Serwis Google PIXEL Warszawa

google pixel logo

Naprawa Pixel Warszawa

Phonetube.pl – nasz serwis zajmuje się naprawą wszystkich urządzeń marki Google, począwszy od Pixel, Pixel C, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 xl, Pixel 4, Pixel 4a, Pixel 4 XL, Pixel 5, Pixel 6.

Wymiana baterii Google Pixel

Posiadamy na stanie, oryginalne baterie, a jeśli wolą państwo wersję bardziej przystępną cenowo, jesteśmy w stanie zaoferować wam najwyższej klasy zamienniki, które będą sprawować się równie dobrze co oryginalne baterie.

Historia telefonów Google Pixel:

Pixel i Pixel XL

Oryginalny Google Pixel był znany także jako OG Pixel, to był pierwszy flagowiec od Google-a. Jako pierwszy telefon wprowadził usługę Asystenta google. W tamtym czasie dysponował najlepszą kamerą wśród flagowców. Posiadał procesor Snapdragon 821, 4GB ramu, w zależności od wersji 32 lub 128 GB pamięci wewnętrznej, baterię 3450 mAh, 12.3MP kamerę tylną i 5,5 calowy wyświetlacz QHD. Pomimo przeciętnych jak na tamte czasy parametrów sprzętowych, telefon działał bardzo szybko i sprawnie, a to za sprawą czystego systemu, pozbawionego dodatków, które inni producenci tak ochoczo instalują je w swoich telefonach. Do tego świetnie dopracowane oprogramowanie aparatu, które sprawiało, że żaden dostępny wtedy telefon nie robił takich zdjęć, jak pixel.
To sprawiło, że Pixel był najlepszym telefonem w tamtym czasie.

Obrazki pochodzą z TechSpot.

google pixel

Pixel 2 i Pixel 2 XL

Pixel 2 i Pixel 2 Xl były sporym krokiem na przód, w przeciwieństwie do poprzedniej generacji modele 2 i 2 XL dosć wyraźnie różniły się z wyglądu. Oba posiadały procesor Snapdragon 835, 4GB ramu, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej, 12,2 MP kamerę tylną i wyświetlacz w technologii OLED. Mniejszy Pixel 2 wyświetlał obraz 1080p, większy Pixel 2 XL posiadał ekran o rozdzielczości 1440p. Znów nie była to topowa konfiguracja sprzętowa, ale nadrabiała wydajnością oprogramowania.

Pixel 2 nie był idealny. Miał wiele problemów z wydajnością i pamięcią Ram nawet parę miesięcy po premierze. Google próbował naprawić te usterki przez zmiany w oprogramowaniu i większości przypadków to pomogło. W przypadku Pixela 2 XL zdarzały się także problemy z ekranami. Niektóre wyświetlacze dawały za dużo niebieskiego światła i była to loteria czy po otwarciu dostawałeś sprawną czy nie sztukę. Było to też pierwszy telefon Google, który był pozbawiony gniazda słuchawek.

Pixel 3 i Pixel 3 XL

Pixel 3 i Pixel 3 XL nie były dużym ulepszeniem w stosunku do poprzedniej generacji, których wiele osób oczekiwało. Google zostało przy swoim podejściu – od Hardwareu ważniejszy jest Software. Pixel 3 i 3 XL były bardzo przeciętne jak na topowy model w 2018 roku. Posiadały procesor Snapdragon 845, 4Gb pamięci Ram, 64 lub 128GB wewnętrznej pamięci, podwójną kamerą przednią i 12.2 Megapikselową kamerę tylną i w pełni szklany tył. Niby nic specjalnego, ale znów wystarczało żeby stanąć na wysokości zadania.
Poza designem, do którego później dojdziemy, większość nowych funkcji Pixela 2 i Pixel 3 kryło się w kamerze. Google dodało wiele nowych opcji: Top Shot, ulepszony Auto Focus, tryb nocnym i zum super rozdzielczości. Może nie zdefiniowało to kamery od nowa, ale znacząco poprawiło jakość zdjęć i doświadczenia związane z aparatem. Night Side był rewelacją i zmienił podejście do zdjęć nocnych. Znacząco poprawił zdjęcia robione w warunkach kiepskiego oświetlenia, zastosowane wtedy przez google-a ulepszenia, są w dzisiejszych czasach używane we wszystkich flagowych modelach innych producentów: Apple w iPhoneach, Samsung w serii S, Huawei w seri P, Xiaomi.
Pixel 3 i Pixel 3XL miały także szklane tyły, które umożliwiały indukcyjne ładowanie.

