Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis Xiaomi – Phonetube.pl

787 208 601
serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa (działamy także wysyłkowo) – Phonetube.pl ma przyjemność zaprezentować państwu relację z naprawy telefonu: Redmi Note 8T. W tym konkretnym egzemplarzu przestał działać przycisk power. Wyjątkowo uciążliwa usterka, jedynym sposobem na wybudzenie wyświetlacza ze stanu uśpienia, jest podłączenie go kablem do ładowania, albo czekanie na moment kiedy ktoś do nas zadzwoni.
Dla nas taka usterka to nie problem, posiadamy duże ilości części zapasowych w tym guzików do wielu modeli Xiaomi Redmi.

Serwis Redmi Note 8T Warszawa:

Kto by pomyślał, że takie maleństwo może wywołać tyle problemów?:

Przyciski power i volume up i volume down xiaomi
Taśma przycisków

A tutaj widok Redmi Note 8T w porównaniu do taśmy guzików, która wywołała całe zamieszanie:

Redmi Note 8T tylna klapka

Aby zabrać się za naprawę, po podgrzaniu telefonu na specjalnym urządzeniu zwanym separatorem, należy najpierw delikatnie zdemontować tylną klapkę Redmi Note 8T.

Redmi Note 8T bateria i płyta główna

Kiedy mamy już zdemontowana tylna klapka, należy odkręcić osłonę płyty głównej Redmi Note-a 8T. Po tym należy ostrożnie odpiąć baterię, potem odpina się wszystkie taśmy łączące różne części telefonu. Następny krok to zdemontowanie płyty głównej (pamiętajcie, że należy to robić ze szczególną ostrożnością, gdyż bardzo łatwo ją uszkodzić).
Kolejna faza to odklejenie od ramki wyświetlacza, starej taśmy guzików i przyklejenie w jej miejsce nowej części.
Później zaczynamy ponowny montaż płyty głównej, taśm i osłon.
Potem należy skleić telefon z tylną klapką, zabezpieczyć ją żeby się nie przesuwała, potem odpowiednia ilość czasu na wyschnięcie i telefon jest gotowy do oddania klientowi.

Redmi Note 8T widok przodu
Redmi Note 8T widok przodu
Redmi Note 8T widok tyłu
Redmi Note 8T widok tył

Naprawa Redmi Warszawa:


Przedstawiona naprawa trwa około 1 godziny, więc jeśli jesteście państwo zainteresowani taką usługą, to prosimy o kontakt pod numerem telefonu 787 208 601. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 24/7. Istnieje też usługa naprawy u klienta w domu lub biurze, wystarczy nam podłączenie do prądu i odrobina przestrzeni, abyśmy mogli naprawić Państwa Smartfon.

Po raz kolejny przypominamy także: ten tekst nie jest instrukcją samodzielnej naprawy, w serwisie telefonów Xiaomi – Phonetube.pl, naprawy dokonali fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i dysponujący profesjonalnymi narzędziami do napraw telefonów.

Poza naprawą przycisków proponujemy państwu następujące naprawy telefonów Xiaomi Redmi:


Wymiana wyświetlacza Redmi

Naprawa zbitej szybki Redmi

Redmi naprawa po zalaniu

Wymiana Baterii Xiaomi Redmi

Oraz wszystkie inne typy napraw z którymi można się zapoznać na naszej stronie głównej: Phonetube.pl

Słowa kluczowe dla tego tekstu:
Serwis Redmi Warszawa, naprawa telefonu Xiaomi, Wymiana przycików, niedziałające przyciski, nie działa power, nie działa guzik głośniej, nie działa guzik ciszej, wymiana guzików, naprawa guzików, naprawa Redmi Warszawa, Serwis telefonów Targówek.

Inne nasze naprawy urządzeń Xiaomi.
Specyfikacja modelu: Redmi Note 8T.