O nas

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy mają to szczęście, że zajmują się zawodowo swoja pasją. Telefony, smartfony czy najnowsze komputery to nasz konik i pasja. Tak, jesteśmy gadżeciarzami, my to po prostu uwielbiamy. Od małego rozkręcaliśmy elektronikę i dłubaliśmy w środku i tak nam zostało. Dlatego każde powierzone nam urządzenie, trakujemy jak swoje własne. Dbamy o nie i zawsze oddajemy klientowi w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je otrzymać.

Zdajemy sobie też sprawę, że w dzisiejszych czasach, powiedzenie: “bez telefonu, jak bez ręki”, nabrało jeszcze większego znaczenia, dlatego możesz być pewien, że u nas twój telefon nie zalegnie w magazynie czekając na swoją kolej. Przywrócimy go do żywych najszybciej jak to będzie możliwe.

serwis wnętrze naprawa

Wszystkich klientów traktujemy tak samo rzetelnie i solidnie jak sami chcielibyśmy być traktowani, u nas z góry poznasz koszty naprawy, diagnoza jest w 100% bezpłatna, a jesli przedstawione Ci koszty, nie będą odpowiadać, nic nie zapłacisz.

Mamy dużo części dostępnych od ręki , a w razie trudno dostępnych części dokładamy wszelkich starań, żeby skrócić czas oczekiwania na naprawę.

Jesteśmy otwarci siedem dniu w tygodniu, możemy też umówić się na niestandardowe godziny odbioru sprzętu.

Istnieje możliwość wysłania do nas sprzętu kurierem. W takim wypadku po naprawie sprzęt może zostać do Państwa odesłany lub czekać na idbiór osobisty. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań klientów.

Tutaj możesz się zapoznać z regulaminem naszego serwisu.

Serwis telefonów Warszawa

Prowadząc nasz serwis w Warszawie, wychodzimy z założenia, że najważniejszym efektem naszej pracy jest zadowolenie klienta, ze świadczonych przez nas usług naprawy telefonów.
Dlatego będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie Państwo, podzielić się opinią o naszej firmie z innymi osobami. W tym celu przygotowaliśmy poniższe formularze, które pomogą państwu zapoznać się z opiniami innych, oraz wyrazić swoją opinię o naszym serwisie naprawy telefonów Warszawa:

Klikając w ten link masz możliwość wystawienia nam opinii w wyszukiwarce Google (takiej jak widać poniżej po lewej stronie). Za każdą opinię będziemy bardzo wdzięczni.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony na facebooku: https://www.facebook.com/PhoneTubePl/ i oczywiście ładnie prosimy o LIKE-a.

Tutaj macie Państwo możliwość, zapoznania się z opiniami wystawionymi nam przez poprzednich klientów.

DOSKONAŁA
334 opinii na
Karolina Zając
Karolina Zając
27/03/2023
Bardzo szybka naprawa, w dobrej cenie, na prawdę polecam
Ada Dobra
Ada Dobra
26/03/2023
Szybka, bezproblemowa naprawa przycisku power - biometria działa bez zarzutu. Pracownicy są słowni, nie podwyższają ceny po ustaleniu początkowej w trakcie oględzin. Z serwisem można bez problemu skontaktować się telefonicznie. Fachowa obsługa, polecam.
SherHan
SherHan
26/03/2023
Nice place to go shopping for groceries
Teresa Lande
Teresa Lande
25/03/2023
Polecam ,szybko ,profesjonalnie i niedrogo.
Krzysiek Si
Krzysiek Si
24/03/2023
Szybka i profesjonalna obsluga. Polecam
Jerzy Ciechanowski
Jerzy Ciechanowski
23/03/2023
Szybki serwis, dobre ceny
Przemysław Michalski
Przemysław Michalski
11/03/2023
Polecam serwis! Oddałem do naprawy OnePlusa 7T Pro, z uszkodzonym gniazdem ładowania. Telefon oddany w poniedziałek ok. 17, w środę o 13 był do odbioru, oczywiście w pełni sprawny 🙂
Gosia Z
Gosia Z
09/03/2023
Bardzo sprawna wymiana spuchniętej baterii.
Michał Olszak
Michał Olszak
07/03/2023
Bardzo polecam - szybko, profesjonalnie, konkretnie!
Phonetube.pl