Pixel 3 i Pixel 3 XL zostaną zapamiętane z tego że bardzo łatwo rysował się szklany tył, a na czarnej wersji kolorystycznej było to szczególnie uciążliwe. Niestety tutaj także, jak w poprzedniej generacji występowały problemy z wydajnością.

Pixel 3a i Pixel 3a XL

Pixel 3a i Pixel 3a XL, były pierwsze w swoim rodzaju. Miały to być tanie telefony dla mas. Miały być tanie i wydajne. Ich poczatkowa cena oscylowała w granicy 2000 złotych. Najbardziej interesująca jednak w nich nie była cena, a to co oferowały względem droższych braci Pixela 3 i Pixel 3XL.
Pixel 3a posiadał Snapdragon 670, 4GB ramu, 64GB pamięci wewnętrznej, pojedyńczą szerokokątną kamerę na przedzie i 12.2 Megapikselową cemerę z tyłu, do tego 5,6 lub 6 cali wyświetlaczy FullHD. To konfiguracja bardzo zbliżona do Pixela 3. W normalnym uzytkowaniu Pixel 3 i Pixel 3a wykazywały się praktycznie taką samą wydajnością, nawet mimo minimalnie słabszego procesora.

To właśnie kombinacja niskiej ceny i wystarczającej wydajności sprawiał że modele z „a” na końcu były taką ciekawą ofertą. Komibinacja ceny i możliwości były niezwykle interesujące. Przy niewielkiej różnicy w wydajności dostawaliśmy niemal identyczne urządzenie za pół ceny. To własnie Pixel 3A zapewnił google, tak świetną sprzedaż i stał się najpopularniejszym Pixelem w historii.

Pixel 4 i Pixel 4 XL

Te wszystkie wcześniejsze generacje, doprowadzily nas do najnowszej i najlepszej generacji: Pixel 4 i Pixel 4 XL. Poraz kolejny zgodnie z filozofią Google Nie mają najwydajniejszych dostępnych na rynku podzespołów.
Pixel 4 i Pixel 4 XL weszły na rynek ze Snapdragonem 855, 6GB ramu i 64 lub 128GB pamięci wewnętrznej, pojedyńcza kamera na przedzie i podwójna z tyłu, wyświetlacz z odświeżaniem 90hz. Pixel 4 ma 5,8 calowy wyświetlacz FHD+ od LG, model Pixel 4 XL ma 6,3 cala i QHD+ od Samsunga.
bateria ma 2800mAh a model XL ma 3700 mAh. Właśnie te rozmiary baterii są najsłabszymi ogniwami najnowszej generacji telefonów Googlea. Pixel 4 nie posiada czytnika lini papilarnych, jest za to pierwszym modelem który posaida podwójną kamerę tylną.

google pixel 4

W tej generacji są 2 znaczące nowości: Motion Sense i 90hz wyświetlacz.
Motion Sense to mały chip radaru który wykrywa gesty wykonywane przed telefonem. Ułatwia to nawigację (na przykład przy puszczaniu muzyki) oraz odblokowywanie telefonu, kiedy Pixel 4 widzi że twoja ręka zbliża się do niego i już odpala modół rozpoznawania twarzy, co znacząco przyspiesza odblokowywanie go.
A dzięki wyświetlaczowi 90hz obraz jest niezwykle ostry i plynny, co znacząco poprawia wrażenia wizualne.

Mocne oprogramowanie, a nie hardware

Wydając Pixel-e google skupiał się na oprogramowaniu, a nie najmocniejszych elementach sprzętowych. Ta filozofia się sprawdza, google pixel nie jest najdroższy, a często bywa najwydajniejszy. Mają za to najlepszego asytstenta google i najszybciej działającego androida. I mimo posiadania nie najlepszych modułów aparatu robią najlepsze zdjęcia. Google postępowało zgodnie z filozofią więcej za mniej i pod tym wzgledem telefony Google Pixel są nie zrównane.

Tutaj znajdziecie pełną specyfikację techniczną najnowszego modelu.
A my zapraszamy was do zapoznania się z wykonanymi przez nas naprawa google pixel Warszawa