Phonetube.pl logo
DOOR 2 DOOR

Naprawa głośnika rozmów w iPhone

Serwis Apple iPhone Warszawa – Phonetube.pl

tel: 787-208-601
mail: serwis@phonetube.pl
ul. Młodzieńcza 32
03-655 Warszawa

Wymiana głośnika w iPhone serwis Apple

apple iphone wymiana głośnika serwis iphone warszawa

Jak rozpoznać, że głośnik rozmów w iPhonie źle działa?

  • Źle słychać rozmówcę w iPhonie
  • Głośnik rozmów działa bardzo cicho
  • Podczas rozmowy przerywa rozmówcę
  • Rozmówcę słychać bardzo cicho
  • Głośnik rozmów trzeszczy

Głośnik w iPhone działa bardzo cicho? Nie słyszysz rozmówcy? Ledwo słychać rozmowę? To znak, że trzeba naprawić głośnik w iPhone, w serwis iPhone Phonetube.pl. Na szczęście nie jest to dla naszych wprawionych serwisantów jakaś karkołomna naprawa i robimy to od ręki i z przyjemnością. Bardzo nas cieszy, kiedy odbieracie swoje iPhony i jesteście bardzo zadowoleni, że w końcu można normalnie rozmawiać 🙂 Staramy się, aby telefon był naprawiony na szybko i od ręki, bo wiemy, jak ważne jest w tych czasach korzystanie z niego. 

Szybka naprawa głośnika w iPhone od ręki

Wykwalifikowany serwisant, który potrafi pracować pod mikroskopem i ma doświadczenie, bez problemu naprawi głośnik w iPhonie bardzo szybko. Zapraszamy do naszego serwisu iPhone Phonetube.pl na naprawę głośnika w telefonie, aby cieszyć się użytkowaniem tego sprzętu jeszcze przez długi czas od naprawy. W naszym serwisie dajemy gwarancję na naprawy. Jest to standardowa gwarancja serwisowa, ale my wiemy, że po naszej naprawie głośnik w iPhone będzie działał dużo dłużej.

serwis iphone warszawa wymiana głośnika iphone

Ile kosztuje naprawa głośnika w iPhonie?

naprawa głośnika serwis iphone apple warszawa wymiana glosnika

Cena naprawy głośnika w iPhone zależy od modelu iPhona. Ceny zaczynają się od 100zł. Zadzwoń, podaj swój model iPhona i zapytaj 787 208 601. Jesteśmy pod telefonem praktycznie caly czas, bo ta praca jest naszą pasją. No i mamy działające głośniki, bo to bardzo ważne w telefonie 😉 więc Was usłyszymy bardzo dobrze. Jeśli jednak Twój głośnik nie działa w ogóle, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Odpisujemy też na bieżąco na maile i na messengerze.

Czy warto wymienić głośnik w iPhone?

Czy warto mieć działającego iPhona? Zawsze. Zwłaszcza wtedy, gdy używamy go na codzień do życia, pracy, Facebooka, Snapchata, czy Instagrama. A nawet wtedy, gdy mamy już nowy telefon, zawsze warto mieć telefon zastępczy, lub do dalszej sprzedaży, bo jak powszechnie wiadomo, iPhone bardzo mocno trzyma swoją cenę na rynku. Głośnik pomaga nam w komunikowaniu się, a po to przecież mamy telefony 🙂 Zapraszamy do naszego serwisu Apple.

naprawa glosnika iphone apple naprawa iphone warszawa

Naprawa głośnika, czyszczenie głośnika iPhone:

Naprawiamy głośniki w każdym modelu iPhone: iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 5SE, iPhone 6 Plus, iPhone 6S plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone SE2020, iPhone SE2022, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 plus, iPhone 14 Pro max.

Naprawa głośnomówiącego głośnika w iPhone

naprawa głośnika głośnomówiącego warszawa serwis apple

Zdarza się, że w iPhonie nie działa głośnik głośnomówiący. Dzieje się tak zwykle po upadku, lub po zalaniu sprzętu. A czasami taki głośnik potrafi się zwyczajnie zużyć. Taką usterkę też jesteśmy w stanie naprawić. Buzzer to nazwa części, którą należy wymienić, jeśli głośnomówiący nie działa i mamy takie części na stanie. Kiedy w telefonie nie działają oba głośniki- górny i dolny, może to być wina uszkodzonego układu audio na płycie głównej. Wtedy taki układ należy wymienić. Takie usterki zdarzają się głównie przez wadę konstrukcyjną w modelach iPhone 7, iPhone 7 Plus i czasami w iPhone X. Wykonujemy takie naprawy, aby w pełni można było się cieszyć naszym ulubionym telefonem.

Więcej o iPhonach na Apple.com