Motorola jako pierwsza wprowadziła na rynek moduły (tzw.: Moto Mods) – czyli dodatkowe elementy telefonu które pozwalały na zwiększenie jego możliwości. Moduły moto mods są wciąż kompatybilne z trzecią serią co sprawia iż te smartfony wyłamują się z utartych schematów. Mody są podłączane za pomocą specjalnego magnesu na tylnej obudowie i złącza które się w nich znajduje. Sprawia to iż wymiana modułów jest błyskawiczna i bardzo prosta. Model Moto Z miał dwóch następców: Moto Z2 Play i Moto Z2 Force. Model Force był wyposażony w nowoczesny procesor Qualcomm Snapdragon 835, posiadający w zależności od wersji: 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej albo 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć standardowo można było zwiększyć za pomocą kart micoSD. Całość uzupełniał 5,5 calowy wyświetlacz Super Amoled z autorską technologię Moto ShatterShield, która chroniła przedni panel przed stłuczeniami i pęknięciami (co do skuteczności tego patentu – opinie wśród użytkowników są bardzo mieszanie). Do tego aparat z matrycą kolorową i monochromatyczną 2 x 12 MP.
A moto mods poszerzały możliwości telefonu o takie akcesoria jak:
– Moto gamepad, który zmieniał telefon w pełnoprawną mobilną konsolę.
– JBL SoundBoost 2, pozwalający na słuchanie muzyki w doskonałej jakości.
– Moto insta-share projector, który zapewnia wyświetlanie obrazu do 70 cali, na dowolnej powierzchni.
– Moto turbopower pack, który jest swojego rodzaju power bankiem.

W roku 2017 przy wprowadzeniu 6 generacji telefonów, seria G powiększyła się o 3 bardzo dobrze przyjęte modele telefonów: Moto G6 Play, Moto G6 i Moto G6 Plus. Wszystkie 3 modele cechowały się bardzo dobrym współczynnikiem ceny do oferowanych możliwości.

Dołączenie do programu Android ONE.

Końcówka 2018 roku to debiut motorola one – telefonu bardzo ciekawego – pierwszego w historii, który dołączył do programu Android One.
Udział w tym programie zapewnia urządzeniu czysty system, dostęp do najnowszych wersji oprogramowania oraz aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata, a jakby tego było mało, to w aplikacji Zdjęcia Google dzięki poszerzeniu chmury tej usługi będziesz mógł bez ograniczeń przechowywać wszystkie swoje fotografie. Z takiego samego rozwiązania korzystają także telefony Google Pixel o których więcej możecie poczytać na stronie naszego Serwis Google Pixel.

apple samsung xiomi huawei logo

Serwis telefonów:

Naprawaimy telefony, tablety, iPady, phablety, komputery i laptopy wszystkich dostępnych na rynku marek:
SamsungAppleiPhone, Huawei, Xiaomi, Redmi, Htc, Sony, Microsoft, Redmi, Google, LG, Motorola, Nokia, BlackBerry, Oppo, Realme, Alcatel, Honor, OnePlus, Lenovo, Vivo, Asus, ZTE, myPhone, POCO, Macbook, MaxCom, Doogee, Meizu, Ulefone, Cubot, CAT ,Hammer, Hitachi, Kiano, Krüger&Matz, Manta, Panasonic, Philips, Qualcomm, RoverPC, Sagem, Surface, Vertu.

Nasz serwis zaprasza na darmową wycenę klientów ze wszystkich warszawskich dzielnic:
Warszawa, Bemowo, Białołęka, Bielany, Bródno, Centrum, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Służew, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz,
Zapraszamy też klientów z okolic miasta Warszawa: Piaseczno, Kobyłka, Konstancin Jeziorna, Radom, Płock, Ostrołęka, Marki, Nowy dwór Mazowiecki, Koło, Siedlce, Pruszków, Piastów, Legionowo, Ząbki, Otwock, Centrum.