Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Bardzo często zdarza się tak, że po upadku w telefonie pojawia się pęknięcie na szybce.
W takich przypadkach ekran pod spodem działa prawidłowo. A fukcja dotyku umożliwia normalne korzystanie z urządzenia. Tak było właśnie w tym przypadku:


Jeśli tak się stało z państwa urządzeniem, nie trzeba od razu wymieniać całego ekranu – co wiąże się z większymi kosztami, można zdecydować się na naprawę samej szyby.
W takim przypadku odklejamy pękniętą szybę od oryginalnego ekranu i zastępujemy ją nową szybą. Taki proces wykonywany jest z dnia na dzień, gdyż klej łączący nową szybkę z orgyinalnym wyświetlaczem musi schnąć w specjalnych warunkach. Wymaga to także rozebrania telefonu na czynniki pierwsze:

Kiedy już klej łączący nową szybkę z państwa wyświetlaczem w telefonie Samsung A40 wyschnie, telefon jest gotowy do ponownego złożenia.
Sklejenie obudowy i po wyschnięciu kleju łączącego obudowę z ramką, jest gotowy do oddania klientowi.

Samsung A40 naprawa


W naszym serwisie dokonujemy wymiana szybki Warszawa we wszstkich Telefonach Samsung z serii A:

Samsung a3, Samsung a3 2017, Samsung a5 2015, Samsung a5 2016, Samsung a5 2017, Samsung A6, samsung A6 Plus, Samsung a7 2017, Samsung a7 2018, Samsung a8, Samsung a9 2018, Samsung a10, Samsung a12, Samsung a20, Samsung a21, Samsung A21s, Samsung A30, Samsung A31, samsung a41, Samsung a42, Samsung a50, Samsung A51, Samsung a60, Samsung a70, Samsung a71, Samsung a80.

Słowa kluczowe tekstu: Naprawa telefonu samsung, naprawa zbitej szybki Samsung, pajączek na ekranie, wymiana szyby samsung, A40, Serwis telefonów Samsung, Serwis Warszawa, Naprawa telefonów Samsung, naprawa GSM, naprawa ekranu, naprawa wyświetlacza, userka LCD, wymiana szybki Warszawa.

Wszystkich Państwa zainteresowanych usługą wymiana szybki w telefonie Samsung Warszawa zapraszamy do skorzystania z uslug naszego serwis telefonów Samsung.
Tutaj można obejrzeć nasze relacje z innych naprawa telefonów Samsung.
A to specyfikacja modelu Samsung A40 w serwisie mgsm.pl.