Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

iPhone 11 – tym razem trafił do nas na wymianę wyświetlacza. Nasz serwis iPhone Warszawa zajmuje się naprawą wszystkich urządzeń marki Apple. Naprawiamy iPhony od 3GS do 13 Pro Max, iPady od 1 generacji, przez iPad Air, iPad Mini, do najnowszych iPadów Pro.

wymiana ekranu Iphone 11 Warszawa

Przejdźmy do opisu tej konkretnej naprawa iphone 11*:
Klient przyniósł nam ten telefon z uszkodzonym wyświetlaczem, szkło ekranu było rozbite, a na wyświetlaczu pojawiły się kolorowe paski, oraz czarna plama, w prawym dolnym rogu wyświetlacza, stan można zobaczyć na poniższym zdjęciu:

Nowy wyświetlacz w 30 minut!

Jednym z pierwszych etapów wymiany wyświetlacza w iphonie jest odkręcenie dolnych śrub i oddzielenie ekranu od korpusu zawierającego baterie iphone i płytę główną.
Następnie należy odłączyć baterię w iphonie, nie trzeba jej natomiast demontować tak jak przy wymianie baterii w iphonie (jeśli jesteście Państwo zainteresowani wymianą baterii w swoim iphonie zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod numerem telefonu 787-208-601, lub do zapoznania się z naszą stroną o wymiana baterii iPhone Warszawa).

iphone 11 naprawa wyświetlacza

Następnym etapem jest tzw. rozbrojenie wyświetlacza, czyli odpięcie przedniej kamery i układu Face ID. Następnie należy zdemontować blachy ochronne, którą chronią najdelikatniejszą część ekranu.
Potem wszystkie te elementy, należy przełożyć do sprawnego wyświetlacza i cofając wcześniejsze kroki, dołożyć tylko nową uszczelkę wyświetlacza, skręcić.

iPhone 11 wymiana wyświetlacza ekranu serwis warszawa
iPhone 11 już po wymianie wyświetlacza

W przypadku iphone-ów serii 11, powyższa procedura wygląda identycznie dla modeli:
iPhone 11
– iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max

* – Przypominamy – powyższy tekst nie powinien być traktowany jako instrukcja „jak samemu wymienić wyświetlacz w iphonie 11”. W serwisie Phonetube.pl – tej naprawy dokonali zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnymi urządzeniami służącymi do naprawy i w odpowiednich warunkach. Poza tym zasób części zamiennych i ich hurtowi dostawcy, pozwalają nam na zaproponowanie Państwu usługi wymiany wraz z częściami, nie jednokrotnie taniej, niż mielibyście Państwo zrobić to sami.

Gdzie i kiedy wymieniać wyświetlacz w iPhonie 11 (Pro/Pro Max)

Wyświetlacz najlepiej wymienić w serwisie, który ma duże doświadczenie, takim jak Phonetube.pl na Warszawskim Targówku, wymieniliśmy już tysiące wyświetlaczy w iPhone-ach a opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że znamy się na tym co robimy.

Kiedy wymieniać wyświetlacz w Iphonie 11?
W momencie, kiedy na wyświetlaczu pojawią się takie skazy jak:
– Coś się pojawiło, czyli Plama na wyświetlaczu Państwa iPhona 11.
– Pasy na ekranie – Kolorowe paski na ekranie wyświetlacza (zwykle kiedy występują, są to pionowe pasy z góry na dół ekranu).
– Ekran nic nie wyświetla (telefon działa w tle, na przykład przy wyłączeniu przełącznikiem głosu, czujecie Państwo charakterystyczną wibrację.)
– Ekran wyświetla obraz, ale przestał reagować układ dotyku, czyli wszystko widać, ale nic nie można „kliknąć”
– Część (zwykle jest to poprzeczny pasek) ekranu, przestała reagować na dotyk, przestała działa.
– Wyświetlacz sam się dotyka, czyli występują problemy z układem dotyku, czasem jakaś aplikacja sama się odpali, albo literka na ekranie sama się wciśnie.

KAŻDA z powyższych usterek, jest powodem aby rozważyć wymianę ekranu (wyświetlacza) w iphonie 11.

Montaż nowego wyświetlacza Iphone 11

Rodzaje wyświetlaczy:
Oryginalny – identyczny jak ten który macie Państwo zamontowany w fabryce, dzięki utrzymywaniu najwyższych standardów i korzystaniu z najlepszych rozwiązań, telefon po naprawie z takim wyświetlaczem, nie będzie się niczym różnił od tego, który wyjęliście państwo z pudełka.
Odnowiony – wyświetlacz oryginalny, profesjonalnie przygotowany i w praktyce nie odbiegający standardami wyświetlaczowi
Zamiennik – aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dostarczyć im szerszą

Specyfikacja techniczna iPhone 11:

Waga i wymiary: 194 g, 8.3 mm grubości.
Pamięć RAM: 4 GB RAM.
Pamięć wewnętrzna: 64 GB, (opcje: 256 GB, 512 GB)
Aparaty tylne: 12 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix
Ekran: 6.1″ – IPS LCD (828 x 1792 px, 324 ppi)
Chip: Apple A13 Bionic
System: iOS 13
Bateria: 3110 mAh,
Złącze: Lightning

Przydatne linki:
iPhone 11, jego wyświetlacz i pełna specyfikacja techniczna w serwisie mGSM.pl.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi naprawa apple Warszawa.

Serdecznie zapraszamy do naszego Serwis iPhone Targówek.