Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis Phonetube

Naprawa laptopów Warszawa – Serwis Phonetube.pl

W naszym serwisie specjalizujemy się w profesjonalnej i szybkiej naprawie laptopów. Mieścimy się na warszawskim Targówku – dostarczyć można do nas laptop osobiście lub poprzez kuriera (także miejskim ekspresem). Wstępną wycenę naprawy dokonujemy telefonicznie lub poprzez formularz wyceny online (odpowiadamy przeważnie w 15 minuty).

Oferujemy szeroki zakres usług, od prostych napraw po zaawansowane operacje techniczne, zawsze z dbałością o najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Nasz zespół ekspertów, wyposażony w nowoczesne narzędzia, jest przygotowany do rozwiązania każdego problemu.

Wysoka ocena Phonetube
Zaufany serwis laptopow

Serwis Phonetube

Dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać? Nasza firma specjalizująca się w naprawie laptopów w Warszawie cieszy się uznaniem klientów, co potwierdza wysoka ocena 4,7/5 w Google na podstawie ponad 500 opinii. Zaufanie, jakim nas obdarzają użytkownicy, wynika z naszego profesjonalizmu, doświadczenia i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Stawiamy na transparentność usług, uczciwość cenową oraz szybką realizację napraw, zapewniając przy tym najwyższą jakość i trwałość rozwiązań. Nasz zespół to wykwalifikowani eksperci, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by sprostać nawet najbardziej wymagającym awariom.

Serwis Phonetube

Diagnoza problemu i wycena

Diagnoza problemu i wycena w Serwisie Phonetube to szybki i wygodny proces, dostosowany do potrzeb klientów. Oferujemy dwie metody wyceny: przez nasz formularz wyceny online na który zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 15 minut, oraz telefonicznie, co umożliwia bezpośredni kontakt z naszym specjalistą. Rozumiemy, że czas to kluczowy czynnik, dlatego w odpowiedzi na pilne potrzeby naszych klientów, dostępne są również naprawy ekspresowe, realizowane nawet w nocy. Nasze podejście gwarantuje nie tylko szybką reakcję, ale także dokładną i rzetelną diagnozę, co jest podstawą efektywnej i skutecznej naprawy.

787 208 601

Odbieramy 24h / 7 dni

Apple MacBook

Kliknij i sprawdź szczegóły

Asus

Kliknij i sprawdź szczegóły

Lenovo

Kliknij i sprawdź szczegóły

Acer

Kliknij i sprawdź szczegóły

Hewlett-Packard

Kliknij i sprawdź szczegóły

MSI

Kliknij i sprawdź szczegóły

Dell

Kliknij i sprawdź szczegóły

Naprawa kurierska na terenie Polski

Oferujemy specjalistyczną naprawę głośników z wykorzystaniem usługi kurierskiej. Dzięki temu, klienci z całej Polski mogą wysłać uszkodzone urządzenie do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie. Po dokonanej naprawie, głośnik zostaje odesłany kurierem bezpośrednio do klienta.

01

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz wyceny. Wstępnie wycenimy naprawę i uzgodnimy sposób wysyłki.

02

Przesyłka

Po akceptacji naszej oferty, spakuj dokładnie urządzenie i przekaż go kurierowi lub umieść w paczkomacie.

03

Diagnoza i naprawa

Po otrzymaniu urządzenia dokładnie go sprawdzamy i kontaktujemy się z klientem. Po akceptacji wszystkich warunków przystapujemy do naprawy.

Naprawy kurierskie

Wysyłka bez zobowiązania wykonania naprawy

Usługi serwisu i naprawy które oferujemy

Dzięki odpowiednim narzędziom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie podjąć się naprawy każdej usterki w laptopie. Nasz zespół specjalistów skutecznie diagnozuje i eliminuje problemy zarówno sprzętowe, jak i oprogramowania, zapewniając szybką i efektywną obsługę.
Oczyszczenie laptopa

Serwis

Czyszczenie laptopa

Czyszczenie laptopa to nie tylko kwestia estetyki, ale również konieczność zapewniająca jego długotrwałą i wydajną pracę. Regularne usuwanie kurzu i brudu z wewnętrznych komponentów, takich jak wentylator i radiator, zapobiega przegrzewaniu się urządzenia i zwiększa jego niezawodność.

Wymiana baterii w laptopie
Serwis

Wymiana baterii w laptopie

Wymiana baterii w laptopie jest kluczowym zabiegiem, który może znacznie poprawić czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu oraz ogólną wydajność. W wycenie do wyboru proponujemy oryginalne baterie i ich jakościowe tańsze odpowiedniki.

