Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis telefonów OnePlus

Oneplus logo

Serwis OnePlus WarszawaPhonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Naprawa telefonów Oneplus

Phonetube to serwis telefonów z dużym doświadczeniem, działamy na rynku już od kilkunastu lat, a doświadczenie zawodowe zaczeliśmy zbierać w czasach starych nokii 3210. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów zajelismy się naprawą marek niestandardowych, naprawiamy już Realme, Google Pixele, Oppo, a teraz do marek, które będą w mogły cieszyć się kompleksową naprawa telefonów, dołącza Oneplus. Na stanie mamy oryginalne części, co pozwala nam zaoferować państwu naprawę już w przeciągu 30 minut. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów, na temat naszego serwisu telefonów. Tyle zadowolonych ludzi, nie może się mylić.

Wymiana wyświetlacza Oneplus

wymiana wyświetlacza ekranu oneplus serwis

Jeśli w Państwa telefonie marki przestał działać wyświetlacz, czy to na skutek upadku, czy jakichś innych zdarzeń losowych, nasz serwis jest w stanie podjąć się usługi wymiany takiego wyświetlacza w telefonie Oneplus. Ekran to w dzisiejszych czasach jedna z najważniejszych części telefonu, dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych części zamiennych możemy Państwu zaproponować jego wymianę już w przeciągu 30 minut. Aby szerzej zapoznać się z naszą ofertą, albo pozać cenę wymiany wyświetlacza zadzwoń do Phonetube.pl na numer 787-208-601.

Oneplus wymiana baterii

Bateria w twoim telefonie Oneplus nie działa? Twój telefon Oneplus się nie ładuje? A może bateria nie wytrzymuje tyle co kiedyś? Są to oznaki tego, że bateria w twoim telefonie Oneplus kwalifikuje się do wymiany. Bateria zwana też akumulatorem, jak każdy zbiór ogniw, z czasem się zużywa i traci pojemność, w zależności od intensywności użytkowania telefonu zalecamy wymianę co około 2-3 lata, aby móc się cieszyć w pełni funkcjonalnym urządzeniem. Nasz serwis Oneplus Warszawa dzięki szerokiemu zakresowi posiadanych części zamiennych, poradzi sobie z taką naprawą błyskawicznie. Możemy Państwu zaoferować wymianę baterii w telefonei Oneplus na poczekaniu, u nas w Phonetube.pl taka usługa trwa między 15 a 30 minut w zależności od modelu urządzenia Oneplus. Aby umówić się na wymianę baterii w twoim telefonie Oneplus, skontaktuj się z serwis Oneplus Warszawa Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl.

Wymiana bateri Oneplus Warszawa

Naprawa zbitej szybki w telefonie Oneplus

Wiele osób pyta, czym jest wymiana szybki w telefonie Oneplus i czym się różni od wymiany wyświetlacza?
Zakładając, że Państwa telefon już upadł: jeśli na ekranie jest pajączek, ale zarówno wyświetlanie obrazu jak i sam dotyk, działają prawidłowo, to możliwa jest tzw regeneracja wyświetlacza czyli wymiana samej zbitej szybki, zabieg ten jest tańszy od wymiany całego modułu wyświetlacza (ekranu). Lecz wiąże się z dłuższym czasem niż wymiana całego wyświetlacza LCD wraz z szybą.
Aby umówić się na wymianę zbitej szybki w twoim telefonie Oneplus, skontaktuj się z serwis telefonów Oneplus Warszawa Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl

Wymiana tylnej klapki Oneplus

W dzisiejszych czasach, bardzo często tylna klapka (plecki) jest szklana. Wielu producentów, aby poprawić estetykę swoich telefonów, zamiast plastiku, stosuje szkło jako tył obudowy. Nie inaczej jest w przypadku Oneplusa, tutaj też występują szklane klapki, które łatwo się tłuką. Tak samo w przypadku porysowania się klapek plastikowych, obniża to estetykę telefonu. W phonetubie dzięki dużemu zapasowi części zamiennych, może wymienić klapkę w twoim telefonie Oneplus.
Aby umówić się na wymianę tylnej klapki w telefonie Oneplus, skontaktuj się z serwis Oneplus Warszawa – Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl

