Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Serwis iPhone Macbook Apple Watch wysyłkowo

Serwis Apple iPhone Macbook Warszawa

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Naprawa serwis iPhone wysyłkowo

apple iPhone 14 pro naprawa wysyłkowo serwis wysyłkowy

Naprawa iPhone wysyłkowo jest możliwa w naszym serwisie. Dostajemy paczki ze sprzętami do naprawy z całej Polski i nie tylko! Prosimy o wysyłanie samego telefonu bez etui, pudełek, kart SIM. Do paczki prosimy o włożenie kartki z krótkim opisem usterki, oraz- co bardzo ważne, z kontaktem do siebie i adresem zwrotnym. My po otrzymaniu paczki kontaktujemy się z nadawcą i ustalamy szczegóły naprawy. Prosimy o nie wysyłanie paczek Pocztą Polską. Najlepiej wysłać je na adres naszego paczkomatu: WAW559M, mail: serwis@phonetube.pl, telefon: 787 208 601

Naprawiamy usterki opisane tutaj, jak również wiele innych. Nie usuwamy danych ze sprzętów!

Naprawa serwis MacBook wysyłkowo

Gdzie wysłać Macbooka do naprawy? Do serwisu Phonetube.pl. MacBooki najlepiej wysłać w oryginalnym opakowaniu, bo jest najtrwalsze. Jeżeli nie mamy już pudełka od niego, najlepiej wysłać go zabezpieczonego folią bąbelkową. Dane do wysyłki podaliśmy powyżej. W przypadku wysyłki Macbooka do naprawy również prosimy o włożenie kartki z opisem usterki i kontaktem do siebie. To bardzo ważne, bo wtedy wiemy od kogo dostaliśmy paczkę z macbookiem do naprawy.

Paczkomat WAW559M, mail: serwis@phonetube.pl, telefon: 787 208 601

MacBook naprawa serwis wysyłkowo apple

Naprawa Apple Watch serwis wysyłkowy

Apple Watch naprawa wysyłkowo serwis naprawa

Apple Watche prosimy wysyłać bez pasków i innych akcesoriów. Krótki opis usterki(co się zepsuło) prosimy załączyć do paczki, jak również kontakt do siebie, bo teraz paczkomaty zakrywają dane zarówno nadawcy, jak i odbiorcy. Po odebraniu paczki niezwłocznie kontaktujemy się z nadawcą w celu ustalenia szczegółów naprawy.

Paczkomat WAW559M, mail: serwis@phonetube.pl, telefon: 787 208 601

Więcej o naprawach Apple Watch do poczytania tutaj.

Naprawa iMac serwis wysyłkowy

W przypadku wysyłkowej naprawy iMaca do naszego serwisu, prosimy o dodatkowe ubezpieczenie paczki, aby ten dotarł do nas w nienaruszonym stanie. Tutaj też najlepszym opakowaniem jest oryginalne lub zastępcze pudełko urządzenia iMac. Więcej o naprawach iMac do poczytania tutaj.

iMac to duże urządzenie, nie zmieści się do paczkomatu, więc prosimy o telefon do nas pod numer 787 208 601 w celu ustalenia sposobu dostawy.

Więcej o sprzętach Apple na Apple.com

iMac naprawa serwis wysyłkowo naprawa płyty głównej