Wymiana obudowy w laptopie
Naprawa

Wymiana obudowy laptopa

Często dochodzi do potrzeby wymiany obudowy laptopa po uszkodzeniach mechanicznych lub ze względów estetycznych po długotrwałym użytkowaniu. W tani i szybki sposób można przywrócić pierwotny wygląd swojego urządzenia.

Naprawa po zalaniu laptopa
Naprawa

Naprawa po zalaniu laptopa

Zalanie laptopa to jedna z najczęstszych przyczyn awarii. W takich przypadkach niezbędna jest szybka i profesjonalna naprawa, która obejmuje dokładne osuszenie urządzenia, czyszczenie elementów elektronicznych specjalnymi środkami oraz kontrolę i ewentualną wymianę uszkodzonych komponentów.

Wymiana matrycy laptopa
Naprawa

Wymiana matrycy laptopa

Potrzeba wymiany wyświetlacza często zachodzi po uszkodzeniu mechanicznym lub usterkach wynikających z długotrwałego użytkowania. W wycenie oferujemy oryginalne matryce do danego modelu lub ich jakościowe odpowiedniki które często są dużo tańsze a równie dobre jak dedykowany wyświetlacz.

Naprawa głośników w laptopie
Naprawa

Naprawa głośników laptopa

Dźwięk, który wydobywa się z głośników laptopa, jest słabszej jakości lub wręcz nieprzyjemny? To może być sygnał, że nadszedł czas na naprawę głośników, co często wiąże się z wymianą uszkodzonych elementów lub naprawą połączeń. Profesjonalna interwencja technika przywróci oryginalną jakość dźwięku.

Naprawa płyty głównej laptopa
Naprawa

Naprawa płyty głównej laptopa

Naprawa płyty głównej w laptopie jest jednym z najbardziej złożonych i krytycznych procesów serwisowych, wymagającym zaawansowanej wiedzy technicznej i specjalistycznego sprzętu. Ta procedura obejmuje diagnozowanie i naprawianie uszkodzeń zarówno na poziomie sprzętowym, jak i oprogramowania.

Naprawa portów laptopa
Naprawa

Naprawa portów laptopa

Naprawa portów w laptopie, w tym USB, HDMI, czy gniazda zasilającego, jest kluczowa dla zachowania pełnej funkcjonalności i komunikacji urządzenia z zewnętrznymi akcesoriami. Ta procedura obejmuje dokładne zdiagnozowanie źródła problemu, precyzyjne lutowanie i w razie potrzeby wymianę uszkodzonych elementów.

Naprawa gładzika laptopa
Naprawa

Naprawa touchpada laptopa

Naprawa touchpada w laptopie jest kluczowa w przypadkach, gdy urządzenie wskazujące traci swoją precyzję, przestaje odpowiadać na dotyk, lub występują inne problemy operacyjne, które uniemożliwiają płynną nawigację. W takich sytuacjach, szybka i efektywna naprawa jest niezbędna.

Naprawa WiFi w laptopie
Naprawa

Naprawa WiFi w laptopie

Naprawa modułu WiFi w laptopie staje się konieczna, gdy połączenia bezprzewodowe są niestabilne, mają ograniczony zasięg lub całkowicie przestają funkcjonować. W takich przypadkach, odpowiednia interwencja techniczna jest kluczowa do przywrócenia pełnej łączności laptopa.

Naprawa bluetooth w laptopie
Naprawa

Naprawa Bluetooth w laptopie

W dzisiejszych czasach praktycznie odeszliśmy od połączeń kablowych na rzecz połączenia bluetooth. Gdy ten moduł ulega awarii, podłączenie myszki, głośników czy słuchawek staje się niemożliwe. Naprawa Bluetooth to tania i szybka usługa która przywróci pełną uzyteczność urządzenia.

Naprawa laptopa po upadku
Naprawa

Kompleksowa naprawa po upadku

Kompleksowa naprawa laptopa po upadku jest niezbędna, by zaradzić nie tylko zewnętrznym uszkodzeniom, jak pęknięta obudowa czy zniszczony ekran, ale także by sprawdzić i naprawić wszelkie ukryte defekty wewnętrzne, które mogły powstać w wyniku wstrząsu.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto zlecić naprawę laptopa serwisowi Phonetube?

Większość serwisów działa jako pośrednicy w trudniejszych naprawach, przekazując sprzęt do wyspecjalizowanych miejsc. My w Phonetube, jako taki wyspecjalizowany serwis, wykonujemy naprawy bezpośrednio, co pozwala nam zapewnić atrakcyjniejsze ceny i szybszą realizację.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasz bardzo bogaty magazyn części zamiennych do różnych marek laptopów. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na różnorodne potrzeby naprawcze, niezależnie od tego, czy chodzi o popularne modele, czy te mniej powszechne. Posiadanie części na miejscu oznacza krótszy czas oczekiwania na naprawę i eliminuje potrzebę zamawiania i czekania na dostawę.