Oneplus naprawa po zalaniu

Twój telefon Oneplus wpadł do wody? A może coś zostało na niego wylane? Taki telefon wymaga wyczyszczenia po zalaniu, nawet fakt że chwilę po zamoczeniu, telefon działa, nie oznacza to, że na jego podzespołach nie wytworzyła się korozja. Taka korozja jest bardzo szkodliwa dla elektroniki i wymaga jak najszybszego i profesjonalnego usunięcia. Lepiej teraz wydać parę złotych, niż za miesiąc musieć kupić nowy telefon. A nasi doświadzczeni technicy, mają wprawę, sprzęt i wiedzę niezbędną aby prawidłowo dokonać takiej naprawy.
Aby umówić się na naprawę po zalaniu telefonu Oneplus, skontaktuj się z serwis Oneplus Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl

Oneplus problemy z ładowaniem

Twój telefon Oneplus się nie ładuje? Gniazdo USB nie styka? Występują problemy z ładowaniem Oneplus? Po całej nocy ładowania telefon nie ma pełnej baterii? Problemem może być gniazdo ładowania lub układ ładowania na płycie główej, aby naprawić takie usterki, trzeba wiedzy, doświadczenia i fachowego sprzętu, nasi serwisanci mają wszystkie te cechy i sprzęt 😉 . Aby umówić się na naprawę problemów z ładowaniem w telefonie Oneplus, skontaktuj się z serwis naprawa Oneplus Warszawa: Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl

Oneplus naprawa niedziałającego głośnika

Do naszego serwis telefonów Oneplus, często zgłaszają się klienci mający problem z za cichym działaniem głośnika, lub tym, że w głośniku nic nie słychać. Są to dość częste usterki telefonów Oneplus. Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra, pomoże państwu z uporaniem się z tym częstym problemem. Aby umówić się na naprawa Oneplus problem z głośnikiem, skontaktuj się z naszym punkem naprawa Oneplus Warszawa: Phonetube.pl pod numerem telefonu: 787 208 601 lub umów sie na wizytę poprzez e-mail: serwis@phonetube.pl

Oneplus serwis Warszawa: o historii marki

W drugiej połowie 2013 roku dwóch byłych pracowników marki Oppo, postanowiło założyć nową markę smartfonów. Nadali jej nazwę OnePlus.
Ich wizją było sprawienie, by telefony OnePlus były urządzeniami, które spełnią wszystkie wymagania miłośników Androida.
Każdy chciałby mieć w swoim telefonie świetny design, potężną specyfikację, najszybsze i najwydajniejsze oprogramowania a na dodatek (i w przeciwieństwie do konkurencji) okraszone niską ceną.
Takie marzenie założycieli, stało się rzeczywistością w 2014 roku wraz z wprowadzeniem na rynek modelu: OnePlus One.

Od tego czasu OnePlus rozrósł się, ze swoich skromnych początków jako niszowy producent smartfonów sprzedawanych wyłącznie online, do dosłownie globalnej potęgi. Mogącej śmiało konkurować z największymi graczami na rynku, takimi jak: Samsung, Huawei, Xiaomi. To spore osiągnięcie, zwłaszcza patrząc na to z perspektywy tego, że od założenia firmy do obecnego rozwoju, minęło tylko osiem lat.

apple samsung xiomi huawei logo

Serwis telefonów:

Naprawaimy telefony, tablety, iPady, phablety, komputery i laptopy wszystkich dostępnych na rynku marek:
SamsungAppleiPhoneHuaweiXiaomiRedmi, Htc, Sony, Microsoft, Google, LG, Motorola, Nokia, BlackBerry, Oppo, Realme, Alcatel, Honor, OnePlus, Lenovo, Vivo, Asus, ZTE, myPhone, POCOMacbook, MaxCom, Doogee, Meizu, Ulefone, Cubot, CAT ,Hammer, Hitachi, Kiano, Krüger&Matz, Manta, Panasonic, Philips, Qualcomm, RoverPC, Sagem, Surface, Vertu.

Nasz serwis zaprasza na darmową wycenę klientów ze wszystkich warszawskich dzielnic:
Warszawa, Bemowo, Białołęka, Bielany, Bródno, Centrum, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Służew, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz,
Zapraszamy też klientów z okolic miasta Warszawa: Piaseczno, Kobyłka, Konstancin Jeziorna, Radom, Płock, Ostrołęka, Marki, Nowy dwór Mazowiecki, Koło, Siedlce, Pruszków, Piastów, Legionowo, Ząbki, Otwock, Centrum.