O nas

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy mają to szczęście, że zajmują się zawodowo swoja pasją. Telefony, smartfony czy najnowsze komputery to nasz konik i pasja. Tak, jesteśmy gadżeciarzami, my to po prostu uwielbiamy. Od małego rozkręcaliśmy elektronikę i dłubaliśmy w środku i tak nam zostało. Dlatego każde powierzone nam urządzenie, trakujemy jak swoje własne. Dbamy o nie i zawsze oddajemy klientowi w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je otrzymać.

Zdajemy sobie też sprawę, że w dzisiejszych czasach, powiedzenie: “bez telefonu, jak bez ręki”, nabrało jeszcze większego znaczenia, dlatego możesz być pewien, że u nas twój telefon nie zalegnie w magazynie czekając na swoją kolej. Przywrócimy go do żywych najszybciej jak to będzie możliwe.

serwis wnętrze naprawa

Wszystkich klientów traktujemy tak samo rzetelnie i solidnie jak sami chcielibyśmy być traktowani, u nas z góry poznasz koszty naprawy, diagnoza jest w 100% bezpłatna, a jesli przedstawione Ci koszty, nie będą odpowiadać, nic nie zapłacisz.

Mamy dużo części dostępnych od ręki , a w razie trudno dostępnych części dokładamy wszelkich starań, żeby skrócić czas oczekiwania na naprawę.

Jesteśmy otwarci siedem dniu w tygodniu, możemy też umówić się na niestandardowe godziny odbioru sprzętu.

Istnieje możliwość wysłania do nas sprzętu kurierem. W takim wypadku po naprawie sprzęt może zostać do Państwa odesłany lub czekać na idbiór osobisty. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań klientów.

Tutaj możesz się zapoznać z regulaminem naszego serwisu.

Serwis telefonów Warszawa

Prowadząc nasz serwis w Warszawie, wychodzimy z założenia, że najważniejszym efektem naszej pracy jest zadowolenie klienta, ze świadczonych przez nas usług naprawy telefonów.
Dlatego będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie Państwo, podzielić się opinią o naszej firmie z innymi osobami. W tym celu przygotowaliśmy poniższe formularze, które pomogą państwu zapoznać się z opiniami innych, oraz wyrazić swoją opinię o naszym serwisie naprawy telefonów Warszawa:

Klikając w ten link masz możliwość wystawienia nam opinii w wyszukiwarce Google (takiej jak widać poniżej po lewej stronie). Za każdą opinię będziemy bardzo wdzięczni.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony na facebooku: https://www.facebook.com/PhoneTubePl/ i oczywiście ładnie prosimy o LIKE-a.

Tutaj macie Państwo możliwość, zapoznania się z opiniami wystawionymi nam przez poprzednich klientów.

DOSKONAŁA
395 opinii na
Artur Domański
Artur Domański
25/04/2023
Serwis jest w bloku mieszkalnym. Trzeba zadzwonić przed wizytą. Bardzo dobry kontakt, szybka diagnoza i wycena. Nie wiem czy drogo, bo nie porównywałem z innymi miejscami, mieszkam niedaleko.
Michal Woch
Michal Woch
23/04/2023
Jest to prawdziwy serwis 24/7. Zapytalem o pomoc o 23 w nocy w soote, odpowiedz nadeszla po 40 minutach, telefon byl naprawiony nastepnego dnia rano. Bardzo komunikatywna firma. Naprawa na wysokim poziomie. Rzadko uważam, ze 5 gwiazdek jest tak bardzo zasłużone.
Tomasz
Tomasz
22/04/2023
Telefon przyjęty do naprawy w niedzielę. Szybka naprawa
Mariusz Kluczynski
Mariusz Kluczynski
16/04/2023
Polecam z całego serca, bardzo miła, doświadczona pani na infolinii, która profesjonalnie i rzeczowo mi doradziła. Dziękuję i z czystym sumieniem polecam.
Magdalena Baglaj
Magdalena Baglaj
14/04/2023
Naprawiony telefon w szybkim czasie dziękuję 😀
KO BI
KO BI
13/04/2023
Pro
Michał Rusak
Michał Rusak
13/04/2023
Wymiana matrycy w moim macbooku Air M1 przebiegła bardzo sprawnie. Dostałem 3 propozycje cenowe w zależności od tego, czy matryca miała być nowa, czy używana, czy z gwarancją producenta. Wszystko właściwie od ręki, co nie było możliwe w innych miejscach jak dzwoniłem. Wybrałem opcję używanej matrycy, ponieważ mogłem ją wcześniej zobaczyć i wyglądała bardzo dobrze. Jestem zadowolony, panowie przy okazji otwierania wyczyścili mi komputer. Nie spodziewałem się też, że czyszczenie trzeba robić co najmniej raz na rok, żeby wszystko dobrze działało. W prezencie dostałem również sprężone powietrze do ochrony szczeliny między matrycą a komputerem, żeby dłużej mi służył bezproblemowo. Także podsumowując- na pewno wrócę i szczerze polecam.
Format Lin
Format Lin
09/04/2023
Szybka naprawa. Znają swoją sprawę 👍🏽
Waldek Stroński
Waldek Stroński
07/04/2023
POLECAM Z PRZEKONANIEM ! Miałem awarię MacBooka - nagle bez powodu na ekranie pojawily sie zielone paski. Byłem w dwóch różnych serwisach, w obu serwisanci twierdzili, że do wymiany będzie cała matryca, koszty naprawy porównywalne z ceną używanego kompa. Tak trafiłem do Phonetube'a, znalazłem ich przez internet. Okazało się, że wystarczy wymienić tylko taśmę matrycy. Koszt naprawy to jedna trzecia podanej wcześniej ceny i nie musiałem czekać trzech tygodni, aż znajdą matrycę, cała operacja zajęła im trzy dni. Okazuje się, że można i to szybko. Komputer chodzi jak nowy, dodatkowo jeszcze mi go przeczyścili i wymienili pasty termoprzeowdzace, fajnie, że można w dzisiejszych czasach dać coś więcej od siebie, niż tylko to za co klient płaci. . Super miło, profesjonalnie i bez naciągania, po prostu uczciwy serwis. Dzięki! Jeśli jeszcze coś kiedyś, na pewno wrócę właśnie do Was.