Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Wymiana przycisku włączania iPhone

Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Naprawa przycisku power w iPhonie

naprawa włącznika w iphonie serwis targowe

Nie działa przycisk włączania w iPhonie?

Przycisk włączania w iPhone nie reaguje? Telefon nie włącza się?

Możliwe, że należy go wymienić. Jest to część zużywalna, bo cały czas naciskamy przycisk włączania w iPhone. Gdy chcemy włączyć telefon, wybudzić go, rozłączyć rozmowę, cokolwiek. Bywa tak, że przycisk włączania w iPhone nie działa po upadku, lub zalaniu telefonu. Sprawdzamy wtedy, czy do wymiany jest sam fizyczny przycisk power, czy może sama taśma przycisku power, lub oba w komplecie. Części mamy na miejscu, także diagnoza, a potem ewentualna naprawa nie zajmuje nam dużo czasu.

Jak naprawić przycisk power w iPhone?

Wykwalifikowany serwisant, który ma doświadczenie, bez problemu naprawi taśmę zepsutego przycisku power w iPhone. I takich właśnie mamy na miejscu. Najważniejsze, w przypadku wymiany przycisku włączania w iPhone jest to, aby taśma jak i przycisk były oryginalne, najlepiej z demontażu z innych iPhonów. Mamy takie w stałej dostępności. Aby wymienić przycisk power w iPhonie, trzeba najpierw zdjąć wyświetlacz. Następnie odkręcić blaszki mocujące złącze baterii i innych podzespołów. Po odłączeniu powyższych, demontujemy płytę główną telefonu, pod którą jest taśma przycisku włączania. W ten sposób możemy sprawdzić, czy taśma flex jest uszkodzona, na przykład po mocnym upadku szkłem z telefonu, czy do wymiany lub nawet samego przeczyszczenia jest tylko fizyczny przycisk włączania w iPhonie. Dobry serwis Apple wie to od razu po otwarciu. Dlatego mamy szybkie naprawy iPhonów, praktycznie od ręki.

naprawa przycisku power w iPhone szybko od reki

Ile kosztuje naprawa przycisku włączania w iPhone?

wymiana przycisku power iPhone warszawa szybko od ręki

Cena naprawy Face ID w iPhone zależy od modelu iPhona. Taśmy i przyciski do starszych modeli są dużo tańsze i łatwiej dostępne, niż do najnowszych, np. iPhone 14 Pro. Dlatego mamy w naszym serwisie Apple bezpłatną diagnozę, dzięki której dowiesz się, ile kosztuje naprawa przycisku power w iPhone. Zadzwoń, zapytaj 787 208 601.

Ile trwa naprawa przycisku włączania w iPhone?

Części do naprawy mamy dostępne na miejscu, naprawy wykonujemy od ręki. Wiemy, jak ważne jest w tych czasach to, by nie rozstawać się na długo ze swoim telefonem. Oczywiście zapraszamy do siebie, do Serwis Apple iPhone Warszawa Phonetube.pl.

Więcej o sprzętach Apple na Apple.com

naprawa przycisku wloaczania włącznika iPhone warszawa targowe