Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Tym razem przyszło nam się zmierzyć z wymianą wyświetlacza w Xiaomi Mi 9T Pro. Model Mi 9T Pro to bardzo wydajny smartphone ze średniej półki. Na rynku telefonów GSM cieszy się sporym uznaniem użytkowników i części do niego są bardzo dobrze dostępnę. Tak więc procedury takie jak: wymiana wyświetlacza, wymiana baterii, naprawa zbitej szybki czy też naprawa Xiaomi Mi 9 T Pro po zalaniu, nie stanowi dużego problemu i może zostać dokonana błyskawicznie. Po więcej informacji co do ceny czy czasu realizacji usługi, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 787 208 601.

Pragniemy przypomnieć Państwu, że poniższy opis NIE POWINIEN być traktowany jako poradnik naprawy. A na zdjęciach nie pokazano całej procedury wymiana ekranu LCD w Xiomi Mi 9 t pro.
To co może wydawać się proste na zdjęciach, w rzeczywistości jest sporo trdniejsze, czasem lepiej wydać parę złotych więcej ale zdać się na zawodowców. W Serwis telefonów Warszawa – Phonetube.pl, pracują zawodowcy i mają do tego odpowiedni sprzęt, narzędzia i doświadczenie.

Czasem bywa tak, że nawet drobny upadek powoduje niedziałający ekran. W tym wypadku drobne stłuczenie sprawiło, że ekran zupełnie się nie włączał:

Xiaomi Mi 9T Pro
Widzicie pęknięcie?

Na powyższym zdjęciu, nawet ciężko się dopatrzyć pęknięcia, może teraz będzie łatwiej:

Xiomi zbity ekran

Naprawę zaczynamy od odklejenia tylnej klapki:

Xiaomi mi 9t pro tylna klapka

Po odklejeniu plecków tak wygląda wnętrze Xiaomi Mi 9T Pro:

Mi 9 t pro wnętrze

Szybkie rozłączenie baterii i ekranu:

wymiana ekranu Xiaomi Warszawa

Nadeszł czas wymiana ekranu Xiomi mi 9t pro:

wymiana ekranu Xiaomi Warszawa

Nadszedł czas na sprawdzenie nowego ekranu:

Skoro nowy oryginalny ekran działa prawidłowo, można teraz wkleić go do obudowy:

Xiaomi Mi 9T Pro nowy ekran

Xiaomi MI 9T Pro po wymianie wyświetlacza:

Jeszcze tylko trochę czasu w gumkach, żeby klej dobrze związał i zadowolony właściciel, znów może się cieszyć z naprawa Xioami MI 9T PRO.


Słowa kluczowe dla tego artykułu:
Serwis telefonów Warszawa, Serwis Xiaomi, Phonetube.pl, wymiana wyświetlacza Xiaomi, naprawa Xiaomi Mi 9T Pro, nie działający wyświetlacz Xiaomi, czarny ekran, telefon po upadku się nie włącza, czarny ekran w Xiomi, wymiana ekranu, serwis telefonów Warszawa, naprawa wyświetlacza Mi 9T Pro.

Wszystkie parametry techniczne telefonu Xiomi Mi 9T Pro.
Pod tym linkiem znajdą Państwo inne nasze naprawy Xiaomi