Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Wymiana samej szyby w iPhone

wymiana szyby iphone x zbita szyba

Telefony lubią spadać ekranem w dół. Zanim je podniesiemy i zobaczymy co się stało, zawsze mamy nadzieję, że jednak może szyba nie pękła. Bywa i tak. Jeżeli jednak nie mamy tyle szczęścia i na naszym pięknym iPhonie pojawił się pajączek, stłukła się szyba, będziemy szukali możliwości naprawy. Szukanie najtańszej opcji wymiany szyby w iPhone to kiepski pomysł. Są to przecież bardzo delikatne i specyficzne w naprawie urządzenia i należy się z nimi obchodzić wyłącznie przez wprawionych fachowców. Narzędzia, oraz urządzenia serwisowe, które są niezbędne do wymiany szyby w iPhonie, są podstawowym wyposażeniem serwisu Apple Phonetube.pl

Ile kosztuje wymiana szyby w iPhone?

Wymiana szyby w iPhone kosztuje od 150 zł wzwyż, w zależności od konkretnego modelu. Masz pytania? Więcej informacji pod numerem 787 208 601. Phonetube.pl to całodobowy serwis Apple iPhone 24/7.

stłuczone szkło iPhone 8

Jak sprawdzić, czy do naprawy jest sama szybka, czy cały wyświetlacz?

zbita szyba iPhone 11

Aby ocenić, czy do wymiany jest sama szyba, czy cały set, najlepiej obejrzeć front telefonu. Jeżeli na ekranie pojawił się pajączek, ale pod nim ekran nie ma żadnych plam ani przebarwień, znaczy to, że do wymiany jest tylko szybka. Trzeba jednak wziąć również pod uwagę to, czy w telefonie działa dotyk na całej powierzchni. W modelach iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 6S, iPhone 6S plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone SE 2020, iPhone SE 2022 jeśli nie działa dotyk, to wymiana samej szyby nic nie da i trzeba wtedy wymienić cały wyświetlacz. Ale od modelu iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, XS Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, jeżeli dotyk nie działa, możemy go naprawić wymieniając w nim samą szybkę i nie ma konieczności wymiany całego wyświetlacza. Więcej informacji o ekranach iPhone, znajdziesz tutaj.

Czy wyświetlacz do iPhone jest oryginalny?

Tak. Wymiana szybki nie ingeruje w żaden sposób w jakość wyświetlacza, ponieważ pozostaje on ten sam, który był oryginalny, a wymieniana jest wyłącznie sama szybka.

Ile trwa wymiana samej szyby w iPhone?

Wymiana samej szyby polega na odseparowaniu starego, zbitego szkła od działającego wyświetlacza. Wykonuje się to specjalistycznym sprzętem, który umożliwia zamrożenie całego setu po to, aby oddzielić zbite szkło od LCD. Stłuczoną szybkę da się wymienić. Następnie czyścimy ekran iPhone, aby potem już na gorąco wkleić nową szybę do oryginalnego wyświetlacza. Ten proces trwa kilka godzin, natomiast jest też możliwość wykonania takiej operacji w inny sposób- można włożyć całkowicie nowy ekran i trwa wtedy to tylko 30 minut.

zbite szkło iPhone 13 mini

Pęknięty ekran w iPhone, szybka naprawa

zbita szybka iPhone 12 pro

iPhone upadł, zbiła się szyba, pojawił się pajączek i szukasz serwisu, który szybko to naprawi? U nas naprawy ekranów wykonujemy nawet w 30 minut! Dlatego Twoje rozstanie z telefonem będzie zupełnie nieodczuwalne, a naprawa szybki w iPhone będzie gotowa już w pół godziny. Wiemy, jak ważną rolę w naszym nowoczesnym życiu odrywa telefon iPhone, dlatego wszystko, co tylko da się zrobić od ręki, robimy na miejscu. Na każdą naprawę dajemy pisemną gwarancję.

Czy po naprawie ekranu stracę dane?

Nasze procedury nie wymagają usuwania danych Klienta. Przeciwnie- zabezpieczamy je w każdy możliwy sposób. Dlatego kiedy wymieniasz szybę w naszym serwisie Phonetube.pl, możesz być pewny, że Twoje dane są bezpieczne, a iPhone jest w dobrych rękach.