iPhone 11 Pro wymiana ekranu Warszawa

Zbity wyświetlacz? Wymiana ekranu w iPhone 11 Pro od ręki w Warszawie, całodobowo w Phonetube.pl serwis iPhone Warszawa

Masz pytania? Zadzwoń: 787 208 601

Oto objawy, które wskazują na to, że w telefonie iPhone 11 Pro należy wymienić wyświetlacz:

  • Telefon upadł i nie działa
  • Ekran nic nie wyświetla, ale słychać powiadomienia
  • iPhone nie wyświetla treści
  • Na ekranie pojawiły się pasy
  • Na wyświetlaczu są plamy
  • Zbiła się szyba i nie działa
  • Ekran jest czarny
  • W jednym miejscu nie działa dotyk
wymiana wyświetlacza iPhone 11 pro serwis warszawa naprawa ekranu
Wyświetlacz do iPhone 11 Pro

Wyświetlacz iPhone 11 Pro Super Retina

Wyświetlacz do iPhone 11 Pro. Oryginalnie jest to ekran typu Super Retina. Jest to najwyższej jakości technologia OLED- organic light emitting diode, jaka została użyta do tej pory w telefonach Apple. Cechuje je świetny kontrast, bardzo szeroka gama kolorystyczna, wysoka jasność ekranu. Pozwala na wyświetlanie śnieżnej bieli, jak i głębokiej czerni. Dzięki temu wyświetlanie zdjęć i filmów odbywa się w najwyższym standardzie. Ekrany OLED XDR Super Retina wyróżnia żywa kolorystyka. Wszystkie powyższe zalety to zasługa tego, że ekrany te składają się z milionów diod, co znaczy, że każdy piksel ekranu emituje swoje światło. Ponadto, świetnym rozwiązaniem jest autokalibracja poszczególnych pikseli. Otóż podczas użytkowania, w zwykłym OLEDZIE wypalają się piksele i po dłuższym czasie użytkowania można gołym okiem zauważyć, jak wypala się ekran.

Wymiana ekranu iPhone

W OLED Super Retina XDR jest coś takiego, jak autokalibracja każdego piksela. Oznacza to, że kiedy jeden z pikseli się wypali, inne świecą w ten sposób, aby nie było widać wypalenia poprzedniego. Dzięki temu dłużej niż w zwykłych OLED-ach stosowanych w urządzeniach elektroniki użytkowej, możemy cieszyć się idealnym obrazem i żywymi kolorami.

Wymiana wyświetlacza w iPhone 11 Pro od ręki

Wymiana wyświetlacza w iPhone 11 Pro Warszawa jest w naszym serwisie wykonywana od ręki. W zależności od obłożenia serwisu, trwa to nawet 30 minut, więc bardzo szybko można naprawić u nas swojego iPhona.

Jak wymienić ekran w iPhone 11 Pro? Mamy wszelkie niezbędne narzędzia do naprawy tych jakże delikatnych sprzętów. Wymiana ekranu w iPhone 11 Pro wymaga profesjonalnych narzędzi i wiedzy na temat tych telefonów. Każda pojedyncza śrubka ma swoje miejsce. Jeżeli śrubki zostaną pomylone, można poważnie uszkodzić płytę główną. Dlatego zalecana jest wymiana wyświetlacza w iPhone przez profesjonalny serwis urządzeń Apple.

Wyświetlacz iPhone 11 Pro Super Retina

Specyfikacja telefonu iPhone 11 Pro:

Marka: Apple

System operacyjny: iOS

Rozmiar ekranu: 5,8 cala

Funkcje zabezpieczeń: Czytnik linii papilarnych

Funkcja: Smartfon, Ładowanie bezprzewodowe, Czteropasmowy

Waga: 188 gramów

Przydatne linki:

Dane techniczne iPhone 11 Pro na mGsm.pl

Zapoznaj się z innymi naszymi naprawami w Serwis iPhone Warszawa

Posted in iPhone.