Ponadto, nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają nie tylko odpowiedni sprzęt, ale i wiedzę oraz umiejętności, by sprostać nawet najbardziej wymagającym naprawom. W Phonetube, podejmujemy się zadań, które inne serwisy mogą uważać za zbyt skomplikowane.

Wybierając nasz serwis, unikasz dodatkowych kosztów związanych z pośrednictwem innych serwisów. Zapewniamy nie tylko konkurencyjne ceny, ale także transparentność i profesjonalizm na każdym kroku procesu naprawy. W Phonetube, Twój laptop będzie traktowany z najwyższą starannością i uwagą, gwarantując satysfakcję z wykonanej usługi.

Czy moja prywatne dane będą bezpieczne w trakcie naprawy?

Zabezpieczenie prywatnych danych naszych klientów jest dla nas priorytetem podczas każdej naprawy laptopa. Rozumiemy, że urządzenia te często zawierają ważne informacje, od osobistych zdjęć i dokumentów po dane firmowe i poufne informacje. Dlatego w serwisie Phonetube stosujemy ścisłe protokoły bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę Twoich danych na każdym etapie procesu naprawy.

Czy udzielacie gwarancji na swoje naprawy?

Oczywiście

Czy oferujecie serwis ekspresowy dla nagłych przypadków?

Tak, w serwisie Phonetube rozumiemy, że czasami naprawa laptopa wymaga natychmiastowej interwencji, zwłaszcza w przypadku nagłych awarii lub gdy laptop jest niezbędny do pracy czy nauki. Dlatego oferujemy usługi serwisu ekspresowego dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

4,8 / 5

ocena w Google na podstawie 500 opinii!

Telefon

Adres email

Marcin Wl

Marcin Wl

W 100% polecam, profesjonalizm oraz podejście do klienta na najwyższym poziomie. Fachowo zrobiona wycena z dwoma opcjami wyceny na oryginalnych częściach i zamiennikach. Wymiana wyświetlacza oraz obudowy w ciągu 1 dnia a do tego przystępne ceny więc czego chcieć więcej.

Wojtek Kowalski

Wojtek Kowalski

Bardzo dobry i sprawny serwis. Profesjonalne podejście do klienta. Bateria w telefonie została wymieniona tega samego dnia. Jestem mega zadowolony. Mogę śmiało polecić!!!!

Krzysztof Uniejewski

Krzysztof Uniejewski

Rewelacyjna obsługa. W trybie ekspresowym wykonana wyświetlacza w S22 Ultra, przy mega pozytywnym kontakcie i super proklienckiej postawie. Zdecydowanie będę polecał każdemu!

Darmowa wycena online

W serwisie Phonetube.pl oferujemy bezpłatną wstępną wycenę naprawy laptopów on-line. Aby skorzystać, potrzebujemy jedynie Twój adresu email, marki i modelu Macbooka oraz opisu rodzaju uszkodzeń. Gwarantujemy, że podany adres email zostanie wykorzystany wyłącznie w celu przedstawienia oferty naprawy. Dbamy o Twoją prywatność i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki niechcianymi ofertami. Zaufaj ekspertom z Phonetube i poznaj koszt naprawy jeszcze dziś!

Mieszkasz poza Warszawą?

Wpisz swój kod pocztowy a my przedstawimy najlepszy sposób dostarczenia urządzenia poprzez przesyłkę kurierską. Świadczymy swoje usługi na terenie całego kraju.

Formularz wyceny


Blog & Aktualności

Macbook Air A1466

Kiedy w roku 2008 Apple stworzyło pierwszego MacBooka linii Air, niewiele osób spodziewało się aż tak dużego sukcesu...

czytaj dalej

MacBook Air A1370

Zaprezentowany na końcu 2010, początku 2011 model A1370 stał się od razu hitem. MacBook 1370 kolejnym ultra-lekkim...

czytaj dalej

MacBook Air A1369

MacBook A1369 jest następcą A1304. To kolejny w linii Air, lekki i przenośny laptop Apple skierowany do konsumentów....

czytaj dalej

MacBook Air A1304

Po sukcesie modelu A1237 Apple poszło za ciosem i jeszcze w roku 2008 zaprezentowało model MacBook A1304. Model ten...

czytaj dalej

MacBook Air A1237

MacBook Air A1237 to laptop z linii produktów firmy Apple, który został wprowadzony na rynek w 2008 roku. Jest to...

czytaj dalej