Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Wymiana kamery aparatu iPhone

Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Wymiana kamery aparatu w iPhone serwis Apple

wymiana aparatu iPhone serwis warszawa

Kiedy trzeba wymienić kamerę aparatu iPhone:

 • Kamera w iPhone „trzęsie obrazem”
 • Kamera w iPhone nie ostrzy obrazu
 • Aparat w iPhone rozmazuje zdjęcia
 • Aparat w iPhone nie działa w ogóle
 • Kamera w iPhone źle działa
 • Aparat nie wyostrza zdjęć
 • Aparat w iPhonie nie daje ostrości
 • Przednia kamera nie działa w iPhonie

Ile kosztuje wymiana kamery w iPhone?

Wymiana kamery aparatu tylnej i przedniej w iPhone kosztuje od 100 do 450zl w serwisie Apple Phonetube.pl. W zależności od cen u dostawców, nasze też się zmieniają, więc po dokładną wycenę naprawy aparatu przedniego, lub tylnego zapytaj pod numerem telefonu: 787 208 601, lub wypełnij nasz formularz kontaktowy.

aparat w iPhone nie działa serwis iPhone od ręki

Czy da się wymienić kamerę w iPhone?

cena wymiany kamery w iPhone serwis warszawa apple naprawa

Niezależnie do tego, czy w iPhone zepsuta jest przednia, czy tylna kamera, wykwalifikowany serwisant jest w stanie wymienić ją w ciągu około 30 minut. Podobnie, jeśli do wymiany w iPhonie jest przednia kamera. Bardzo ważne jest to, aby używać wyłącznie oryginalnych aparatów, pochodzących od sprawdzonych dostawców, a takich mamy od wielu lat. W naszym serwisie iPhone na początku nagrzewamy telefon do odpowiedniej temperatury, aby go otworzyć. Następnie odpinamy baterię, żeby wszystkie inne podzespoły podczas wymiany były bezpieczne. Zdejmujemy blaszki ochronne kamery, odłączamy jej taśmę od płyty głównej, po czym dokonujemy zamiany uszkodzonego aparatu w iPhone na nowy. Aparat przedni w iPhone i kamera tylna to elementy wymienialne.

Zadzwoń, zapytaj 787 208 601.

Wykryto problem z kamerą TrueDepth

Znaczy to, że mógł zostać uszkodzony kryształ odpowiadający za prawidłowe działanie, bądź taśma od odblokowania. To już z pewnością problem sprzętowy, z którym należy udać się do fachowców obeznanych w tej dziedzinie. Oczywiście zapraszamy do siebie, do Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl.

problem z kamera true depth serwis apple iPhone warszawa targowe

Który iPhone ma najlepszą kamerę?

Aktualnie najlepszą kamerę spośród iPhonów ma najnowszy model iPhone 14 Pro. W jego składzie są trzy obiektywy:

 • Ultraszerokokątny 12MP
 • Teleobiektyw 12MP
 • Standardowy o rozdzielczości 48MP

iPhone 14 Pro max ma takie same parametry kamery. Główna różnica w tych obu telefonach to oczywiście ich wielkość, jak i pojemność baterii. iPhone 14 Pro Max pozwala na oglądanie większego kadru dzięki większemu wyświetlaczowi, a zamontowana w nim większa bateria pozwala na 29 godzin nieustannej pracy.

iPhone. 14 pro wymiana kamery iPhone 13 pro naprawa aparatu warszawa serwis apple iPhone

Dlaczego zepsuł się aparat w iPhonie?

naprawa aparatu iPhone serwis apple warszawa targowe

Powody mogą być różne. Aparat w iPhone to często główny powód, dla którego kupujemy iPhony. Natomiast jest to część zużywalna, bo używana. Przez innych mniej, lub więcej, dlatego kamera w iPhonie ma swoją żywotność. Są oczywiście inne powody, przez które aparat w iPhone przestał działać, lub szwankuje losowo. Nie może przecież działać dobrze, jeśli został zalany, lub aparat nie działa po upadku– to częsty przypadek. W przypadku zalanego aparatu w iPhonie przeczytaj nasz poradnik w serwis iPhone tutaj. Jeśli chodzi o niedziałającą kamerę po upadku, to zdarza się, że urywa się taśma, albo po prostu aparat dostał tak mocno, że konieczna jest jego wymiana. Zdarza się, że kamera przednia nie działa na skutek upadku, też naprawimy. Więcej o sprzętach Apple, na Apple.com

Ile czasu trwa wymiana aparatu kamery w iPhonie?

Pewnie się zastanawiasz nad tym, ile czasu zajmuje wymiana kamery aparatu w iPhonie. W serwisie iPhone Phonetube.pl wymiana kamery trwa około 30 minut. Części zwykle mamy dostępne od ręki, na miejscu. Dlatego możemy zaproponować naprawę aparatu w iPhonie od ręki w Warszawie.

Jeśli kamera przednia lub tylna jest do odratowania, na przykład jest uszkodzona taśma i trzeba ją naprawić, też jesteśmy w stanie to zrobić, odbudowując ścieżki na taśmie. Najpierw jednak musimy sprawdzić, jaki jest rodzaj usterki, dlatego zapraszamy na diagnozę do naszego serwisu Apple iPhone w Warszawie, lub możesz do nas wysłać swojego iPhona.

wymiana kamery aparatu serwis iPhone od ręki warszawa