O nas

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy mają to szczęście, że zajmują się zawodowo swoja pasją. Telefony, smartfony czy najnowsze komputery to nasz konik i pasja. Tak, jesteśmy gadżeciarzami, my to po prostu uwielbiamy. Od małego rozkręcaliśmy elektronikę i dłubaliśmy w środku i tak nam zostało. Dlatego każde powierzone nam urządzenie, trakujemy jak swoje własne. Dbamy o nie i zawsze oddajemy klientowi w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je otrzymać.

Zdajemy sobie też sprawę, że w dzisiejszych czasach, powiedzenie: “bez telefonu, jak bez ręki”, nabrało jeszcze większego znaczenia, dlatego możesz być pewien, że u nas twój telefon nie zalegnie w magazynie czekając na swoją kolej. Przywrócimy go do żywych najszybciej jak to będzie możliwe.

serwis wnętrze naprawa

Wszystkich klientów traktujemy tak samo rzetelnie i solidnie jak sami chcielibyśmy być traktowani, u nas z góry poznasz koszty naprawy, diagnoza jest w 100% bezpłatna, a jesli przedstawione Ci koszty, nie będą odpowiadać, nic nie zapłacisz.

Mamy dużo części dostępnych od ręki , a w razie trudno dostępnych części dokładamy wszelkich starań, żeby skrócić czas oczekiwania na naprawę.

Jesteśmy otwarci siedem dniu w tygodniu, możemy też umówić się na niestandardowe godziny odbioru sprzętu.

Istnieje możliwość wysłania do nas sprzętu kurierem. W takim wypadku po naprawie sprzęt może zostać do Państwa odesłany lub czekać na idbiór osobisty. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań klientów.

Tutaj możesz się zapoznać z regulaminem naszego serwisu.

Serwis telefonów Warszawa

Prowadząc nasz serwis w Warszawie, wychodzimy z założenia, że najważniejszym efektem naszej pracy jest zadowolenie klienta, ze świadczonych przez nas usług naprawy telefonów.
Dlatego będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie Państwo, podzielić się opinią o naszej firmie z innymi osobami. W tym celu przygotowaliśmy poniższe formularze, które pomogą państwu zapoznać się z opiniami innych, oraz wyrazić swoją opinię o naszym serwisie naprawy telefonów Warszawa:

Klikając w ten link masz możliwość wystawienia nam opinii w wyszukiwarce Google (takiej jak widać poniżej po lewej stronie). Za każdą opinię będziemy bardzo wdzięczni.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony na facebooku: https://www.facebook.com/PhoneTubePl/ i oczywiście ładnie prosimy o LIKE-a.

Tutaj macie Państwo możliwość, zapoznania się z opiniami wystawionymi nam przez poprzednich klientów.

Aleksandra Niegowska
Aleksandra Niegowska
22/06/2022
Zweryfikowana
Szybka diagnoza i naprawa iPada air 2. Jestem zadowolona. Bardzo miła obsługa.
Adam Majchrzak
Adam Majchrzak
20/06/2022
Zweryfikowana
Usługa wymiany stłuczonej szybki wyświetlacza dotykowego w telefonie Realme 8 wykonana profesjonalnie. Telefon po naprawie wyglada i działa jak nowy. Kontakt z przedstawicielami firmy na najwyższym poziomie. Fachowo, terminowo i w miłej atmosferze. Polecam usługi PhoneTube.pl !!!
Paweł Jędrysiak
Paweł Jędrysiak
17/06/2022
Zweryfikowana
Od ręki rewelacja
Monika Ka
Monika Ka
14/06/2022
Zweryfikowana
Petarda. Błyskawiczna i wzorowa naprawa telefonu. Polecam!
Krzysiek Balcerzak
Krzysiek Balcerzak
08/06/2022
Zweryfikowana
Bardzo sprawny kontakt, szybka naprawa bez zdzierstwa. Porzadnie I uczciwie. Polecam jak najbardziej. Problem z ładowaniem szybko rozwiązany
Michał
Michał
04/06/2022
Zweryfikowana
Mój OnePlus 7 pro leżał tydzień na dnie jeziora (na 3m głębokości). Panowie zrobili SPA dla wszystkich podzespołów i wszystko śmiga 🙂 Dziękuję i pozdrawiam!
Phonetube.pl