Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Bardzo ciekawe newsy doszły do nas dzisia!
Apple ponownie zabrało się za tworzenie iPhona SE 4 generacji. Według przecieków iPhone SE 4 ma mieć 6.1 calowy ekran OLED i zaprojektowany przez Apple chip 5G. Tak donosi znany analityk Apple Minh-Chi Kuo. Te nowiny doszły do nas, po ponad 2 miesiącach od plotek jakoby Apple porzuciło prany wydania kolejnej generacji modelu SE.

Tak może wyglądać iphone SE 4 generacji

W serii tweetów, Kuo napisał, że najnowsze SE będzie bardzo podobne do aktualnego iPhone 14, który także bazuje na 6,1 calowym wyświetlaczu OLED, tylko będzie miał cieńsze ramki. Aktualny iPhone SE 3 generacji, posiada 4,7 calowy wyświetlacz LCD z grubymi ramkami, a całośc konstrukcji bazuje na tak archaicznym telefonie jak iPhone 8.

Analityk zdradził, że nowy iPhone SE będzie wyposażony w specjalnie zaprojektowany przez Apple modem do komunikacji 5G, z łącznością ograniczoną do pasm poniżej 6 GHz 5G. Obecny iPhone SE obsługuje już 5G, ale bazuje na niestandardowym układzie Qualcomm Snapdragon X57.

Kuo nie podał niestety daty premiery najnowszego iPhona SE. Najprawdopodobniej telefonu nie ujrzyme przed Marcem 2024 albo nawet i później. Obecna generacja iPhone-a SE ukazała się na rynku w Marcu 2022 z ceną zaczynającą się od 429 doalarów na rynku amerykańskim. Model ten był ostatnim urządzeniem Apple wyposażonym w guzik Home i technologię Touch ID. W najnowszym modelu możemy oczekiwać już wspracia dla technologi Face ID – czyli rozpoznawania twarzy, tak jak ma to miejsce w przypadku iPhone-a 14.

Na koniec dodamy, że nie ważne czy to 1, 2, 3 czy 4 generacja iPhone-a SE, wszytkie je naprawisz w Serwis Apple WarszawaPhonetube.pl

Serwis iPhonePhoneTube.pl

tel: +48 787 208 601
serwis@phonetube.pl
ul.Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa