Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Wymiana baterii iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa – Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Kiedy należy wymienić baterię w iPhone?

wymiana baterii iphone 13

Bateria w telefonie to część eksploatacyjna, którą należy wymienić średnio po 2 latach użytkowania, lub wcześniej wtedy, gdy pojawiają się z nią problemy. Bateria jest do wymiany, kiedy np. iPhone szybko się rozładowuje. Jeżeli trzeba ładować telefon kilka razy dziennie, lub podładowywać go co jakiś czas w ciągu dnia. Dobrze wtedy zadbać o komfort użytkowania urządzenia. Mamy na stanie akumulatory nie tylko oryginalne, ale także takie o zwiększonej pojemności, przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów. Zwiększona pojemność ogniw oznacza, że bateria iPhone będzie trzymać dużo dłużej, niż nowa oryginalna. Sami ich używamy i pracując na nich cały czas, nie musimy ich podładowywać w ciągu dnia.

Czy można wymienić spuchniętą baterię w iPhonie?

Nawet trzeba i to jak najszybciej. Kiedy widzimy, że nasz iPhone zrobił się grubszy, może to oznaczać, że bateria puchnie. W tym przypadku nie ma żartów i trzeba zdemontować ją jak najszybciej w profesjonalnym serwisie iPhone Warszawa Phonetube.pl. Spuchnięta bateria w iPhone może przynieść wiele szkód. W żadnym wypadku nie powinno się jej ładować, ponieważ prąd idzie w puste ogniwa i bateria puchnie dalej, co może doprowadzić do wydzielania trującego gazu w przypadku pęknięcia. Może też dojść do takich rozmiarów, że rozsadzi jedną z najdroższych części telefonu- wyświetlacz. W najgorszym wypadku może dojść do samozapłonu. Nie zawsze od razu widać, że akumulator puchnie, bo może do tego dochodzić bardzo wolno, dlatego nigdy nie powinniśmy zostawiać telefonu na noc przy głowie. Pierwszym z objawów psucia się baterii iPhone w ten sposób jest szybkie rozładowywanie się.

wymiana baterii iphone 8

Ważne jest też monitorowanie kondycji akumulatora w systemie. Jeżeli kondycja baterii spadła poniżej 90%, komfort użytkowania spada dużo bardziej drastycznie, niż różnica o 10%. To samo w przypadku, gdy bateria woła o serwis. Tutaj ewidentnie powinniśmy oddać iPhone w ręce profesjonalnego serwisu iPhone Warszawa Phonetube.pl.

Jak używać baterii, aby trzymała jak najdłużej?

słaba bateria w iphone 8

Najlepiej nie przeładowywać akumulatora. Jeżeli naładuje się do 100%, powinno się odłączyć iPhone od ładowarki. 80% to optymalny poziom naładowania, ale nie oszukujmy się- każdy zostawia telefon pod ładowarką na noc, co niestety wpływa bardzo źle na żywotność baterii. Nie powinno się również rozładowywać iPhone poniżej 20%- dostajemy wtedy od iPhona ostrzeżenie o rozładowywaniu się. A już na pewno nie wolno rozładowywać do zera, aż telefon się wyłączy. Bardzo niekorzystne dla ogniw jest jednoczesne ładowanie iPhona i korzystanie w tym czasie z aplikacji, a często tak robimy podczas jazdy, używając nawigacji. Lepiej zainwestować w porządne baterie, np. te, które oferuje serwis iPhone Warszawa Phonetube.pl o zwiększonej pojemności, niż drenować akumulatory i skracać czas ich żywotności.

Ile trwa wymiana baterii w iPhone? U nas od ręki!

Wymiana baterii w iPhone trwa 20 minut. Mamy wprawę w wymianie baterii w iPhone. Nasi serwisanci potrafią to zrobić od ręki. Wiemy, jak ważne jest to, aby nie rozstawać się z telefonem w tych czasach, dlatego mamy zatowarowanie na każdy model baterii do Twojego iPhona.

Masz pytania? Zadzwoń 787 208 601

naprawa iphone 13 pro

Ile kosztuje wymiana baterii iPhone?

W naszym serwisie iPhone Warszawa stawiamy wyłącznie na najlepszej jakości akumulatory, ponieważ tak samo zależy nam na zadowoleniu Klienta, jak na braku reklamacji. Baterie do iPhone muszą być porządne, aby ich użytkowanie było komfortowe i bezproblemowe. Tutaj tak samo jak w przypadku innych części, których używamy- stawiamy na zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy na stałe. Wielu naszych Klientów przyprowadza swoich znajomych i członków rodziny z polecenia naszych baterii iPhone. Cena idzie w parze z jakością, którą gwarantujemy pisemnie. Poniżej cennik wymiany baterii iPhone Warszawa.

