O nas

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy mają to szczęście, że zajmują się zawodowo swoja pasją. Telefony, smartfony czy najnowsze komputery to nasz konik i pasja. Tak, jesteśmy gadżeciarzami, my to po prostu uwielbiamy. Od małego rozkręcaliśmy elektronikę i dłubaliśmy w środku i tak nam zostało. Dlatego każde powierzone nam urządzenie, trakujemy jak swoje własne. Dbamy o nie i zawsze oddajemy klientowi w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je otrzymać.

Zdajemy sobie też sprawę, że w dzisiejszych czasach, powiedzenie: “bez telefonu, jak bez ręki”, nabrało jeszcze większego znaczenia, dlatego możesz być pewien, że u nas twój telefon nie zalegnie w magazynie czekając na swoją kolej. Przywrócimy go do żywych najszybciej jak to będzie możliwe.

serwis wnętrze naprawa

Wszystkich klientów traktujemy tak samo rzetelnie i solidnie jak sami chcielibyśmy być traktowani, u nas z góry poznasz koszty naprawy, diagnoza jest w 100% bezpłatna, a jesli przedstawione Ci koszty, nie będą odpowiadać, nic nie zapłacisz.

Mamy dużo części dostępnych od ręki , a w razie trudno dostępnych części dokładamy wszelkich starań, żeby skrócić czas oczekiwania na naprawę.

Jesteśmy otwarci siedem dniu w tygodniu, możemy też umówić się na niestandardowe godziny odbioru sprzętu.

Istnieje możliwość wysłania do nas sprzętu kurierem. W takim wypadku po naprawie sprzęt może zostać do Państwa odesłany lub czekać na idbiór osobisty. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań klientów.

Tutaj możesz się zapoznać z regulaminem naszego serwisu.

Serwis telefonów Warszawa

Prowadząc nasz serwis w Warszawie, wychodzimy z założenia, że najważniejszym efektem naszej pracy jest zadowolenie klienta, ze świadczonych przez nas usług naprawy telefonów.
Dlatego będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie Państwo, podzielić się opinią o naszej firmie z innymi osobami. W tym celu przygotowaliśmy poniższe formularze, które pomogą państwu zapoznać się z opiniami innych, oraz wyrazić swoją opinię o naszym serwisie naprawy telefonów Warszawa:

Klikając w ten link masz możliwość wystawienia nam opinii w wyszukiwarce Google (takiej jak widać poniżej po lewej stronie). Za każdą opinię będziemy bardzo wdzięczni.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony na facebooku: https://www.facebook.com/PhoneTubePl/ i oczywiście ładnie prosimy o LIKE-a.

Tutaj macie Państwo możliwość, zapoznania się z opiniami wystawionymi nam przez poprzednich klientów.

Julia Kiryluk
Julia Kiryluk
25/01/2022
Zweryfikowana
Niesamowite miejsce, bardzo szybka naprawa, coś na co normalnie czeka się 3-5 dni roboczych w innych serwisach zostało wykonane w mniej niż godzinę (!!!), super jakość i przemiła obsługa, naprawdę polecam!!
Artur Krawczyk
Artur Krawczyk
24/01/2022
Zweryfikowana
Super szybko
Hubert S
Hubert S
23/01/2022
Zweryfikowana
Jestem zwolennikiem napraw a nie wymiany rzeczy na nowe, dlatego naprawiałem w PhoneTube już dość leciwy telefon Samsung A20e. Naprawa dotyczyła wymiany uszkodzonego ekranu LCD. Wykonano ją szybko i profesjonalnie, praktycznie od ręki. I znowu mogę się cieszyć sprawnym telefonem 😉 Szczerze polecam.
Milena Andrzejczak
Milena Andrzejczak
22/01/2022
Zweryfikowana
Odblokowanie telefonu....Jesteśmy bardzo zadowoleni POLECAMY !😁
Bartosz Szerszeń
Bartosz Szerszeń
20/01/2022
Zweryfikowana
Super obsługa. Dobry kontakt, wymiana szkła tylnego aparatu w Samsunga A71 w kilkanaście minut. Polecam!
Petro Krizhanskiy
Petro Krizhanskiy
19/01/2022
Zweryfikowana
Bardzo wygodny serwis telefonów komórkowych. Pracują po godzinach pracy. Zadzwonił, przyniósł telefon Samsung Galaxy 21m żony cały rozwalony. Za pół godziny już odebrałem jak nowy, z wymienionym oryginalnym wyświetlaczem. Miło mi było mieć sprawę z ludźmi. Jestem bardzo zadowolony, i wdzięczny. Dziękuję. Pozdrawiam:)
Mariusz Mariusz
Mariusz Mariusz
18/01/2022
Zweryfikowana
Naprawą była wymiana szyby w iPhonie X -Polecam serwis 200% , pełen profesionalizm z ich strony , zrobione w ustalonym czasie i precyzyjnie wykonana wymiana .. raz jeszcze polecam 👍
Wojciech Szota
Wojciech Szota
18/01/2022
Zweryfikowana
Szybka i profesjonalna wymiana wyświetlacza i baterii w iPhone 8 z bardzo miłą i fachową obsługą, gorąco polecam!!!
Rafał Kudriawcew
Rafał Kudriawcew
17/01/2022
Zweryfikowana
Szanujmy takie firmy, bo one dają drugie życie wciąż sprawnym telefonom! Dzięki!
Phonetube.pl