Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Nasz serwis macbook specjalizuje się w naprawie urządzeń marki Apple. Mamy wieloletnie doświadczenie z komputerami Macbook, tam gdzie inni rozkładają ręce, my widzimy wyzwanie.
Nawet jeśli odmówiono Ci wykonania usługi w autoryzowanym punkcie naprawy, nic straconego, my się podejmujemy nawet najtrudniejszych napraw. Mamy przeszło 15 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń Apple-a, zaczynaliśmy od Macintosh-y i tak drobnymi krokami doszliśmy do naprawy najnowszych Macbooków opartych na układzie Apple M1 i M2 nawet wtedy, gdy jeszcze nie było do nich schematów.

Wachlarz wykonywanych przez nasz serwis usług jest bardzo szeroki:

Naprawa macbooka po zalaniu

macbook air po zalaniu serwis naprawa

Naprawa po zalaniu – Twój komputer spotkał się z cieczą? Nieważne, czy to poranna kawa, szklanka słodkiego napoju, czy kontakt z wodą- trzeba go rozebrać, wyczyścić i porządnie zabezpieczyć przed postępowaniem korozji. Nawet niewielka ilość płynu w złym miejscu może dokonać sporych szkód, dlatego nie warto lekceważyć zalania nawet wtedy, gdy komputer po nim nadal działa. Nawet drobne zawilgocenie kwalifikuje sprzęt do czyszczenia po kontakcie z cieczą.

Zalany MacBook- co robić?

Zadzwoń, powiemy Ci co robić: 787 208 601.

Zalany macbook nie działa? Albo działa, ale zaczyna się psuć- nie podłączaj go do prądu! Macbook po zalaniu należy wyłączyć, postawić na krawędziach i jak najszybciej oddać do serwisu. Na szczęście- jesteśmy czynni całodobowo, więc w każdej chwili możesz się z nami umówić na dostarczenie go, a my natychmiast odłączymy od niego zasilanie, aby korozja(uszkodzenia spowodowane kontaktem prądu z wodą) nie postępowała i nie atakowała kolejnych podzespołów.

zalany mac serwis naprawa

Płyta główna do naprawy

macbook pro m1 naprawa po zalaniu

Jeżeli macbook po zalaniu został podłączony do ładowania i macbook nie włącza się, też w 99% jest do odratowania. Układy na płycie głównej odpowiadające za prawidłowe działanie komputera, są możliwe do wymiany. Zdarza się, że płyn wyleje się na klawiaturę, lub gładzik. Może być tak, że na początku wszystko działa, a po jakimś czasie coś zaczyna szwankować. To znaczy, że korozja postępuje i należy wymienić, lub naprawić część, która nie działa. Zapraszamy, Phonetube.pl to porządny dobry serwis Apple, o czym świadczy setki pozytywnych komentarzy.

Lubimy naprawiać MacBooki

Naprawa macbooka to jedno z najwdzięczniejszych zadań, jakie mamy na codzień. Ten sprzęt jest bardzo delikatny i każdy przypadek jest inny. Sprawia nam ogromną satysfakcję to, jak odbieracie swoje sprzęty zadowoleni z tego, że wszystko działa tak, jak przed zalaniem.

zalany macbook naprawa serwis

Wymiana baterii w macbooku

wymiana baterii macbook Warszawa

Twój laptop Macbook ma już dużo cykli baterii? Bateria nie wystarcza już na kilka godzin? MacBook szybko rozładowuje się? A może macOS sam pokazuje komunikat o tym że bateria wymaga serwisu? W takim momencie niezbędna jest wizyta w serwisie. Posiadamy baterie do marki Apple, które sprawią, że twoje urządzenie będzie działało dokładnie tak samo jak wtedy kiedy wyjąłeś je z pudełka. Zapraszamy do serwisu MacBook Warszawa. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł o wymianie baterii w mac tutaj.

Skąd mamy najlepsze baterie?

Wiecie, skąd bierzemy najlepsze baterie do macbooków? Od wielu lat jesteśmy w branży, która stale się zmienia i rozwija, a przeszliśmy przez pracę w serwisach i hurtowniach, które zaopatrują te pierwsze. Tak samo, jak Wy- nie lubimy reklamacji z wiadomych powodów, dlatego nie oferujemy Wam półśrodków. Wolimy odmówić naprawy, niż montować części, które zaraz do nas wrócą z problemem. Używamy tylko albo oryginalnych części, albo lepszych- bo takie też są dostępne. Gwarantujemy każdą naprawę.

wymiana baterii mac Apple serwis warszawa

Czyszczenie komputera Macbook

czyszczenie chłodzenia macbook

Dostęp do wnętrza Macbooka nie jest prostą sprawą, a jak wiadomo, wrogiem każdego układu chłodzenia jest kurz i brud zbierający się w środku (między innymi na łopatkach wiatraczka). Jeśli chcesz aby twój laptop macbook Ci dłużej służył, warto raz na jakiś czas zlecić taką ogólną konserwację, serwisowi który się na tym zna i zrobi to fachowo.

Powiemy Ci, co dzieje się z macbookiem, który nie jest czyszczony przynajmniej raz na 18 miesięcy. Nie mówimy tu o ekstremalnych sytuacjach, typu praca w terenie, a o zwyczajnym użytkowaniu macbooka. Otóż został on tak skonstruowany, aby był dla Ciebie lekki i wygodny. Problem w tym, że przez ten minimalizm, jest mało miejsca dla wentylacji. Mamy oczywiście wiatraczki w starszych wersjach(w najnowszych nie ma nawet tego), ale i one nie dają rady po jakimś czasie i należy je wyczyścić. Często jest tak, że otwieramy macbooka, a wiatraczek w nim jest pełen kurzu, co spowalnia jego pracę. Mało tego- na płycie głównej są „koty”. To wszystko powoduje zmniejszenie zdolności chłodzenia macbooka, a co za tym idzie- przegrzewanie płyty. W starszych modelach macbooków jest to równoznaczne z uszkodzeniem układu grafiki. Jest to oczywiście do naprawy, ale lepiej nie doprowadzać tak fajnych komputerów do takiego stanu.

czyszczenie macbooka serwis apple warszawa

Dlatego zalecamy czyszczenie macbooka co najmniej raz na rok, lub raz na 18 miesięcy.

Wymiana matrycy Macbook Air Pro Retina

wymiana matrycy serwis apple warszawa

Jeśli twoja matryca nie wyświetla obrazu, na ekranie pojawiły się pasy, matryca jest pęknięta, to niezbędna będzie wymiana matrycy w macbooku. Posiadamy dostęp do matryc zarówno nowych jak i używanych, co pozwala nam dać klientowi wybór, odpowiadający jego oczekiwaniom i nakładom finansowym jakie chce ponieść. Wymiana matrycy w przypadku posiadania na stanie odpowiednioego modelu, możliwa jest na ten sam dzień roboczy, więc nie będziesz musiał się rozstawać ze swoim komputerem na zbyt długo. W naszym serwisie macbooków możliwe są: Wymiana matrycy w Macbook Air, wymiana matrycy macbook pro, wymiana matrycy macbook retina.

Pęknięty ekran w mac to tylko chwilowa niedyspozycja Twojego maka Apple. Naprawa zbitego ekranu w mac to dla naszego serwis macbook codzienność. Na każdą wymianę szyby w maku dajemy pisemną gwarancję, jak również jest ona zapisywana w naszym systemie. Wymieniamy skrzydła matryc w każdym modelu Apple macbook.

wymiana ekranu mac apple
pekniety ekran macbook apple serwis naprawa

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu o wymianie ekranu w macbook Air, Pro i Retina tutaj.

Masz pytania? Zadzwoń do Phonetube.pl Serwis Apple 787 208 601

Naprawa klawiatury w macbooku

Klawisz przestał działać? W twoim Macbooku nie działa podświetlanie klawiatury? A może kupiłeś komputer w innym kraju i teraz chcesz zmienić układ klawiatury w Macu? Dla naszego serwisu macbooków to nie problem. Dzięki posiadaniu odpowiedniego sprzętu i dużej ilości części zamiennych na stanie, większości takich napraw dokonujemy tego samego dnia.

klawiatura macbook serwis wymiana naprawa
wymiana klawiatury macbook serwis apple

Wymiana klawiatury w mac Apple jest zwykle konieczna po zalaniu rządzenia, lub jeśli nie działa podświetlenie klawiatury w maku. Są różne rodzaje klawiatur w makach, dlatego wyceny są zawsze indywidualne. Klawisze są wymienne, można je uzupełnić, np. kiedy wypadnie klawisz w mac, można go uzupełnić. Komputer nie włącza się? Możliwe, że nie działa przycisk power. Zapraszamy, sprawdzimy w Serwis Apple Warszawa.

Naprawa ładowania macbooka Apple

Twój Macbook ma problemy z ładowaniem? Gniazdo Magsafe uległo awarii? Macbook się nie ładuje?
Jeśli tak to niezbędna będzie naprawa układu zasilania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy takie usterki bardzo szybko zdiagnozować i naprawić. Diagnoza urządzenia w naszym serwis Macbook Warszawa jest zupełnie bezpłatna.

naprawa ładowania macbook

Wymiana dysku w Macbooku

wymiana dysku serwis apple

Dysk w twoim Macbooku uległ awarii? A może po prostu zabrakło miejsca na dysku? Nasz serwis macbook: Phonetube.pl świadczy usługi wymiany dysku we wszystkich modelach komputerów Apple. Oferujemy również usługę odzyskiwania danych z uszkodzonych komputerów Apple macbook i iMac. Wykonujemy odzyskiwanie danych również z zalanych MacBooków i nie tylko.

Naprawa gładzika w macbooku

Gładzik w MacBooku zacina się, myszka słabo działa? Gładziki zwykle nie psują się same z siebie. Zwykle przyczyniamy się do tego zalewając nawet lekko tę część komputera, lub kiedy wypycha go od dołu spuchnięta bateria. W wielu przypadkach nie trzeba wymieniać tej części, bo da się ją naprawić. Gładzik składa się z elektroniki, śrubek i taśm łączących go z płytą główną. Czasami wystarczy wymienić taśmę, innym razem rozkręcić gładzik Macbooka i wyczyścić go po zalaniu, jeśli jeszcze nie zdążyła go zjeść korozja.

naprawa gładzika w MacBook serwis apple warszawa

Naprawa głośników w macbooku

naprawa głośnika MacBook serwis apple

Głośniki w macbooku „pierdzą”, lub grają cicho, albo w ogóle przestały działać? Czasami tak się dzieje. I tutaj też jest to naprawiane, bo jest to część wymienna. Należy wymieniać je wyłącznie na oryginalne części, aby działały tak dobrze, jak za nowości. Oczywiście nasz dobry serwis Apple ma w ofercie naprawę głośnika w macbooku. To bardzo ważne, żeby nasz komputer miał możliwość dostarczać nam rozrywki multimedialnej i pracował tak, jak powinien.

Naprawa płyty głównej w macbooku

Temat szeroki, jak sama płyta- serce komputera. Dlaczego płyty główne się w ogóle psują? Przyczyn jest kilka- wady konstrukcyjne, wina użytkownika, brak czyszczenia komputera latami, zalanie Macbooka, poważny upadek sprzętu. Płyta główna w macbookach składa się z tysięcy małych elementów elektronicznych, które są jak najbardziej wymienne i naprawialne. Do napraw płyt głównych używamy schematów prosto od Apple. W przypadku gdy wychodzą nowe sprzęty i schematów brakuje, nasi doświadczeni serwisanci i tak są w stanie dojść do tego, które miejsce na płycie kwalifikuje się do naprawy. Czy wymieniamy płyty główne? Jeżeli jest taka potrzeba to wymieniamy w bardzo przystępnych w porównaniu z innymi serwisami cenach. Także jeśli jakiś serwis się poddał, chętnie podejmiemy się sprawdzenia, czy na pewno nic więcej nie da się zrobić.

naprawa płyty głównej warszawa MacBook serwis apple

Pasy na ekranie MacBook

pasy na matrycy MacBook serwis apple warszawa

Pasy na matrycy w macbooku nie muszą od razu oznaczać wymiany skrzydła, czy samej matrycy. Jeżeli na MacBook widzisz pasy możliwe, że wystarczy naprawić taśmę matrycy, co jest o wiele mniej- nawet o połowę mniej kosztowne, niż wymiana całej matrycy. Piszemy o tym więcej tutaj. Warto się zaznajomić z tematem, rozważyć naprawę taśmy matrycy, zanim zdecydujemy się na wymianę całości. Oczywiście taka naprawa jest objęta pełną gwarancją serwisową.

Naprawa Touchbara MacBook

Pierwsze MacBooki z wbudowanymi touchbarami zrobiły ogromną furorę, ale sporo ich trafiło do naszego serwis MacBooków ze względu na swoją awaryjność. Mamy zatem doświadczenie w ich naprawach. Kiedy nie działa część touchbara, lub cały Touch Bar nie działa, śmiało zapraszamy do Phonetube.pl, naprawimy na stałe. Naprawy są skuteczne i objęte pełną gwarancją serwisową.

naprawa touchbara MacBook warszawa serwis apple

Wymiana pamięci Macbook

Twój Macbook potrzebuje więcej pamięci Ram? Obciążasz swój komputer dużą ilością zasobożernych aplikacji i czujesz, że przydałoby mu się więcej pamięci operacyjnej? Takie ulepszenie jak powiększanie ilości Ram czy zwiększanie pamięci komputera pozwoli mu odzyskać świeżość i sprawi, że macbook będzie działał dużo szybciej.

Naprawiane przez nasz serwis modele komputerów Apple:

Macbook Air:

A1237
A1304
A1369
A1370
A1465
A1466
A1932
A2179
A2337

Macbook Pro:

A1278
A1286
A1398
A1425
A1502
A1534
A1706
A1707
A1708
A1989
A1990
A2141
A2159
A2251
A2289

Jeśli Państwa komputer nie występuje na powyższej liście, to jeszcze nic straconego, prosimy o kontakt pod telefonem: 787 208 601 aby uzyskać więcej informacji.

Pod tym linkiem, możesz zapoznać się z usługami naszego serwisu w zakresie naprawy telefonów iphone.
Tutaj relacje z naszych naprawa urządzeń apple.

apple samsung xiomi huawei logo

Nasz serwis świadczy naprawa komputerów Macbook dla takich dzielnic Warszawy jak:
Warszawa, Bemowo, Białołęka, Bielany, Bródno, Centrum, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Służew, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz,
Zapraszamy też klientów z okolic miasta Warszawa: Piaseczno, Kobyłka, Konstancin Jeziorna, Radom, Płock, Ostrołęka, Marki, Nowy dwór Mazowiecki, Koło, Siedlce, Pruszków, Piastów, Legionowo, Ząbki, Otwock, Centrum.