Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa

Serwis iPhone – Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Naprawa zbitej tylnej szybki w iPhone

wymiana tylnej obudowy iPhone warszawa od ręki serwis apple

Każdy model iPhone, którego można ładować bezprzewodowo, musi mieć szklaną tylną obudowę. Są to modele iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone SE 2020, iPhone SE 2022. Pełna lista modeli tutaj. Szklany tył pozwala na przenikanie ładowania i dzięki temu możemy ładować nasze iPhony bezprzewodowo, indukcyjnie.

Ile kosztuje wymiana tylnej szybki w iPhone?

Cena wymiany tylnej obudowy w iPhone jest zależna od modelu telefonu i zaczyna się już od dwustu złotych. Masz pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj, lub zadzwoń: 787 208 601.

Jak wymienić tylną szybę w iPhone?

Samodzielna wymiana tylnej szyby w iPhone jest możliwa, ale profesjonalnie robi się to specjalnym laserem, który milimetr po milimetrze zdejmuje szkło z tylnej obudowy. Ten proces trwa od kilku do kilkunastu godzin. W efekcie wraca do Was idealnie wyglądający telefon, z nowiutką tylną szybką. Wykonanie tego metodami chałupniczymi wiązałoby się z dość dużym ryzykiem uszkodzenia telefonu, ponieważ trzeba go rozebrać na części pierwsze, aby dostać się do szklanego tyłu, a sam demontaż klapki jest bez lasera nie lada wyzwaniem, także zdecydowanie nie polecamy i zapraszamy do Phonetube.pl serwis iPhone Warszawa na laserową wymianę tylnej szybki w iPhone z gwarancją na usługę.

Czy warto naprawiać iPhone?

iphone 11 pro tylna obudowa

Najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Naprawa telefonu zwykle zwiększa jego wartość rynkową. Tym bardziej, że iPhony to sprzęty, które długo utrzymują swoją wysoką cenę. Dlatego uważamy, że w tę markę naprawdę warto zainwestować. Ponadto polecamy ich ochronę jeszcze zanim się zepsują. Na przykład nosząc telefon w pokrowcu, lub naklejając na niego szkło hartowane, albo folię hydrożelową.

Wymiana obudowy w iPhone

W starszych modelach, które mają aluminiową obudowę, nie wymienia się samej klapki, ale cały korpus. Jeśli iPhone upadł i obudowa się wygięła, albo porysowała, można wymienić cały korpus. Są to modele iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 6S, iPhone 6S plus, iPhone 7, iPhone 7 plus. Zdarza się tak, że po upadku obudowa jest wygięta tak mocno, że nie da się przez to zamontować nowego wyświetlacza i wtedy konieczna jest wymiana ramki. Naprawa obudowy w iPhone ma sens też wtedy, gdy porysowane aluminium już nam się nie podoba i chcemy mieć telefon jak nowy. Walory estetyczne są ważne dla komfortu użytkowania.

Więcej o sprzętach Apple na Apple.com