Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Wymiana przycisku home w iPhone

Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Wymiana przycisku home iPhone serwis Apple

wymiana przycisku home iphone serwis warszawa

Zepsuty przycisk home w iPhonie? Nie ma czym się martwić. Nasz serwis iPhone potrafi nie tylko wymienić przycisk home, ale i naprawić już istniejący. Zapraszamy na diagnozę, na której sprawdzimy, czy przycisk home wraz z Touch ID jest do naprawy, czy do wymiany. Wymiana przycisku home button w iPhone trwa w naszym serwisie iPhone około 15-30 minut, dlatego nawet nie odczujesz rozstania się z telefonem. Jesteśmy szybcy i skuteczni, taka wymiana home od ręki to dla naszych fachowych serwisantów norma. Mamy wszystkie części do każdego modelu dostępne od ręki. Nie trzeba czekać na zamówienie, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, aby nigdy naprawa iPhone nie stanowiła dla nas zaskoczenia.

Czy da się naprawić przycisk home?

W wielu przypadkach warto sprawdzić, czy da się naprawić przycisk home po to, aby zachować działanie funkcji Touch iD. Zwykle- jeżeli taśma nie jest przecięta na pół, albo sam przycisk jest pęknięty, struktura taśmy Touch iD w przycisku home jest zwykle możliwa do odbudowania. Touch iD to bardzo przydatna funkcja odblokowywania telefonu, dlatego często decydujemy się je naprawić w naszym serwisie iPhone, zamiast wymieniać.

naprawa przysku home w iphonie serwis naprawa warszawa apple

Jak włączyć przycisk home na wyświetlaczu?

naprawa home iphone warszawa od reki

Kiedy zepsuje nam się przycisk home w iPhonie, a jeszcze nie byliśmy w serwisie żeby go wymienić, do tego czasu można korzystać z wirtualnej wersji tego przycisku. Aby włączyć przycisk home na ekranie, musimy wejść w ustawienia, dostępność i tam wybrać dotyk, potem AssistiveTouch. Możemy również skorzystać z pomocy Siri, mówiąc: „hej Siri, włącz AssistiveTouch”. Możemy też wejść w ustawienia, kliknąć dostępność, potem skróty dostępności i tam wybrać AssistiveTouch.

Ile kosztuje wymiana przycisku home w iPhonie?

Cena wymiany przycisku home Model iPhone wymiana
Wymiana przycisku home w iPhone 5120
Wymiana przycisku home w iPhone 5S130
Wymiana przycisku home w iPhone 5C130
Wymiana przycisku home w iPhone SE150
Wymiana przycisku home w iPhone 6150
Wymiana przycisku home w iPhone 6 plus150
Wymiana przycisku home w iPhone 6S 150
Wymiana przycisku home w iPhone 6S plus150
Wymiana przycisku home w iPhone 7170
Wymiana przycisku home w iPhone 7 plus170
Wymiana przycisku home w iPhone 8170
Wymiana przycisku home w iPhone 8 plus170
Wymiana przycisku home w iPhone SE 2020180
Wymiana przycisku home w iPhone SE 2022180
*po dokładną wycenę prosimy zadzwonić, ceny zmieniają się w zależności od dostawcy
wymiana przycisku poczatek serwis iphone warszawa

Cena naprawy, a nie wymiany przycisku home jest ustalana po dokładnym obejrzeniu przez technika taśmy home pod mikroskopem. Każde takie uszkodzenie jest inne i ilość pracy potrzebna do naprawy tego też jest różna, dlatego po wycenę naprawy taśmy zapraszamy po diagnostyce urządzenia.

Czy warto wymieniać home w iPhonie?

Powszechnie wiadomo, że iPhony bardzo powoli w stosunku do innych marek tracą na wartości, zachowując przy tym swoje walory, takie jak szybkość działania. Inne marki nie mogą się tym szczycić. Dlatego zawsze warto zainwestować w naprawę tego niezawodnego sprzętu. Oczywiście zapraszamy do siebie, do Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl. Wymiana przycisku początek od ręki!

naprawa przycisku home w iphonie serwis naprawa iphone warszawa

Czy po wymianie home będzie działało Touch ID?

serwis iphone wymiana przycisku home touch id

Touch iD w przycisku home w iPhone jest sparowany z płytą główną, więc po wymianie przycisku nie powinno działać, ale oferujemy również jego naprawę, po której Touch iD będzie działało tak samo, jak wcześniej. Wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia i preferencji Klienta, bo nie każdy korzysta nawet z kodu odblokowania, a co dopiero z Touch iD.

Nie działa środkowy przycisk iPhone- co robić?

Przyjść do dobrego serwisu Apple! Zapraszamy do naszego serwis iPhone Phonetube.pl, w którym od ręki naprawimy przycisk home w Twoim iPhonie.

Więcej o sprzętach Apple na Apple.com

naprawa touch id serwis warszawa apple