Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Wymiana szkła aparatu iPhone

Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Wymiana szkiełka aparatu w iPhone

wymiana szkła kamery aparatu iPhone warszawa serwis

Gdzie szybko wymienić zbite szkło aparatu w iPhonie? W serwisie Phonetube.pl, zadzwoń, zapytaj: 787 208 601.

Po upadku iPhone zbiło się szkło aparatu tylnego. Co w tej sytuacji możemy zrobić? Najlepiej znaleźć dobry serwis Apple, który szybko wymieni zbite oczko aparatu. Dlaczego trzeba zrobić to jak najszybciej? Po to, aby drobinki szkła nie zdążyły uszkodzić modułu kamery głównej w iPhonie, bo to zbędne dodatkowe koszty. Poza tym, zbite oczko kamery nie pozwala nam na robienie ładnych zdjęć, a to przecież w tych czasach bardzo ważne i zwykle głównie z powodu świetnych kamer kupujemy iPhony.

Ile trwa wymiana szkła aparatu w iPhone?

Wykwalifikowany serwisant na wymianę oczka aparatu potrzebuje około godziny czasu. Wymianę zaczynamy od rozebrania telefonu, a konkretnie od demontażu wyświetlacza. Następnie zabezpieczamy kamerę i płytę główną iPhone, odkładamy je na bok. Mamy dzięki temu swobodny dostęp do szkła aparatu iPhona. Po nagrzaniu i rozpuszczeniu kleju oczka kamery, usuwamy zbite szkiełko i drobinki pękniętego oczka aparatu, po czym dokładnie oczyszczamy to puste miejsce. Kiedy telefon jest już przygotowany do wklejenia nowego szkła kamery, wklejamy je i zostawiamy tak aż do momentu związania się kleju*.

wymiana szkła aparatu iPhone serwis iPhone warszawa

Ile kosztuje wymiana szkła kamery w iPhonie?

wymiana oczka aparatu serwis apple warszawa od ręki szybko

Cena wymiany zbitego szkła aparatu w iPhone zależy od modelu iPhona. Jest to bardzo precyzyjna naprawa, ponieważ musi to być wykonane idealnie, jak z fabryki, ale to jedna z najtańszych napraw jakie wykonujemy w telefonach iPhone.

Zadzwoń, podaj swój model iPhona i zapytaj 787 208 601.

Zaparowane szkiełko aparatu kropelki

Kiedy szkło kamery głównej jest zaparowane to znaczy, że dostała się do niego wilgoć. Tutaj nie ma zastosowania wymiana tej części. Przede wszystkim nie powinno się podłączać telefonu zaparowanego do prądu i jak najszybciej udać się do dobrego serwisu Apple. Oczywiście zapraszamy do siebie, do Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl.

Poczytaj więcej o zalanych iPhonach tutaj.

Więcej o sprzętach Apple na Apple.com

*nie jest to instrukcja wymiany oczka aparatu w iPhone. Pamiętaj, że tylko dobry serwis Apple i wykwalifikowany serwisant są w stanie zrobić to profesjonalnie

zaparowane zawilgocone szkło aparatu iPhone serwis naprawa warszawa