Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis Samsung Warszawa –PhoneTube.pl

tel.: 787 208 601
serwis@phonetube.pl
ul.Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Phonetube.pl – to serwis telefonów i tabletów Samsung mający wieloletnie doświadczenie w naprawach wszystkich urządzeń tej marki. Szeroki zakres wykonywanych usług i bogaty zapas części pozwala nam wykonać dla Państwa każdą naprawę praktycznie od ręki. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami usterek: wymiana zbitej szybki, naprawa ładowania, wymiana baterii czy ekranu to dla nas żaden problem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 787 208 601.

Wymiana baterii Samsung S8 i S8+ pytania:

– Czy w Samsungu S8 i S8+ można wymienić baterię?
– Tak, można, ale z racji na skomplikowaność tego procesu i potrzebe użycia specjalistycznych narzędzi, nie zaleca się robić tego samemu w domu.

– Ile trwa wymiana baterii w Samsungu S8?
– Odpowiedź jest prosta, u nas w serwisie taka wymiana trwa około 15-30 minut.

– Ile kosztuje wymiana baterii Samsung S8+?
– Aby poznać aktualną cenę za wymianę baterii w tym modelu prosimy o zajrzenie do naszego: cennika napraw serwisu Samsung a żeby mieć najdokładniejsze dane, zachęcamy też do kontaktu z Phonetube.pl pod numerem telefonu 787 208 601.

– Czy posiadacie Państwo baterie na stanie?
– Tak, nasz szeroki zapas części zamiennych do telefonów Samsung sprawia, że możemy zaoferować Państwu wymianę baterii w przeciągu 15 minut.

– Czy przy wymianie baterii, utracę dane w telefonie?
– Odpowiedź jest prosta: NIE. Proces wymiany baterii w telefonie Samsung, nie wymaga ingerencji naszego technika w Państwa dane.

– Czy w Phonetube.pl pracujecie Państwo wysyłkow? Gdyż jestem z innej części Polski i do Warszawy mam daleko?
– Z racji na wyspecjalizowaniu się w telefonach marki Samsung i wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, tak działamy wysyłkowo. Aby ustalić szczegóły wysyłki, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 787-208-601.

Serwis Samsung Warszawa – Wymiana baterii

W przypadku Samsunga S8 i S8+ procedura wymiany baterii trwa około 15-30 minut. Aby umówić się na wizytę, albo dowiedzieć się o cenę wymiany baterii w twoim telefonie Samsung, zadzwoń do Phonetube.pl na numer: +48 787 208 601.

Naprawa telefonów Samsung linki:

– Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem napraw telefonów Samsung.
– Jeśli chcą państwo naprawić telefon innej marki to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla urządzeń marki: Apple, Huawei, Xiaomi, Google. I prosimy o nie zapominanie, że w Phonetubie naprawiamy: wszystkie telefony, wszystkich marek.
– A w tym miejscu można się dowiedzieć więcej o wykonywanych przez nas naprawach telefonów i tabletów Samsung
– Pełna specyfikacja telefonu Samsung Galaxy S8, S8+ (w serwisie mGSM)