Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis Google Pixel – Phonetube.pl

787 208 601
serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Google Pixel 4A wyświetlacz

Google Pixel 4A to jeden z najpopularniejszych modeli telefonów Google-a na polskim rynku. Model 4A z racji swojej super wydajności, świetnego androida i bardzo przystępnej ceny, cieszy się w Polsce bardzo dużym uznaniem użytkowników. Bardzo dobry wyświetlacz o przekatnej 5.8 Cala, wykonany w technologii OLED z HDR-em, rozdzielczość 1080×2340 pixeli przy gęstości pixeli na poziomie 443ppi i proporcjach ekranu 19.5:9, całość chroniona przez szkło Gorilla Glass 3, to parametry wręcz rewelacyjne w tej klasie cenowej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naprawy telefonów naszego serwis Google Pixel.

Google Pixel 4A – specyfikacja

  • Procesor: Qualcomm SDM730 Snapdragon 730
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 128 GB
  • Wyświetlacz: 5.81 cala
  • Aparat: 12.2 MP
  • Bateria: Litowo-Polimerowa 3140 mAh pojemności
Wymiana ekranu wyświetlacza Google Pixel 4A

Wymiana ekranu Google Pixel

Oto zdjęcia z dokonywanych już przez nas wymian ekranów w modelu 4A i 4A 5G:

W przypadku Google Pixel 4A i Google Pixel 4a 5G , procedura wygląda identycznie. Aby umówić się na wizytę, albo dowiedzieć się o cenę wymiany ekranu w twoim telefonie Google, zadzwoń do Phonetube.pl na numer: 787 208 601

Wymiana wyświetlacza w Google Pixel 4A – pytania:

– Ile kosztuje wymiana ekranu w Google Pixelu 4A?
– Z racji trudnej dostępności w Polsce wyświetlaczy do telefonów z serii Pixel, trzeba się z nami skontaktować i spytać o cenę, najłatwiej to zrobić telefonicznie pod numerem: 787-208-601

– Ile trwa wymiana ekranu w Google Pixel 4A?
– Dzięki szerokiemu zakresowi części do telefonów Google Pixel, możemy Państwu zaoferować wymianę wyświetlacza w Pixelach już w ciągu 30 minut. Aby upewnić się, że dana część jest dostępna, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

– Czy przy wymianie wyświetlacza, utracę dane w telefonie?
– Odpowiedź jest prosta: NIE. Naprawiając swojego Pixel-a w Phonetube.pl zadbamy o to aby nic z Państwa danych nie zostało utracone.

– Czy wymieniacie wyświetlacze w pozostałych modelach Google Pixeli?
– Tak wymieniamy ekrany we wszystkich modelech telefonów Google. także we wcześniejszych Nexusach

– Czy jeśli szybka jest zbita (stłuczona), ale wyświetlacz działa prawidłowo, można dokonać: wymiana szybki Google Pixel 4A?
– Tak, jak najbardziej, jeśli stłukła się sama szybka a ekran działa prawidłowo można wtedy dokonać wymiany same szybki.

– Czy w Phonetube.pl pracujecie Państwo wysyłkow? Gdyż jestem z innej części Polski i do Warszawy mam daleko?
– Z racji na wyspecjalizowaniu się w Google Pixelach i wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, tak działamy wysyłkowo. Aby ustalić szczegóły wysyłki, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 787-208-601.

– Czy wymieniacie państwo ekrany także w modelu 4A 5G?
– Tak wymieniamy, różnica jest tylko w koszcie samego wyświetlacza, cena za usługę pozostaje taka sama.

– Czy używacie Państwo tańszych zamienników?
– Nie, w przypadku google pixeli ciężko o zamiennik, który swoimi parametrami i charakterystyką nie odbiegał by zbyt od oryginalnego wyświetlacza, więc w przypadku tych telefonów, stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne wyświetlacze google-a tzw Service Packi.

– Czemu naprawiać w phonetube.pl, a nie innym serwisie?
– Telefony google pixel, swą budową i konstrukcją, odbiegają od większości modeli takich producentów jak Samsung, Huawei, Xiaomi czy Apple. W związku z tym warto zaufać serwisowi, który ma doświadczenie właśnie z tą marką.

Pełna specyfikacja telefonu Google Pixel 4A w serwisie mgsm.