Naprawa głośnika rozmów w iPhone

Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Krasiczyńska 5
03-379 Warszawa

Wymiana głośnika w iPhone serwis Apple

apple iphone wymiana głośnika serwis iphone warszawa

Jak rozpoznać, że głośnik rozmów w iPhonie źle działa?

  • Źle słychać rozmówcę w iPhonie
  • Głośnik rozmów działa bardzo cicho
  • Podczas rozmowy przerywa rozmówcę
  • Rozmówcę słychać bardzo cicho
  • Głośnik rozmów trzeszczy

Głośnik w iPhone działa bardzo cicho? Nie słyszysz rozmówcy? Ledwo słychać rozmowę? To znak, że trzeba naprawić głośnik w iPhone, w serwis iPhone Phonetube.pl. Na szczęście nie jest to dla naszych wprawionych serwisantów jakaś karkołomna naprawa i robimy to od ręki i z przyjemnością. Bardzo nas cieszy, kiedy odbieracie swoje iPhony i jesteście bardzo zadowoleni, że w końcu można normalnie rozmawiać 🙂 Staramy się, aby telefon był naprawiony na szybko i od ręki, bo wiemy, jak ważne jest w tych czasach korzystanie z niego. 

Szybka naprawa głośnika w iPhone od ręki

serwis iphone warszawa wymiana głośnika iphone

Wykwalifikowany serwisant, który potrafi pracować pod mikroskopem i ma doświadczenie, bez problemu naprawi głośnik w iPhonie bardzo szybko. Zapraszamy do naszego serwisu iPhone Phonetube.pl na naprawę głośnika w telefonie, aby cieszyć się użytkowaniem tego sprzętu jeszcze przez długi czas od naprawy. W naszym serwisie dajemy gwarancję na naprawy. Jest to standardowa gwarancja serwisowa, ale my wiemy, że po naszej naprawie głośnik w iPhone będzie działał dużo dłużej.

Ile kosztuje naprawa głośnika w iPhonie?

naprawa głośnika serwis iphone apple warszawa wymiana glosnika

Cena naprawy głośnika w iPhone zależy od modelu iPhona. Ceny zaczynają się od 100zł. Zadzwoń, podaj swój model iPhona i zapytaj 787 208 601. Jesteśmy pod telefonem praktycznie caly czas, bo ta praca jest naszą pasją. No i mamy działające głośniki, bo to bardzo ważne w telefonie 😉 więc Was usłyszymy bardzo dobrze.

Czy warto wymienić głośnik w iPhone?

naprawa glosnika iphone apple naprawa iphone warszawa

Czy warto mieć działającego iPhona? Zawsze. Zwłaszcza wtedy, gdy używamy go na codzień do życia, pracy, Facebooka, Snapchata, czy Instagrama. A nawet wtedy, gdy mamy już nowy telefon, zawsze warto mieć telefon zastępczy, lub do dalszej sprzedaży, bo jak powszechnie wiadomo, iPhone bardzo mocno trzyma swoją cenę na rynku. Zapraszamy do naszego serwisu Apple.

Więcej o iPhonach na Apple.com