Phonetube.pl logo
Siedziba w Warszawie
Naprawy door 2 door

Ten Iphone 7 trafił do nas po solidnym upadku, niestety ponieważ wyświetlacz nie działał, nie kwalifikował się do wymiana szybki Warszawa.
Na wyświetlaczu praktycznie nic nie było widać poza pasami i tym, że ekran jest odwrócony do góry nogami.

Naszym klientom oferujemy zarówno części oryginalne jak i najwyższej jakości zamienniki.
Klient zdecydował się na wymianę na oryginalny wyświetlacz, takie ekrany posiadamy na stanie i są dostępne od ręki.
Więc po niecałych 60 minutach, klient zadowolony mogł znów korzystać ze swojego iphone-a. Dodatkowo na ekran zostało nałożone szkło ochronne, które dla klientów wymieniających w naszym serwisie ekran, proponujemy w promocyjnych cenach. Przypominamy także, że w przypadku dwóch usług, takich jak na przykład wymiana wyświetlacza oraz wymiana baterii iPhone Warszawa drugą usługę wykonujemy z rabatem.

Wymiana wyświetlacza iphone 7 to nie jest prosta sprawa, wymaga specjalistycznego sprzętu i umiejętności, czasem warto zapłacić trochę drożej, ale jednak powierzyć zadanie wymiany wyświetlacza profesjonalistom, dla tego chętnie służymy Państwu naszą fachową pomocą. Jesteśmy dla Was do sypozycji całą dobę pod numerem telefonu 787 208 601.

Najważniejsze cechy iPhone 7:

  • System operacyjny iOS 10.
  • Wyświetlacz (przekątna) 4,7 cala.
  • Wyświetlacz (rozdzielczość) 750 x 1334 px.
  • Procesor główny (nazwa) A10 Fusion.
  • Pamięć masowa 32 GB.
  • Aparat (tył) 12 Mpx.
  • Pamięć RAM 2 GB.
  • Waga 138 g.

Tutaj pełna specyfikacja iPhone 7.
A wam polecamy nasz serwis urządzeń apple: https://phonetube.pl/naprawa-telefonow-iphone/
naprawiamy wszelkie usterki urządzeń aplle, zbita szybka, pęknięty ekran, wymiana bateri, naprawa po zalaniu, zwiększanie pojemności i dużoooooo innych.
W tym miejscu możecie państwo obejrzeć inne Naprawa Apple Warszawa

Słowa kluczowe do tekstu: serwis Warszawa, serwis apple, wymiana wyświetlacza iphone, zbity ekran w iphonie, wymiana pękniętego ekranu Warszawa, naprawa niedziałającego wyświetlacza, niedziałający ekran w iPhonie, serwis iphoneów Warszawa, wymiana ekranu w iphonie, pęknięty lcd iphone, rysy na ekranie iphone-a, serwis iPhone Warszawa, naprawa telefonów, serwis iPad.