Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

4,8 / 5

ocena w Google na podstawie 500 opinii!

Telefon

+48 787 208 601

Adres

Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Email

serwis@phonetube.pl

Całodobowa obsługa klienta

Serwis Phonetube oferuje swoim klientom obsługę całodobową . Nasza siedziba nie jest dostępna non-stop, ale nasi specjaliści są gotowi do odbierania zgłoszeń i udzielania wsparcia o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy, że umówisz się z nami telefonicznie na konkretną godzinę, a my zadbamy o to, aby Twój problem został rozwiązany szybko i efektywnie.

Siedziba Phonetube

Siedziba Phonetube mieści się w dzielnicy Targówek. Dzięki obszernemu magazynowi części zamiennych, wiele usług jesteśmy w stanie wykonać „od ręki”, co znacząco skraca czas oczekiwania na naprawę. Nasi doświadczeni specjaliści są zawsze gotowi, aby zapewnić klientom profesjonalne doradztwo i wysokiej jakości serwis.

PONIEDZIAŁEK

11:00 – 19:00

WTOREK

11:00 – 19:00

ŚRODA

11:00 – 19:00

CZWARTEK

11:00 – 19:00

PIĄTEK

11:00 – 19:00

SOBOTA

10:00 – 16:00

NIEDZIELA

CLOSE

Dojazd komunikacją miejską

W najbliższej nas okolicy są przystanki:

Codzienna 01: linie 145, 199, 245 i 512
Codzienna 02: linie 145, 199, 245 i 512
Młodzieńcza 01: linie 140, 190, 340, 512, 738, J, T i W
Młodzieńcza 02: linie 140, 190, 199, 340, 738 i J

Stacja metra „Zacisze” znajduje się 900 metrów od naszej siedziby.

Wyznaczanie optymalnej trasy dojazdu w serwisie jakdojade.pl

Zachęcamy do skorzystania z przycisku, który przekieruje Państwa na stronę jakdojade.pl. Tam mogą Państwo łatwo zaplanować podróż środkami transportu publicznego do naszej siedziby w Warszawie. Dla Państwa wygody, nasza lokalizacja jest już ustalona jako punkt docelowy. Wystarczy wprowadzić miejsce wyjścia i preferowaną godzinę rozpoczęcia podróży.

Formularz kontaktowy


Marcin Wl

Marcin Wl

W 100% polecam, profesjonalizm oraz podejście do klienta na najwyższym poziomie. Fachowo zrobiona wycena z dwoma opcjami wyceny na oryginalnych częściach i zamiennikach. Wymiana wyświetlacza oraz obudowy w ciągu 1 dnia a do tego przystępne ceny więc czego chcieć więcej.

Wojtek Kowalski

Wojtek Kowalski

Bardzo dobry i sprawny serwis. Profesjonalne podejście do klienta. Bateria w telefonie została wymieniona tega samego dnia. Jestem mega zadowolony. Mogę śmiało polecić!!!!

Krzysztof Uniejewski

Krzysztof Uniejewski

Rewelacyjna obsługa. W trybie ekspresowym wykonana wyświetlacza w S22 Ultra, przy mega pozytywnym kontakcie i super proklienckiej postawie. Zdecydowanie będę polecał każdemu!

Naprawa kurierska na terenie Polski

Oferujemy specjalistyczną naprawę głośników z wykorzystaniem usługi kurierskiej. Dzięki temu, klienci z całej Polski mogą wysłać uszkodzone urządzenie do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie. Po dokonanej naprawie, głośnik zostaje odesłany kurierem bezpośrednio do klienta.

01

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz wyceny. Wstępnie wycenimy naprawę i uzgodnimy sposób wysyłki.

02

Przesyłka

Po akceptacji naszej oferty, spakuj dokładnie urządzenie i przekaż go kurierowi lub umieść w paczkomacie.

03

Diagnoza i naprawa

Po otrzymaniu urządzenia dokładnie go sprawdzamy i kontaktujemy się z klientem. Po akceptacji wszystkich warunków przystapujemy do naprawy.

Naprawy kurierskie

Wysyłka bez zobowiązania wykonania naprawy

Pytania i odpowiedzi

Czy Phonetube obsługuje klientów całodobowo?

Tak. Jest możliwość przyjęcia urządzenia do naprawy o dowolnej porze poza godzinami otwarcia siedziby firmy, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów telefonicznie.

Czy Phonetube oferuje naprawę wysyłkowo?

Tak, oferujemy naprawy na terenie całej Polski. Urządzenie do naprawy można do nas wysłać kurierem lub paczkomatem.

Co można naprawić w Phonetube?

Specjalizujemy się w naprawach telefonów, tabletów i laptopów a także smartwatchy i głośników. Obsługiwane marki: Apple, Samsung, Xaiomi, Google, Oneplus, Realmi, Motorola, Huawei, Asus, Lenovo, Acer, HP, MSI, Dell, JBL, MARSHALL, Sony itd.