Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis Apple Watch Warszawa

Serwis Apple Watch Warszawa

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Naprawa Apple Watch Phonetube.pl Warszawa i wysyłkowo

serwis naprawa apple watch warszawa

Apple Watch, to topowy smartwatch, dzięki któremu możemy wysyłać i odbierać wiadomości, czytać i pisać maile, odbierać telefony, lokalizować nim inne sprzęty Apple. Pierwszy AW został wydany przez firmę Apple 24 kwietnia 2015r. potrafi on o wiele więcej, niż inne smart gadżety. Może on być Twoim osobistym partnerem, albo nawet trenerem fitness, ponieważ można go nosić na nadgarstku. Potrafi zmierzyć puls, jakość snu i przybliża nas do kontaktu z innymi. Łączy się z iPhonem, więc nawet w wersji WIFI-only, jest naszym kompanem. W wersji cellular może działać całkowicie samodzielnie.

Ile kosztuje wymiana szybki w Apple Watch?

W zależności od modelu, jak i rodzaju zbicia. Najważniejsze jest to, czy po uszkodzeniu szyby nie ma plam na wyświetlaczu i czy dotyk działa na całej powierzchni. Jeśli powyższe nie występują, można śmiało wymieniać samą szybkę. W przypadku, gdy nie działa również dotyk, wymieniamy też moduł dotyku.

Po wycenę dla konkretnego modelu zapraszamy na nasz formularz kontaktowy, lub telefon pod: 787 208 601.

W przypadku, gdy pod zbiciem widać przebarwienia, lub plamy, albo działa tylko w jedna część zegarka, konieczna będzie wymiana całego modułu wyświetlacza. Tutaj też ceny wahają się w zależności od dostępności części, dlatego prosimy o kontakt.

apple watch wymiana szybki serwis
naprawa apple watch 6 warszawa serwis

Zbita szybka w Apple watch? Zalany zegarek? Pęknięty ekran? Apple Watch nie włącza się, lub wisi na jabłku? Bateria słabo trzyma? Ogarniemy. Naprawiamy każdy model i każdą usterkę. Apple Watch 1, Apple Watch 2, Apple Watch 3, Apple Watch 4, Apple Watch 5, Apple Watch SE, Apple Watch 6.

Wymiana wyświetlacza w Apple Watch

Oferujemy również usługę wymiany całego wyświetlacza w zegarkach Apple Watch. Wymieniamy wtedy również uszczelkę łączącą ekran z kopertą. Cały ekran należy wymienić wtedy, gdy wyświetla pasy, lub pojawiają się na nim plamy, albo kiedy zegarek nie wyświetla niczego. Ceny wahają się od dostępności, gdyż montujemy wyłącznie oryginały. Jeżeli aktualnie nie są dostępne oryginalne części zamienne, jesteśmy w stanie zaproponować wymianę całego zegarka na nowy.

apple watch wymiana wyswietlacza

Wymiana baterii Apple Watch

serwis naprawa apple watch zbity ekran

Wymianą baterii w Apple Watch zajmujemy się na codzień. Po dłuższym czasie użytkowania sprzętu, jego akumulator nie pozwala już na utrzymanie energii tak długo, jak na początku, co oczywiście jest całkowicie normalne. Ogniwa zużywają się i trzeba pomyśleć o wymianie baterii. Z reguły wymiana to kwestia kilku godzin, w zależności od modelu.

Co potrafi Apple Watch, czego nie umie nasz iPhone?

W wersji WIFI+Cellular mamy wszystkie funkcje telefonu, plus dodatkowo te aplikacje, które bazują na pulsie. Możemy zmierzyć sobie puls, częstotliwość bicia serca, wydajność organizmu. I to wszystko dzięki temu małemu urządzeniu na nadgarstku! Możemy go również używać bez karty SIM, w wersji GPS-only. Wtedy mając w pobliżu telefon, możemy korzystać ze wszystkich jego funkcji tak samo jak w wersji Cellular.

serwis naprawa apple watch warszawa

Jakie usługi dotyczące Apple Watch oferuje Phonetube.pl?

Naprawa zbitej szybki, pęknięte ekrany, wymiana baterii, naprawa korony, naprawa Apple Watch po zalaniu, naprawa oprogramowania, wymiana na nowe, naprawa ładowania Apple Watch. Przyjmujemy sprzęty do naprawy w naszym serwisie, jak również wysyłkowo. Zapraszamy do kontaktu osoby dbające o swoje sprzęty tak samo, jak my.