Phonetube.pl logo
Siedziba w Warszawie
Naprawy door 2 door

Wycena naprawy

Masz uszkodzony telefon, tablet, laptop, smartwatch, głośnik czy jakiekolwiek inne urządzenie elektroniczne? Nie wiesz ile kosztuje naprawa? Nie chcesz tracić czasu na odwiedziny serwisu bez wcześniejszej informacji o kosztach?

Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Skorzystaj z naszego formularza wyceny online, by dowiedzieć się, ile wyniesie naprawa Twojego sprzętu. To proste, szybkie i wygodne. Wprowadź niezbędne informacje, a my prześlemy Ci dokładną wycenę prosto na Twoją skrzynkę mailową, najczęściej w ciągu zaledwie godziny.

  • Tylko 5 kroków
  • Nie wymagamy podania numeru telefonu i innych zbędnych informacji
  • Spersonalizowaną wycenę naprawy wyślemy mailowo

Administratorem Twoich danych osobowych jest PHONETUBE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.