O nas

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy mają to szczęście, że zajmują się zawodowo swoja pasją. Telefony, smartfony czy najnowsze komputery to nasz konik i pasja. Tak, jesteśmy gadżeciarzami, my to po prostu uwielbiamy. Od małego rozkręcaliśmy elektronikę i dłubaliśmy w środku i tak nam zostało. Dlatego każde powierzone nam urządzenie, trakujemy jak swoje własne. Dbamy o nie i zawsze oddajemy klientowi w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je otrzymać.

Zdajemy sobie też sprawę, że w dzisiejszych czasach, powiedzenie: “bez telefonu, jak bez ręki”, nabrało jeszcze większego znaczenia, dlatego możesz być pewien, że u nas twój telefon nie zalegnie w magazynie czekając na swoją kolej. Przywrócimy go do żywych najszybciej jak to będzie możliwe.

serwis wnętrze naprawa

Wszystkich klientów traktujemy tak samo rzetelnie i solidnie jak sami chcielibyśmy być traktowani, u nas z góry poznasz koszty naprawy, diagnoza jest w 100% bezpłatna, a jesli przedstawione Ci koszty, nie będą odpowiadać, nic nie zapłacisz.

Mamy dużo części dostępnych od ręki , a w razie trudno dostępnych części dokładamy wszelkich starań, żeby skrócić czas oczekiwania na naprawę.

Jesteśmy otwarci siedem dniu w tygodniu, możemy też umówić się na niestandardowe godziny odbioru sprzętu.

Istnieje możliwość wysłania do nas sprzętu kurierem. W takim wypadku po naprawie sprzęt może zostać do Państwa odesłany lub czekać na idbiór osobisty. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań klientów.

Tutaj możesz się zapoznać z regulaminem naszego serwisu.

Serwis telefonów Warszawa

Prowadząc nasz serwis w Warszawie, wychodzimy z założenia, że najważniejszym efektem naszej pracy jest zadowolenie klienta, ze świadczonych przez nas usług naprawy telefonów.
Dlatego będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie Państwo, podzielić się opinią o naszej firmie z innymi osobami. W tym celu przygotowaliśmy poniższe formularze, które pomogą państwu zapoznać się z opiniami innych, oraz wyrazić swoją opinię o naszym serwisie naprawy telefonów Warszawa:

Klikając w ten link masz możliwość wystawienia nam opinii w wyszukiwarce Google (takiej jak widać poniżej po lewej stronie). Za każdą opinię będziemy bardzo wdzięczni.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony na facebooku: https://www.facebook.com/PhoneTubePl/ i oczywiście ładnie prosimy o LIKE-a.

Tutaj macie Państwo możliwość, zapoznania się z opiniami wystawionymi nam przez poprzednich klientów.

Maciej Plachta
Maciej Plachta
13/11/2022
Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w Pixelu. Obsługa naprawdę ekspresowa i to w sobotę, po naprawie wszystko działa tak jak przed uszkodzeniem. Na plus naprawa na oryginalnych częściach a nie zamiennikach, polecam.
Paweł Ceran
Paweł Ceran
11/11/2022
Obsługa szybka i sprawna w dzień świąteczny
Pawel Maletka
Pawel Maletka
10/11/2022
Naprawa telefonu błyskawiczna, profesjonalna obsługa. B.dobry kontakt z serwisem. Polecam wszystkim!
Magdalena Matuszelańska
Magdalena Matuszelańska
10/11/2022
Super obsługa inni niechcieli się podjąć a tu bez problemu. Nie mogłam odebrać telefonu przez dłuższy czas do punktu mam ponad godzinę jazdy, warto było, przetrzymali telefon, zawsze Super mili i profesjonalni, polecam wszystkim.
Karol “wojtas” Wolewiński
Karol “wojtas” Wolewiński
07/11/2022
Szybka usługa, naprawa na poczekaniu. Ekran jak nowy. Naprawa Samsunga s20fe. Pozdrawiam!
Stefan Kabat
Stefan Kabat
07/11/2022
Bardzo polecam. Ekran w telefonie (Samsung A52) zbił mi się w piątek wieczorem, a w sobotę rano wyjeżdżałem na kilka dni z miasta. Zadzwoniłem do serwisu w piątek po 19, za 30 min byłem na miejscu, a po kolejnych 20 min telefon był już gotowy. Wszystko bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Lisiasty
Lisiasty
30/10/2022
Polecam, szybko, sprawnie i w sumie nie drogo
Patrycja Kąkała
Patrycja Kąkała
29/10/2022
Bardzo dobry serwis telefonów. Dokonywałam wymiany ekranu w Samsungu S22 Ultra. Cena bardzo przystępna, naprawa zajęła tylko 30 minut. Panowie nie usunęli mi żadnych danych z telefonu, na czym bardzo mi zależało. Telefon jest jak nowy, polecam serdecznie.
Phonetube.pl