Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Wymiana obudowy i korpusu iPhone

Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Wymiana obudowy iPhone serwis Apple

wymiana tylnej obudowy iPhone serwis apple warszawa

Wiemy, że kiedy iPhone upadł, boli to nas tak samo, jak jego. Co zrobić, kiedy obudowa w iPhonie jest do wymiany? W zależności od modelu iPhona i tego, jak bardzo dostał od podłoża, można wymienić w nim albo samą szybkę, albo całą obudowę.

W modelach ze szklaną obudową, jeśli ramka nie jest mocno wykrzywiona, nasz serwis iPhone wymienia same szybki w iPhone. Są to modele: iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 pro, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Mini, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max.

W starszych, aluminiowych modelach telefonów iPhone, po upadku należy wymienić cały korpus w serwis iPhone Phonetube.pl. Są to modele: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone SE 1 gen, iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 6s, iPhone 6s plus, aż po iPhone 7, iPhone 7 plus.

Wymiana korpusu w iPhone na oryginalny

Nie ma sensu bawić się w zamienniki, jeśli chodzi o wymianę obudowy w iPhonie. Lepiej używać oryginalnych części Apple z demontażu z nowych telefonów. Mamy wtedy pewność, że wszystko będzie bardzo dobrze spasowane. I takie właśnie nasz serwis Apple ma dla Was w ofercie. Najlepszej jakości podzespoły, czy to wymiana szybki, czy wymiana całej obudowy w iPhone. Naprawa obudowy w iPhone jest konieczna wtedy, kiedy iPhone upadł i rozbił się przód i tył w taki sposób, że wykrzywiła się ramka tak, że nowy wyświetlacz już nie wchodzi, lub- po prostu, lubisz dbać o estetykę swojego urządzenia. W naszym serwisie iPhone zadbamy o każdą ewentualność.

wymiana obudowy iphone xr tylna szybka serwis iphone

Ile kosztuje naprawa obudowy w iPhonie?

naprawa korpusu iphone x iphone 10 serwis warszawa

Cena naprawy obudowy w iPhone zależy rodzaju zniszczenia. Trzeba sprawdzić, czy do wymiany jest sama szyba, czy cała obudowa w iPhonie. Dlatego mamy w naszym serwisie Apple bezpłatną diagnozę, dzięki której dowiesz się, co jest do naprawy, ile to będzie kosztowało i ile trwało. Zadzwoń, zapytaj 787 208 601.

Ile trwa wymiana obudowy w iPhone?

Wymiana obudowy w iPhone w naszym serwis Apple Warszawa Phonetube.pl trwa od 30 minut, do 2 dni. Wszystko zależy od tego, co jest do zrobienia. Korpusy wymienia się zwykle na ten sam dzień. Do przełożenia obudowy, musimy rozebrać cały telefon na części pierwsze i przełożyć zawartość Twojego iPhona do nowej, idealnej, oryginalnej obudowy Apple. W przypadku wymiany tylnej szyby w iPhone, robi się to laserowo, w sterylnych warunkach i linia po linii laser zdejmuje starą warstwę szyby, aby można było na jej miejsce wkleić nową.

naprawa obudowy apple iphone warszawa serwis apple