Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR
wymiana baterii iphone 8 warszawa

Wymiana baterii w iPhone 8

Często nas pytacie, kiedy trzeba wymienić baterię w iPhonie. Jest wiele różnych objawów, że należy jak najszybciej wymienić baterię w swoim iPhonie.

Masz pytania? Zadzwoń do całodobowy serwis iphone Warszawa Phonetube.pl: 787 208 601

Bateria nadaje się do wymiany, kiedy:

 • szybko spada poziom naładowania baterii
 • w ustawieniach w zakładce bateria mamy napisane „serwis”
 • telefon iPhone resetuje się
 • bateria słabo trzyma
 • iPhone zaczął puchnąć(spuchnięta bateria jest niebezpieczna, tu działamy najszybciej, jak to możliwe)
 • iPhone działa tylko podłączony do ładowarki
 • iPhone wyłącza się na mrozie i zimnie
iPhone wyłącza się na mrozie

Wymiana baterii w iPhone 8 trwa w naszym serwisie około 30 minut, a więc wymiana baterii w iPhone od ręki. Pierwszym zadaniem jest odkręcenie dolnych śrubek. Następnie nagrzewamy urządzenie w temperaturze 80 stopni, żeby można było je otworzyć i umożliwić sobie wymianę baterii w telefonie iPhone. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że można używać wyłącznie sprawdzonych baterii od zaufanych dostawców i tak też robimy. Mamy w ofercie również baterie o zwiększonej pojemności, co po wymianie na taką baterię, znacznie wydłuża czas pracy na telefonie iPhone 8. Nie musimy wtedy myśleć w ciągu dnia o podładowywaniu sprzętu.

Jak prawidłowo korzystać z telefonu, aby nowa bateria trzymała jak najdłużej? Powinniśmy nie rozładowywać baterii poniżej 20%, jak również nie zostawiać na ładowarce już naładowanego do 100% telefonu. Korzystanie jednocześnie z ładowarki samochodowej i nawigacji znacznie obciąża baterie w telefonach. Zostawianie telefonu pod ładowarką na noc też nie jest dobrym pomysłem. Najlepiej podłączyć telefon i w momencie gdy będzie miał powyżej 80% naładowania, odłączyć go od ładowarki.

Często mówicie- muszę ładować telefon kilka razy dziennie, bo nie wytrzymuje bateria. Wtedy należy baterię wymienić i przy okazji sprawdzić, czy układ zasilania na płycie głównej również działa prawidłowo, gdyż zdarza się, że nieoryginalne kable niszczą baterię i układ zasilania. W przypadku, gdy bardzo dużo korzystacie ze swoich iPhonów, genialnym rozwiązaniem jest wymiana baterii w iPhone 8 na taką o zwiększonej pojemności. Polecamy to szczególnie osobom, które dużo pracują lub grają na telefonie.

Jeżeli iPhone szybko rozładowuje się, może to być również oznaka spuchniętej baterii. Jak wspomniano wcześniej, jest to niebezpieczne. Spuchnięta bateria może w pewnym momencie wydzielić trujący gaz, lub nawet zapłonąć. Należy ją jak najszybciej wymienić na sprawdzoną baterię przez profesjonalny serwis, który ma stałych dostawców części. Jakby tego było mało, spuchnięta bateria może dosłownie rozsadzić telefon iPhone. Jeżeli nie spali się, to może rozszerzyć się do takich rozmiarów, że rozsadzi wyświetlacz w iPhone. Baterie nie zawsze puchną do wielkich rozmiarów, także każdą anomalię w działaniu baterii należy zdiagnozować.

Spuchnięta bateria iPhone 8

Jak wspomnieliśmy wyżej, warto też sprawdzić jak wygląda nasz kabel, którym ładujemy telefon. Jeżeli w którymś miejscu jest uszkodzony, lepiej nie podłączać go do telefonu. Może to powodować uszkodzenie nie tylko samej baterii, ale również układu zasilania na płycie głównej, co już wymaga poważniejszej naprawy pod mikroskopem. Aby jak najdłużej cieszyć się sprawnym kablem ładowania do iPhone, należy zarówno wkładać je i wyjmować trzymając mocniej za plastikową końcówkę, a nie sam cieńszy kabel.

Uszkodzony kabel lighting do iPhone

Baterie mają swoją żywotność i określoną ilość cykli do przerobienia, także to normalne, że po jakimś czasie trzeba je wymienić. Najczęściej wymienia się baterię w iPhone po upływie około dwóch lat. Wtedy zwiększa się komfort użytkowania tych sprzętów. A przecież to jest teraz bardzo ważne.

Podsumowując- warto wymienić baterię w telefonie iPhone dla komfortu pracy, jak i bezpieczeństwa. W naszym serwisie Phonetube.pl serwis iPhone Warszawa wymiana baterii w iPhone 8 jest wykonywana błyskawicznie od ręki, więc rozstanie z telefonem nawet nie jest odczuwalne. Zapraszamy!

Specyfikacja techniczna telefonu iPhone 8:

Apple iPhone 8 – dane techniczne

 • System operacyjny – iOS 11.
 • Przekątna ekranu – 4,7 cali (5,5 cali w iPhone 8 Plus)
 • Rozdzielczość ekranu – 1334 x 750 (1920 x 1080 w iPhone 8 Plus)
 • Matryca – IPS LCD.
 • Procesor – Apple A11 (sześć rdzeni)
 • Pamięć RAM – 2 GB (3 GB w iPhone 8 Plus)

Apple iPhone 8 – bateria to akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) o pojemności 1821 mAh.

Możliwe jest ładowanie bezprzewodowe przy użyciu ładowarki Qi. Model procesora: Apple A11

Przydatne linki:

iPhone 8, jego wyświetlacz i pełna specyfikacja w mGsm.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi artykułami o wymiana baterii iPhone Warszawa