Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR


Często, jako użytkownicy nie przykładamy uwagi o to czy sprzęt, którego używamy jest w odpowiedni sposób zabezpieczony. Jedną z najczęstszych przyczyn awarii sprzętu jest zwykłe zaniedbanie z naszej strony. Dlatego przygotowaliśmy dotyczący najczęściej występujących


Głośniki JBL to wysokiej jakości urządzenia, które cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Jednak, jak każde urządzenie elektroniczne, mogą ulec awarii. Jedną z najczęstszych usterek głośników JBL jest awaria gniazda ładowania. W naszym serwisie, jesteśmy w stanie dokonać naprawy takiego gniazda bez problemu.

Źródło: https://pl.jbl.com/

Przyczyny awarii gniazda ładowania

Istnieje wiele przyczyn, które mogą doprowadzić do awarii gniazda ładowania w głośniku JBL. Do najczęstszych przyczyn należą:

 • Uszkodzenie mechaniczne. Gniazdo ładowania może zostać uszkodzone w wyniku upadku głośnika, uderzenia lub innego mechanicznego uszkodzenia.
 • Zużycie. Gniazdo ładowania jest częścią eksploatacyjną i z czasem może ulec zużyciu. Do zużycia gniazda ładowania może przyczyniać się częste podłączanie i odłączanie kabla ładującego.
 • Zanieczyszczenie. Gniazdo ładowania może zostać zanieczyszczone kurzem, piaskiem lub innymi drobinkami, które mogą utrudnić lub uniemożliwić ładowanie głośnika.
 • Napięcie przemienne. Gniazdo ładowania może zostać uszkodzone przez napięcie przemienne, które może powstać w wyniku podłączenia głośnika do niestabilnego źródła zasilania.


Źródło: https://pl.jbl.com/

Objawy awarii gniazda ładowania

Do najczęstszych objawów awarii gniazda ładowania w głośniku JBL należą:

 • Głośnik nie ładuje się. Głośnik może nie ładować się w ogóle lub może ładować się bardzo wolno.
 • Głośnik wyłącza się podczas ładowania. Głośnik może wyłączać się podczas ładowania lub może się restartować.
 • Głośnik wyświetla komunikat o błędzie. Głośnik może wyświetlać komunikat o błędzie związanym z ładowaniem.

Naprawa gniazda ładowania głośnika JBL

Gniazdo ładowania w głośniku JBL można naprawić na dwa sposoby. Samodzielnie lub korzystając z usług renomowanego serwisu. Złośliwi stwierdzą, że można również użyć trzeciego sposobu – kupienie nowego urządzenia. Wspomniana wcześniej samodzielna naprawa to kusząca opcja. Możliwe jest także podjęcie próby samodzielnej naprawy, ale nie jest to zalecane dla osób bez odpowiedniej wiedzy technicznej. Nieprawidłowa interwencja może tylko pogorszyć sytuację i skutkować dodatkowymi kosztami naprawy. W PhoneTube.pl cenimy zarówno Twój czas jak i pieniądze, dlatego korzystając z pełnego wsparcia producenta oraz jego części dokonujemy napraw lub wymian uszkodzonych komponentów. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, pieniądze i co najważniejsze nerwy. W większości przypadków naprawy dokonamy jeszcze tego samego dnia.


Źródło: https://gadgetmac.com/

Jak uniknąć awarii gniazda ładowania

Aby uniknąć awarii gniazda ładowania w głośniku JBL, należy przestrzegać następujących zasad:

 • Nie podłączaj i odłączaj kabla ładującego zbyt gwałtownie.
 • Unikaj podłączania głośnika do niestabilnych źródeł zasilania.
 • Regularnie czyść gniazdo ładowania suchą szmatką.
 • Unikaj przenoszenia głośnika w sposób, który może spowodować uszkodzenie gniazda ładowania.

Stosując się do tych zasad, można znacznie wydłużyć żywotność gniazda ładowania w głośniku JBL i nie tylko. Dotyczy to większości elektroniki użytkowej. Podsumowując, gniazdo ładowania głośnika JBL jest ważnym elementem, któremu warto poświęcić uwagę. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, warto skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych, takich jak te oferowane przez PhoneTube.pl. Dbając o odpowiednią eksploatację i przestrzegając prostych zasad, możemy cieszyć się długotrwałą i bezawaryjną pracą naszego ulubionego głośnika JBL.

Korzyści z wyboru naszych usług

Wybierając nasz serwis PhoneTube.pl, otrzymujesz szereg korzyści:

 • Pełne wsparcie producenta: Dzięki współpracy z producentem JBL, możemy skorzystać z pełnego wsparcia, oryginalnych części zamiennych i aktualizacji oprogramowania.
 • Szybka naprawa: W większości przypadków naprawy gniazda ładowania dokonujemy jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu szybko wrócisz do słuchania ulubionej muzyki.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy: Nasze usługi są cenowo atrakcyjne, a naprawa w profesjonalnym serwisie pozwala uniknąć dodatkowych problemów i kosztów.