Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Amerykański gigant, coraz przychylniejszym okiem spogląda na europejski rynek. Pomimo ciągłych utarczek z Komisją Europejską, Apple nie zamierza ustępować. Obecnie poszerza swoje wpływy w centralnej Europie. Jak wskazują oficjalne informacje, Apple rozbudowuje swój dział marketingu w Polsce. Poszukiwani są specjaliści ds. sprzedaży oraz marketingu.

Pierwsze Apple Center

Może to wskazywać też na powiększenie infrastruktury sklepów w naszym kraju. Dotychczas gigant z Cupertino jest obecny na naszym rynku na zasadzie franczyzy. Salony iSpot oraz iDream istnieją już od wielu lat, jednak wciąż brakuje nam oficjalnego salonu Apple. Pierwsze Centrum Apple byłoby sporym wydarzeniem, które na pewno przyciągnęłoby tłumy fanów. Czy jest to możliwe? Na pewno, jednak nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony producenta.

Czy jest na co czekać?

Oczywiście, więcej oficjalnych kanałów dystrybucji iPhone czy iMac to jak najbardziej pozytywna rzecz. Trzeba pamiętać o tym, że od przybytku głowa nie boli a większa dostępność Apple na polskim rynku może poszerzyć też portfel ich usług na naszym rodzimym podwórku.

Serwis ApplePhoneTube.pl

tel: +48 787 208 601
serwis@phonetube.pl
ul.Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa