Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis Macbook, iMac, iPhone, iPad dla firm

Serwis Apple z dojazdem do firm Warszawa

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Naprawa Macbook, iPhone, iMac, iPad z dojazdem do firmy

macbook iphone ipad serwis naprawa

Oferujemy kompleksowe usługi dla Twojej firmy. Jesteśmy mobilni, więc można zlecić nam naprawy nie wychodząc nawet z pracy, lub domu. Naprawiamy wszystkie sprzęty firmy Apple. Zakres naszych możliwości jest bardzo szeroki: naprawa po upadku, po zalaniu, wymiana szyby, naprawa płyt głównych, naprawa lub wymiana klawiatury, wymiana baterii, zwiększenie pojemności pamięci w urządzeniach i wiele innych. W przypadku większej ilości sprzętów, nasi serwisanci podjadą na miejsce, aby ułatwić Ci pracę.

Jak zamówić naprawę do firmy?

Chcesz, aby nasz mobilny serwis Phonetube.pl zajął się kompleksowo Twoim uszkodzonym sprzętem Apple?

Zadzwoń pod: 787 208 601, lub wypełnij formularz kontaktowy w naszej zakładce: kontakt.

Jak tylko pojawi się zgłoszenie, serwisanci odpiszą, lub zadzwonią z informacją, co robić dalej.

serwis naprawa apple iphone 8

Jak wygląda procedura przekazania sprzętu firmowego do serwisu Phonetube.pl?

iphone 13 serwis naprawa

Jeżeli formularz kontaktowy został wypełniony szczegółowo i zawarte w nim zostały wszelkie informacje dotyczące naprawy i zlecającego, wypisujemy pokwitowanie przyjęcia do serwisu. Dokument ten dowodzi tego, że komputer, telefon lub inny sprzęt został przekazany w nasze ręce do naprawy. Jeśli w formularzu są jakieś braki, dzwonimy aby to uzupełnić, bądź też wypełniamy taki dokument na miejscu. Zlecający ma wtedy pewność, gdzie znajdują się uszkodzone komputery, lub telefony przygotowane do naprawy.

Następnie diagnozujemy usterkę- sprawdzamy co jest zepsute i w jakim koszcie i czasie można to naprawić. Kiedy mamy już pewność co do diagnozy, dzwonimy, lub przesyłamy kosztorys do zaakceptowania.

Potem działamy według obopólnych ustaleń dotyczących sprzętu. Czas naprawy po dokonaniu diagnozy jest bardzo szybki, jeżeli części są dostępne. To również ustalamy podczas diagnostyki sprzętu.

Faktura i gwarancja na naprawy w serwisie Phonetube.pl

Wszystkie nasze naprawy objęte są standardową gwarancją serwisową, którą otrzymujecie Państwo na piśmie, jak również pozostaje ona w naszym systemie. Wystawiamy faktury na wszystkie nasze naprawy, oraz części, których użyliśmy do ich wykonania. Obsługujemy z powodzeniem wiele firm, z którymi współpracujemy od lat. Zależy nam na długofalowych relacjach. Staramy się i wykonujemy naszą pracę najlepiej, jak to możliwe. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim jesteśmy obdarzani i doceniamy każdego Klienta. O sprzęt dbamy jak o własny- każda sztuka do naprawy jest zabezpieczana specjalną antystatyczną folią, aby była w pełni zabezpieczona przed ryskami, czy zadrapaniami.

naprawa serwis iphone ipad dla firm warszawa

Phonetube.pl- Twój zaufany serwis

iphone 12 mini wymiana wyswietlacza serwis warszawa

Serwis Phonetube.pl został założony przez serwisantów, których pasją jest elektronika i świat napraw sprzętów. Apple to szczególny konik szefowej, która pracuje w branży od 2013 roku jako serwisantka tego sprzętu. W naszej historii jest również praca dla różnych hurtowni części GSM, jak również naprawy dla innych serwisów, stąd też wiemy najlepiej, skąd brać najlepsze części od naprawdę sprawdzonych, zaufanych dostawców. Dzięki temu możemy zapewnić, że to, co montujemy jest najwyższej jakości. Dobieramy części według potrzeb i jeżeli czegoś się nie opłaca naprawić- informujemy o tym uczciwie. Naszym celem jest zadowolenie Klienta z naszej pracy- solidnie naprawiony sprzęt Apple.

Zapraszamy do współpracy firmy, serwisy i Klientów indywidualnych!