Phonetube.pl logo
Siedziba w Warszawie
Naprawy door 2 door

Naprawa telefonów Apple – F.A.Q.

F.A.Q. – w tym dziale postaramy się podzielić z Wami, odpowiedziami na najczęściej zadawane i najbardziej nurtujące naszych klientów pytania:

Serwis telefonów Apple iPhone Targówek:

– Które modele iPhone-ów można u Państwa naprawić?
– Oferujemy pełny serwis wszystkich modeli iPhone-ów, zaczynając od legendarnego iPhone-a 3G aż po najnowszego Iphone 13 Pro Max.
Oto pełna lista obsługiwanych przez nasz serwis modeli:
Iphone 13 pro max, iphone 13 Pro, Iphone 13, iPhone 12 PRO, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12, iPhone 11, iPhone 11 PRO, iphone 11 pro max, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone XR, Iphone XS, iphone SE 2020, iphone 8, iPhone 8 plus, iPhone 7 plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5, iPhone 4S, Iphone 4, Iphone 3GS, iphone 3.

– Jakie są godziny działania serwisu?
– Phonetube.pl jest czynny całodobowo 24/7, działamy przez 24 godziny w tygodniu. Wystarczy do nas zadzwonić na numer 787-208-601 i umówić się na wizytę w niestandardowych 11-19 godzinach.
Serwis telefonów 24h warszawa.
Tutaj znajdziecie państwo więcej informacji o Serwis iPhone Targówek.

Naprawa Wyświetlacza iphone

– Kiedy trzeba wymienić cały wyświetlacz, a kiedy można tylko szybkę?
– Upuściłeś telefon, szybka na zewnątrz jest stłuczona i zastanawiasz się czy wystarczy wymienić samą szybę czy trzeba cały wyswietlacz? Jak to rozpoznać? Aby telefon nadawał się do regeneracji (wymiany), samej wymiany szyby, musi być spełnione kilka warunków:
1. Dotyk działa prawidłowo na całej powierzchni ekranu, nic nie naciska się samo, a każdą ikonę można normalnie kliknąć.
2. Zarówno na czarnym jak i na białym tle, nie widać żadnych przebarwień i plam, a wszystkie kolory są prawidłowo wyświetlane.
3. Na wyświetlaczu nie ma żadnych plam, pasów i zniekształceń.
Jednym zdaniem, poza pajęczyną ze stłuczonej szybki, wyświetlacz działa prawidłowo.

– Ile trwa wymiana wyświetlacza iphone?
– Tutaj jest podobnie jak z bateriami, szeroki zapas części, zarówno oryginalnych jak i zamienników, pozwala nam dokonać takiej naprawy w przeciągu 30 minut.

– Czy przy wymianie ekranu stracę dane?
– Nie, wszystkie dane w Państwa telefonie pozostaną nie naruszone. Tylko autoryzowane serwisy Apple usuwają dane przy każdej naprawie. W tym wypadku dokonamy czysto mechanicznej wymiany wyświetlacza, a więc wszystkie dane pozostaną na swoim miejscu.

Wymiana baterii Iphone

– Jak sprawdzić stan baterii w iPhonie?
– wystaczy wejść w Ustawienia -> Bateria -> Stan baterii

– Przy ilu procentach % baterii w iPhonie, należy ją wymienić?
– Na ten temat powstało już wiele elaboratów, polskie grupy miłośników iPhone-ów na fejsbuku po kilka razy dziennie wałkują ten temat, od góry do dołu. Część ludzi uważa, że baterię należy wymienić dopero po tym jak stan baterii pokazuje „serwis”.

– Ile trwa wymiana baterii w Iphonie?
– W naszym przypadku, taka wymiana zajmuje około 30 minut.
Dzięki dużemu zapasowi baterii do każdego modelu iphone-a, możemy państwu zapewnić bardzo
szybki czas wymiany baterii w Państwa telefonie.

– Czy macie państwo oryginalne baterie do iPhoneów?
– Owszem mamy dostęp do oryginalnych baterii, mamy też dla naszych klientów hit, który ostatnio cieszy się ogromną popularnością, czyli bardzo dobry zamiennik o pojemności większej niż fabryczne ogniwo, takie baterie na przykład w przypadku iPhone-a 6 dają baterię o 20% większą niż oryginalne ogniwo.

– Czy przy wymianie baterii zostaną skasowane dane?
– Nie, przy wymianie baterii nie ma potrzeby ingerowania w państwa dane. W tym wypadku dokonamy tylko i wyłącznie fizycznej wymiany baterii, nie ma potrzeby, żeby do takiej naprawy kasować cokolwiek z Państwa danych. Wiemy, że autoryzowane serwisy, jak iMad, usuwają dane klientów, my wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, nie robimy tego, a dane pozostają bezpieczne i nie naruszone.

Naprawa oprogramowania iPhone

– Mój iPhone wisi na logo Apple-a, co robić?
– Zawieszanie się iPhone-a na logo, może mieć wiele podłoży, może być spowodowane fizycznym uszkodzeniem (na przykład błąd aparatu, często występujący po upadku), ale może też mieć przyczyny czysto sprzętowe, na przykład jeśli miałaś(eś) zapełnioną pamięć w iPhonie. Wydaje się dziwne? Ale tak się właśnie dzieje, zbyt duży % zapełnienia pamięci iPhone-a może powodować to że telefon się nie uruchomi i będzie właśnie wisiał na logo. W takim przypadku trzeba się z nami skontaktować pod numerem telefonu 787-208-601

Które iPhone-y obsłużą iOS 15?
– Oto lista modeli, które otrzymają wsparcie dla najnowszego iOS-a:
1. iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max i iPhone 13 mini
2. iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max i iPhone 12 mini
3. iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max
4. iPhone XS i iPhone XS Max
5. iPhone XR
6. iPhone X
7. iPhone 8 i iPhone 8 Plus
8. iPhone 7 i iPhone 7 Plus
9. iPhone 6S i iPhone 6S Plus
10. iPhone SE (zarówno 1-wszej jak i 2-giej generacji)

apple serwis logo

Serwis Macbook Warszawa

– Zalałem Macbook-a, co robić?
– W przypadku postępowania z zalanym komputerem marki Apple, polecamy nasz: Poradnik postępowania z zalanym Macbookiem.

– Czy w Macbooku można wymienić baterię?
– Tak, Macbook, tak jak każde inne urządzenie Apple ma wymienne baterie. Co prawda sam proces wymiana baterii macbook Warszawa, jest dużo bardziej czasochłonny od wymiany baterii w iphonie czy ipadzie, ale jak najbardziej możliwy. W naszym serwisie dokonujemy, dla naszych klientów takich napraw dość regularnie i mamy w tym wprawę. A to najważniejsze, bo z racji swojej kompaktowej budowy, jest to dużo bardziej skomplikowane. Często serwisy naprawiające laptopy, nie podejmują się wymiany baterii w Laptopach Apple. W przypadku chęci dokonania takiej usługi w Państwa komputerze, najlepiej skontaktować się wcześniej z nami pod numerem telefonu 787-208-601 i podać numer seryjny urządzenia, pozwoli nam to dobrać odpowiednią baterię do Państwa Macbook-a.