wymiana baterii iphone warszawa
Wymiana baterii iPhone
Model iPhoneCena wymiany baterii iPhone
Wymiana baterii iPhone 5/5S/5C/SE I gen.160
Wymiana baterii iPhone 6160
Wymiana baterii iPhone 6S170
Wymiana baterii iPhone 6 plus/6Splus180
Wymiana baterii iPhone 7190
Wymiana baterii iPhone 7 plus190
Wymiana baterii iPhone 8220
Wymiana baterii iPhone 8 plus220
Wymiana baterii iPhone X230
Wymiana baterii iPhone XR220
Wymiana baterii iPhone XS220
Wymiana baterii iPhone XS Max230
Wymiana baterii iPhone 11250
Wymiana baterii iPhone 11 PROtel
Wymiana baterii iPhone 11 PRO Maxtel
Wymiana baterii iPhone SE 2020tel
Wymiana baterii iPhone 12tel
Wymiana baterii iPhone 12 Minitel
Wymiana baterii iPhone 12 Protel
Wymiana baterii iPhone 12 Pro Maxtel
Wymiana baterii iPhone 13tel
Wymiana baterii iPhone 13 Protel
Wymiana baterii iPhone 13 Pro Maxtel
*ceny mogą się zmieniać, po dokładną wycenę prosimy o telefon

Dlaczego warto zainwestować w porządnej jakości baterię do iPhone?

naprawa ładowania iphone

Tanie baterie często są zaprogramowane tak, aby pokazywać w systemie 100% kondycji, podczas gdy zupełnie mija się to z rzeczywistą ich kondycją. Skutkiem tego nie tylko krócej działa nam telefon, jak i żywotność takiej baterii jest bardzo wątpliwa i zdecydowanie wymiana baterii na jakiś tani, niesprawdzony zamiennik zupełnie i absolutnie mija się z celem.

Co oznacza bateria o zwiększonej pojemności do iPhone?

Większe i dłużej trzymające baterie do iPhone to rozwiązanie, dzięki któremu nasz telefon przy nawet bardzo intensywnym użytkowaniu, nie rozładuje nam się w ciągu dnia. Przy takich bateriach i sporym czasie używania, wystarczy ładować go raz na dobę, a nawet rzadziej. Jeżeli nie używamy telefonu non stop, nawet dużo dłużej niż dobę. Każdy iPhone, którego używamy osobiście ma od razu wymienianą baterię na taką o zwiększonej pojemności, ponieważ to nasze narzędzie pracy i musimy być całodobowo pod telefonem, używając w międzyczasie nawigacji, bo dojeżdżamy do Klienta na terenie Warszawy. Mamy w ofercie również pełną gamę oryginalnych baterii do iPhone.

wymiana baterii iphone 12

Który iPhone ma największą baterię?

To możemy sprawdzić poniżej. Należy jednak pamiętać, że najwięcej baterii zużywa wyświetlacz, a te mają w poszczególnych modelach inny rozmiar. Porównywać można np. iPhone 7 z iPhone 8- naszym zdaniem iPhone 8 to świetnie dopracowana wersja awaryjnej zresztą siódemki. Z kolei iPhone SE 2020 to odświeżona wersja iPhone 8.

 • Bateria iPhone 5 Li-Po 1400 mAh
 • Bateria iPhone 5S Li-Ion 1560 mAh
 • Bateria iPhone 5C Li-Ion 1560 mAh
 • Bateria iPhone 6 Li-Ion 1810 mAh
 • Bateria iPhone 6S Li-Po 1715 mAh
 • Bateria iPhone 6 PLUS Li-Po 2715 mAh
 • Bateria iPhone 6S PLUS Li-Po 2750 mAh
 • Bateria iPhone 7 Li-Po 1960 mAh
 • Bateria iPhone 7 PLUS Li-Po 2900 mAh
 • Bateria iPhone 8 Li-Po 1821 mAh
 • Bateria iPhone 8 PLUS Li-Po 2675 mAh
 • Bateria iPhone X Li-Po 2716 mAh
 • Bateria iPhone XR Li-Po 2942 mAh
 • Bateria iPhone XS Li-Po 2658 mAh
 • Bateria iPhone XS MAX Li-Po 3174 mAh
 • Bateria iPhone 11 Li-Po 3110 mAh
 • Bateria iPhone 11 PRO Li-Po 3046 mAh
 • Bateria iPhone 11 PRO MAX Li-Po 3969 mAh
 • Bateria iPhone SE 2020 Li-Po 1821 mAh
 • Bateria iPhone 12 Li-Po 2815 mAh
 • Bateria iPhone 12 PRO Li-Po 2815 mAh
 • Bateria iPhone 12 Pro Max Li-Po 3687 mAh
 • Bateria iPhone 12 MINI Li-Po 2227 mAh
 • Bateria iPhone 13 Li-Po 3227 mAh
 • Bateria iPhone 13 Mini Li-Po 2406 mAh
 • Bateria iPhone 13 PRO Li-Po 3095 mAh
 • Bateria iPhone 13 PRO MAX Li-Po 4352 mAh

Zapraszamy do zadawania pytań i skorzystania z naszego serwisu iPhone Warszawa.

Pełne specyfikacje telefonów iPhone na Mgsm.pl